Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit szóltok a várpalotai illegális abortuszokhoz? fórum

Mit szóltok a várpalotai illegális abortuszokhoz? (beszélgetős fórum)


1 2
3. 1d97508455 (válaszként erre: 2. - Anyucika3)
2011. okt. 2. 12:04

Egyet értek veled teljes mértékben.

Viszont sok terhesség tényleg megelőzhető lenne. Nem értem miért könnyebb egy törvényt meghozni, mint "megszervezni" egy felvilágosítást a védekezésről. Biztos nagyobb lenne a "siker"...

2. anyucika3 (válaszként erre: 1. - 1d97508455)
2011. okt. 2. 10:56
Engem legjobban az háborít fel,hogy milyen jogon szólnak bele bármilyen szervek,idegen emberek egy magánember életébe,osztanak neki kéretlen tanácsokat arra vonatkozóan,hogy vállaljon egy nem kívánt terhességet?!Magától az abortusztól viszolygok magam is,de meg tudom érteni,hogy vannak nők akik erre kényszerülnek,mert nem tudnának vállalni egy nem tervezett kisbabát.Mégis kinek van joga nyomást gyakorolni ezekre az amúgy is nagyon nehéz helyzetbe lévő nőkre,hogy,tartsa meg,ha nem tudja felnevelni adja örökbe...stb?Kinek van joga ilyen tanácsot adni bárkinek,ilyen terhet,fájdalmat a nyakába akasztani másnak egy életre?Szerintem senkinek.Szíve joga eldönteni minden nőnek,hogy ki akar hordani egy nem tervezett terhességet,vagy nem.Ezek miatt a procedúrák,vagy inkább meghurcolások miatt fordulhatnak elő illegális abortuszok.Meg persze az anyagi oldal.Majd biztosan jönnek akik szerint olyan nincs,hogy valaki terhes lesz véletlenül,meg,hogy mennyire nemes dolog örökbe adni,mert az élet szent dolog,bla,bla,bla...Én sem tenném soha!Pedig nem szívesen mennék abortuszra,és szerencsére eddig nem is kellett még,de a megszületett gyerekemről soha semmilyen körülmények közt le nem mondanék!És senki nem jelentheti ki aki nemi életet él,bárhogy védekezik,hogy vele nem fordulhat elő,hogy akaratán kívül terhes lesz.Én mivel nem szülnék több babát,valószínű,hogy bármilyen kínkeservvel,de elvetetném.Persze nem illegálisan.
2011. okt. 2. 09:48

Mit szóltok a várpalotai illegális abortuszokhoz? Vagy "csak úgy" az abortuszhoz???



[link]


[link]

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook