Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit reagálnátok hogyan vennétek, ha az iskola a beiratkozás után 1 héttel közölné, hogy szeptembertől máshol működik az iskola? fórum

Mit reagálnátok hogyan vennétek, ha az iskola a beiratkozás után 1 héttel közölné, hogy szeptembertől máshol működik az iskola? (beszélgetős fórum)


18. b24e024c70 (válaszként erre: 9. - Evanta)
2022. júl. 20. 12:32
Mondjuk ez szerintem elég durva,hogy júliusban csinálják meg és elvileg tudtak róla. Én lehet utána néznék a közelben,hogy maradtak e helyek máshol és van e pótfelvételi esetleg augusztusban. Nyilván releváns,hogy közel legyen és a gyerek egyedül tudjon mondjuk majd közlekedni,de azért ha nem egy szuper jó suli, akkor szerintem ne sajnáld, ráadásul magán (fizetős?) akkor végképpen ne sajnáld, főként ha így állnak a dolgokhoz, az azért a jövőre nézve is sok mindent előrevetít,hogy fognak menni a dolgok ott.
17. andi6020 (válaszként erre: 1. - Evanta)
2022. júl. 19. 16:53
üdvözöllek újra itt
16. Soufflet (válaszként erre: 7. - Evanta)
2022. júl. 19. 16:26

Te nagyon messzurol jottel, kisxsillag.


Gondolom, valami magan"farm-iskolan" vagy.

2022. júl. 19. 16:24
Mindig fen fentartok. Aki feel a gazdasagert.
14. Soufflet (válaszként erre: 7. - Evanta)
2022. júl. 19. 16:23

En mar Anglian is tudok magam mogott jo silicitort, aki segit, ha kell, pedig vagyonnal nem villogok.


Ha of ronygyrazo maganiskolaba jaratod a kokykod, te bajod..

13. evanta
2022. júl. 19. 16:16

Aki mivel magániskola, épületen házon belül van és csupán egy papír szervezet, mert magániskola lévén az igazgató midennnek atz "ura"


(mindennek csak a helyzetnek nem)

12. evanta (válaszként erre: 11. - Soufflet)
2022. júl. 19. 16:15

"Nincs fenntarto?"


Hol írtam én ilyet, elárulod? MÁr miért ne lenne fenntartó?

11. Soufflet (válaszként erre: 7. - Evanta)
2022. júl. 19. 16:12
Nincs fenntarto?
10. Bichi (válaszként erre: 9. - Evanta)
2022. júl. 19. 15:37
Manapság a legtöbb szülő nem a közelség miatt válasz, ezért honnan kellett volna tudnom? Mondjuk egy gyenge suliba nem vittem volna, szóval akkor nem is szomorkodnék, másik közeli gyengében biztos van hely...
2022. júl. 19. 14:14

"mi miatt vitted oda, de ha csak azért mert közel van"


mivel ez egy gyenge-közepes suli, így a szülők 99%ban egy ok miatt hozzák ide: mert közel van.


na most el lehet képzelni azt a zuglói szülőt akitől 2 utcára van egy suli, oda beíratja és 1 hétre rá közlik hogy jaaaa amúgy ősztől Csepelen vagyunk...

Ja.... nem szóltunk... jajj hát bocsánat...

2022. júl. 19. 14:12

egyébként azt honnan veszi bárki hogy a költözés csak ideiglenes és visszajönnek a régibe?

nem. a költözés végleges.

7. evanta (válaszként erre: 5. - Soufflet)
2022. júl. 19. 14:11

"Az ilyen helyzetekben az iskola a legutolso "vegrehajto". Ott a fenntartoja, meg aki szok folott, aki ezert felelnek."


ez egy magániskola. itt nincs "valahol fenn" egy fenntartó akire lehet mutogatni.


itt helyben van a fenntartó, épületen belül, aki mindenről tudott.

6. Bichi (válaszként erre: 1. - Evanta)
2022. júl. 19. 13:38

Vélhetően sík ideg lennék, főleg ha általános iskola, ahova nekem kell fuvarozni, és nem önállóan megy.

Nem tudom, mi miatt vitted oda, de ha csak azért mert közel van, próbálkoznék átíratni máshova, ha az iskola neve/tanárok miatt akartad oda járatni, hát az megmarad továbbra is, ha meg tudnám oldani, akkor nyelnék egy nagyot.

Mondjuk egyik esetben sem lennék boldog...

5. Soufflet (válaszként erre: 1. - Evanta)
2022. júl. 19. 13:30

Minimum felgyujtanam, es oruljenek, hogy nem robbantok.


Gondolod, hogy ki.baszasbol csinaltak?

Az ilyen helyzetekben az iskola a legutolso "vegrehajto". Ott a fenntartoja, meg aki szok folott, aki ezert felelnek.

Csak egy tipp, de ha ez most jott fel, akkor talan most derult ki, egy bontasnal, hogy egy nyar alatt nem vegeznek egy felujitassal. Meegoldjak ugy, ahogy lehet. Ahol felnottem, sok regi, szep emlekmu van hasznalatban. Azokat tobb ido felujitani. De ha egy ujban csinaltak egyszer rossz munkat, az is teheti tobb idove.

A gyerekeknek kezdeni kell.

Ez szukseg, ha ilyen van.

4. libikóka (válaszként erre: 1. - Evanta)
2022. júl. 19. 13:20
Bosszús lennék,,főleg,,,,de hát ha van még tenni valamit lehetőséged tegyél,,,ha meg nincs,,,,,🤷🏻‍♀️
3. Charlize (válaszként erre: 1. - Evanta)
2022. júl. 19. 13:18

Ha nehezebb a közlekedés, mérges lennék. Aztán mérlegelném, hogy másikat keressek-e az alapján, hogy:

- meddig lesz az új cím, mikor költöznek vissza,

- mennyire jó iskola, azaz megéri-e az extra utazás,

- tudják-e biztosítani a megfelelő körülményeket az új helyen, stb.

2022. júl. 19. 13:08
Sehogy. Tudomásul venném, vagy átíratnám.
2022. júl. 19. 13:00

Szülők! Mit reagálnátok hogyan vennétek, ha az iskola a beiratkozás után 1 héttel méltóztatna közölni hogy szeptembertől tök máshol működik az iskola?



Nem ám 2 utcával arrébb, hanem erősen a külvárosban...


és ezt beiratkozás + 1 héttel közlik, miközben állítólag már tavayl tudták hogy idén nyáron költöznek, de senkinek se szóltak.


Eleve többen , sokan, úgy vannak vele, hogy ha tudták volna az isten háta mögötti új címüket, eleve nem is felvételiztek volna....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook