Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek, ha egy nappal hamarabb kezdtem el a fogamzásgátló szedését mint kellett volna? (Hnap kellett vna de ma vettem be) fórum

Mit tegyek, ha egy nappal hamarabb kezdtem el a fogamzásgátló szedését mint kellett volna? (Hnap kellett vna de ma vettem be) (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 23. 11:28
Köszönöm szépen! :) Rem.tényleg csak annyi lesz, hogy egy nappal hamarabb fog megjönni... Csak nagyon megijedtem! :)
2009. okt. 23. 06:48
nem lesz semmi baj..szedd tovább nyugodtan! Ez nem akkora bibi:-)
2009. okt. 22. 23:19

Igen, már 5 éve szedem kb. Csak teljesen megzavart, hogy hnap nem kell menni dolgozni, és azt hittem péntek van... Tiszta hülye vagyok! :) Csak azért izgultam, hogy nehogy felboruljon a ciklusom, mert lesz majd egy műtétem, amikor nem lehet meg, és nem akarom, hogy ez miatt gond legyen!


De köszönöm a választ!!! Nagyon megnyugodtam!!!!!

5. era741211 (válaszként erre: 4. - Zeina)
2009. okt. 22. 23:16

Jajjj bocsi....igen úgy értettem....hogy valószínű egy nappal előbb!De ez nem biztos.....csak annyi biztos,hogy semmi gond nem lesz belőle,és a fogamzásgátló hatás így is tökéletes!

Ha régebb óta szeded,lehet,hogy nem változik semmi....

2009. okt. 22. 23:14
Tolódni? Vagy hamarabb fog megjönni egy nappal?
3. era741211 (válaszként erre: 2. - Zeina)
2009. okt. 22. 23:11
Semmi baj....valószínűleg egy nappal tolódni fog a ciklusod!
2009. okt. 22. 23:09
Felborulhat a ciklusom, vagy csak annyi lesz, hogy egy nappal hamarabb fog majd megjönni?
2009. okt. 22. 23:09
Mit tegyek, ha egy nappal hamarabb kezdtem el a fogamzásgátló szedését mint kellett volna? (Hnap kellett vna de ma vettem be)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook