Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit tegyek depresszió és magány ellen ? Munkán kívül senkivel sem találkozom, nincs senkim itt és kis faluban élek (külföld). fórum

Mit tegyek depresszió és magány ellen ? Munkán kívül senkivel sem találkozom, nincs senkim itt és kis faluban élek (külföld). (beszélgetős fórum)

1 2
2022. jan. 10. 22:06
Itt vagy a hoxán, szóval már nem vagy egyedül.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - C9155193c4)
2022. jan. 10. 22:06

Mert annyira nyomorék vagyok ,hogy hiába akarok barmit is , nem megy. Nem azért jöttem ki például, hogy magam maradjak egy albérletben, hanem hogy gyűjtsek és lakást vegyek. De hitelre lesz szükségem, mert így talán 55 évesen lehetne annyi pénzem, hogy vehessek egy nem putri jellegű lakást egy nem eldugott kis faluban. Ha 20 éves lennék, szálláson laknék, de ez már nem menne. Főleg háziállattal.


Gyengék a képességeim, ez a legfőbb baj. Nem csak mondom, tényleg. Ezért küszködök 5x annyira mindennel mint az, aki átlagos.

2022. jan. 10. 22:00

Amik bennem felmerultek kérdesek:


- hova járnál el a nagyobb városban, ami a kozelebbi, kisebb városban nincs?


- lenne munkád a nagyobb városban?


- hol tudnál a nagyobb városban ismerkedni?


- hány éves vagy?

5. c9155193c4 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 10. 21:57

De miért az emberekben keresed amegoldást? Menni fog egyedül is, ha nagyon akarod.

Nekem van egy párom, másokra nincs szükségem.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - C9155193c4)
2022. jan. 10. 21:26

Melyikben? Munkahelyem is itt van a faluban. Az sincs ,hogy én eljárok valahová.

Hétvégén járok az innen 45 percre lévő városba vásárolni, de ennyi. Legalább kimozdulok címszóval indulok el. Ott is csak boltba megyek ,maximum a kutyával sétálok, hogy ne mindig itt kelljen.

Tudom ,legyek boldog azért, amim van ,de ha senkim nincs és még lakásom se ,se álmaim munkája, akkor így nehéz. Segítség nélkül nem megy egyik sem. Ha lenne elegendő pénzem, lehet visszamennék Magyarországra, de így minek? Albérlet mellett még ezt a kevés pénzt se tudnám félre tenni ,amit fél éve kezdtem el, mert előtte szezonos és munkanélkülis életet éltem. Ami összejött, el is ment. Főleg hogy hazajártam jogosítványt csinálni, azt is albérletből. 7. éve vagyok itt , jelenlegi munkahelyen másfél éve. Próbálok kuporgatni kis pénzt, de egyre fogy a türelmem, mert nem vagyok 20 éves, sajnos. Jó lett volna ,ha akkor jövök ki dolgozni..

3. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 10. 21:16
Tölts több időt a városban
2. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 10. 21:12

"Vajon jobb lenne egy városban élni..."


IGEN!!!

2022. jan. 10. 21:08

Párom nincs , előző nagyon rossz tapasztalat miatt nem vágyom rá.

Minden napom abból áll, hogy kutyát kiviszem, dolgozok. Edzek néha itthon. Nem kommunikálok senkivel, maximum telefonon családdal.

Ez egy kihalt falu , közel nincs semmi nagyobb város, csak egy kisebb. Túl sok időm van gondolkodni és már a fejem fáj tőle. Nincsenek barátaim sem, mióta itt élek, vagyis az előző párkapcsolat óta. Nem tudok barátokat találni, költözni kellene. Legalább a kutyának lennének játszótársai, mert aki volt 2 kutyával, elköltözött. Beülni se tudnék sehova ,mert itt csak egy pizzéria van , a helyi alkoholistákkal..

Vajon jobb lenne egy városban élni és több esélyem lenne ismerkedni? Ebben az évben szeretnék költözni, de most elég normális munkám van ahhoz képest, amik voltak és ha úgy nézem, kényelmes is. Nem tesz tönkre és nem műszakozós. Külföldiként nem tudom ,máshol milyen lehetőségek vannak azt nézve, hogy nem tudok gyorsan dolgozni (betegség miatt).

Egyre nagyobb a depresszióm, de nem tudom ,mi a megoldás rá.

Családom nem lehet operáció miatt. Igazából barátok kellenének vagy ismerősök, akikkel személyesen beszélgetni lehet ,nem pedig telefonon, mert attól az ismerkedési formától is rosszul vagyok. Nem szeretek egész nap a telefon felett görnyedni. Lassan edzeni sincs kedvem és csak gondolkodok, hogyan tovább?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook