Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Hal a tortán c. műsor alatt mi annak a számnak a címe, amiben trombita van valószínűleg? Éneket nem hallok benne. fórum

A Hal a tortán c. műsor alatt mi annak a számnak a címe, amiben trombita van valószínűleg? Éneket nem hallok benne. (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 25. 06:54
Köszi..hát az eleje felé szokott menni ...:( ha vki tudja majd figyelje meg:( mert innen egyik sem az régebbi számról van szó 4 éve is már hallottam,.
2009. márc. 24. 22:33

y.. tube-on megtalálod,hogy "hal a tortán" zene de itt a link hozzá :)


[link]



és ott megtalálható több verzióban is :) :)

2009. márc. 24. 21:56
szia, nekem megvan, ha kell mp3ban emilcimre kuldok szivesen. Zyon ft Akon: I love the way she moves, reggeaton version. Udv
2009. márc. 24. 21:28

[link]



A végén meg ez a szám megy azt hiszem. Igazából fogalmam sincs melyik számra gondolsz mert nem nézem, ez minden adásban benne van?

2009. márc. 24. 21:22

Én nem láttam a műsort de van egy szám ami lehet.

Destination calabria - Chrystal Waters Alex Gaudino Ebbem mondjuk saxofon van

2009. márc. 24. 21:13
de az sem tuti
2009. márc. 24. 21:13
sajnos nem tudom melyik szám lehet de nagyon jó kis ritmusos..:) ének is van az eredetiben azt hiszem de nem tudom már mi..
2009. márc. 24. 21:12
SEGÍTSÉG!Nem tudja vki hogy a Hal a tortán c. műsor alatt mi annak a számnak a címe, amiben trombita van vszínüleg?Éneket nem hallok benne:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook