Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit ronthattam el? fórum

Mit ronthattam el? (beszélgetős fórum)


1 2
15. unom (válaszként erre: 14. - Dominós)
2015. febr. 6. 08:51

Ezt miből gondolod?

Ha nincs probléma, jó a szex, akkor a nők is igénylik.

Ha nem jó, langyos csak, kimerültek, fáradtak, stb. akkor nem kell, ez igaz.

Kíváncsi lennék a feleség verziójára is.

2015. febr. 6. 08:47

Ha nekem ilyen igyekvő, figyelmes férjem lenne, akkor hetente többször is hancúroznék vele. ;)

Nem rontottál el Te semmit, ilyen az élet. A nők bonyolultak, így vannak (sokan, de nem mindenki) megtervezve. Megszülik a megfelelő létszámú utódot, aztán nem kell nekik a szex.

13. kleeri
2015. febr. 6. 08:39

szerintem a gyerekek és a mindennapi gondok annyira elfoglalják, hogy arra már kevés energiája marad,


azért egy 5 fős család össze-, és rendben tartása, ellátása nem egyszerű, emellett igen fárasztó feladat, még akkor is ha időnként kap segítséget,


biztosan jót tenne, ha egy pár napra kettesben lehetnétek

12. d1e807c461 (válaszként erre: 10. - Tuksika)
2015. febr. 6. 08:35
igen, így van. ;)
11. anya4005 (válaszként erre: 1. - Guppy)
2015. febr. 6. 08:32

Sajnos sok nő nem kivánja az együttléteket a szülés/ek után. Ilyen esetben nem arról van szó,hogy téged nem kiván,hanem eszébe sem jut a szex! Ezt csak fokozza,ha fogamzásgátlót is szed.

Mindenképp beszélj vele erről. Ha nem veled van baja,talán meg tudjátok oldani.

Volt egy ismerősöm,akinek már 1 hónappal a tabletta szedése után megjött a kedve (hormonmentes kúpra váltott). Lehet ilyesmi,és sok más oka,beszéljetek! Azt nem írom,hogy vidd el valahova kettesben,mert lehet,hogy nem tudjátok megoldani,de sokat számít egy puszi is,mikor elmész mellette,ha az önbizalmával van baj!

2015. febr. 6. 08:26
Azt olvastam egyszer, és ez szerintem tényleg így van, hogy egy nőt az tüzel fel, arra "izgul", ha érzi, hogy kívánják. Neked tehát ezt kell felé sugároznod, hogy azt érezze, számodra még mindig ő a nr.1 ;)
2015. febr. 6. 08:06
Csak ne egyedül kezd a fonalat bogózni, hisz egy párkapcsolatról van szó amiben 2 emberröl szòl a fáma! Nekem az a véleményem, ne találgass, legyél továbbra is figyelmes és kedves, de határozott és itt azt gondolom, csak a nyilt beszéd vezet eredményhez!
2015. febr. 6. 08:00

Még az jutott az eszembe, hogy kérdezz még rá, nem érez-e kellemetlen szagúnak? Nem ápolatlanságra gondolok (mert az logikus, hogy büdös száj,dohányos,italos kilélegzés,főleg, ha a nő nem él ezekkel,izzadtságszag, nem a szexre hívás legjobb módja)

lehet, egyszerűen nem tudsz neki olyat nyújtani, ami miatt megkívánhatna, elképzelhető neki több idő kellene, míg Neked rövidebb, aztán csalódik, de nem akar megbántani. Csakis ti tudjátok megoldani 1001 oka lehet, ezt neked kell kideríteni hol került homok a fogaskerékbe. Gondolkodj el, a gyerekek előtt is ilyen volt? Ha nem , akkor onnét kezd a fonalat bogozni.

2015. febr. 6. 07:47

Megváltozott a külseje? Lehet úgy érzi valami miatt elveszítette a nőiességét. (hízott, megnyúlt a bőre, tágabb a hüvelye, lehet elcseppen a vizelete, rosszul varrták össze, és ettől fájdalmas neki a szex)

Mennyire van a háló elszeparálva a gyerekektől, mert gátlásos is lehet, hogy jaj, nehogy meghallják a gyerekek.

Mint nő azt javasolnám, éreztesd vele, hogy Neked még mindig szexi, mert attól nő egy nő.

Már javasolták, hogy legyetek kettesben, meg kellene oldanod, hogy ketten legyetek csak és kényeztesd, mint egy királynőt. :)

6. ca43169457 (válaszként erre: 1. - Guppy)
2015. febr. 6. 07:28
Mennyi idősek vagytok?
2015. febr. 6. 07:27
Véleményem nem nagyon van, de tanácsom annyi mindeképp, hogy néma gyereknek anyja se. Egyetértek az előttem szólokkal: beszélj vele erről.
4. Highlander73 (válaszként erre: 1. - Guppy)
2015. febr. 6. 07:19

Beszéltél már VELE erről?Ez lenne a legfontosabb!!!

Jó apa és férj vagy!Más már ilyenkor máshol keres "vigaszt".

Mindenképp mondd el neki mire vágysz!Szervezzetek egy gyerekmentes estét!/Talán van nagyi,aki vállalja a 3 csemetét./

Sok sikert!!!!!!

2015. febr. 6. 07:19

Sajnálom, nem tudom mi miatt alakul ez sokaknál igy! De szerintem is nagyon szomorù ez! Talán eleve nem volt elötte se tùl nagy vérmèrsèklete!

Egyszer beszèlgettem egy hölggyel, szintén 3 gyermekük volt, szèp boldog családkép stb.

És a szex témához is el jutottunk és a hölgy mondta, nagyon ritkán van közöttük szex, de igazából egyiküknek sincs tùl sürün igénye rá!

Azért meg hallgattam volna erröl a férfi tagot is a saját fülemmel, mert lehet csak egy hasonlóan öszinte érzelmü türelmes férfi az ö párja is, emiatt a hölgy ùgy érezte a férfinek is jó igy!

Nézd, szerintem mindent meg teszel és az én véleményem szerint csodás dolog, hogy a feleséged a mai napig a kivánatod tárgya, szóval igen udvarolj tovább is, ha tudod kettesben menjetek el,pl egy wellnes hétvégére vagy csak pl amikor a gyerekek nagymamáznak hétvégén egy romantikázás közepette kérdezz rá konkrétan! Mi miatt alakult igy? Lehet elvesztette kicsit önmagát és ö maga se hiszi, hogy szexinek látod, ha valami ilyen van akkor minden figyelmessèged ellenére várhatod hogy egyik este szexi neglizsébe ront neked az ágyba!

Szóval ùgy néz ki itt nem elég a kedvesség a figyelmesség, beszélnetek kell!

Sok sikert kivánok!

2015. febr. 6. 07:04

Utazzatok el kettesben, ha tehetitek.

Egyébként meg dicsérd, mondd neki, hogy milyen szép, udvarolj neki és öleld, puszild csak úgy szeretetből.

Nem hiszem, hogy bármit elrontottál volna, egyszerűen csak mindig mindenhol ott vannak a gyerekek, ha meg nem, akkor fáradt már ahhoz is, hogy leüljön.

2015. febr. 6. 06:47

Kedves feleségek! A véleményeteket és tanácsaitokat szeretném kérni. Mi lehet a baj, mit ronthattam el és mi lehet a megoldás?

Feleségemmel 11 éve vagyunk házasok, született három gyönyörű, egészséges, okos gyermekünk. Az én problémám az első gyermekünk megszületése után kezdődött és azóta is fennáll, amiért természetesen nem a gyerekeket okolom. Egyre kevesebb az intimitás közöttünk. A gyerekek születése után akár 6-7 hónap is eltelt szex nélkül. A gyerekek 3; 5; és 7 évesek. Mostanában havonta 1-2 alkalommal "áldozunk" a szerelem oltárán. Bár úgy gondolom igyekeztem és most is igyekszem mindenben segíteni:gyerekek altatása, ha éjjel felsírtak általában én keltem fel hozzájuk, pelus csere, játék, mosogatás, takarítás, néha főzök is, masszázst adok az egész családnak, és szoktam kedveskedni virággal. Mi lehet a gond? Mit tehetnék, hogy testileg is szeressen a feleségem és néha szexis fehérneműben elcsábítson? Őszinte tanácsokat szeretnék Tőletek kapni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook