Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit mondjak majd neki? fórum

Mit mondjak majd neki? (beszélgetős fórum)


25. adele41 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 30. 15:28

Kívánom, hogy találd meg a számításod!


Mindenképpen tedd fel magadnak a kérdést, hogy ha egyedül maradsz egy babával 40 évesen, akkor fel tudod-e egyedül nevelni. Ha a válasz nem, akkor addig, amíg nem vagytok házasok a mostani pároddal és ő 100%-ig nem bólint rá, hogy legyen baba, addig nem szabad próbálkozni.


40 éves vagy, sürget az idő, de ez a sürgetés könnyen oda vezethet, hogy egyedül maradsz terhesen!


Egy ilyen komoly dolog eltitkolása visszavonhatatlan bizalomvesztéshez vezet(het).


Tisztázzátok a korábbi kapcsolatotokat, váljatok el, házasodjatok össze és tiszta lappal, közös döntés alapján jöjjön az a baba.


Sok sikert és boldog életet kívánok!

24. liliom10 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 14:19
Remélem, minden úgy alakul, ahogy szeretnéd ! Légy boldog ! :)
2022. dec. 29. 12:55
Köszönöm aki bátorított hogy mondjam el neki. A többi negatív hangvételű hozzászólások meg remélem nem következnek be
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Adele41)
2022. dec. 29. 12:54
Mindketten házasok vagyunk még papíron, de már volt leanykérés csak hivatalosan még nem tudunk egybekelni.
2022. dec. 29. 12:53

Sikerült megbeszélnünk, mondtam ne hatagudjon meg tudom azt mondta várjunk még de már 40 elmúltam és aggódok így se fog össze jönni ezért hagytam abba. Nem haragudott de kért legközelebb inkább beszéljük meg nem ragaszkodik ő sem hogy sokat várjunk.

És azóta is voltunk együtt. Várjuk a gólyát

20. eunuch
2022. dec. 26. 22:20
Szex előtt azt, hogy nincs gyógyszer, te döntesz: Bent hagyod vagy kiveszed.
2022. dec. 26. 22:01
Mióta szeded? Hány éves vagy?
18. adele41 (válaszként erre: 17. - F58867fb46)
2022. dec. 26. 20:46

10/10-e hsz!


A fórumindító beszéljen a párjával és CSAK AKKOR legyen szex óvszer/gyógyszer nélkül, ha világosan és egyértelműen rábólint, hogy igen.


Ha ő komolyan gondolná ezt a baba dolgot, akkor már lett volna lánykérés és esküvő, de valószínűnek tartom, hogy ez sem volt.


Egy ilyen kapcsolatba gyereket szülni?


Amúgy a fórumindító, ha egyedül maradna terhesen, akkor mitévő lenne? Fel tudná egyedül vállalni a babát? Ezekbe is gondoljon bele, mielőtt felelőtlenül teherbe esik!

17. f58867fb46 (válaszként erre: 16. - Kacsahercegno)
2022. dec. 26. 19:49

Sajnos, igen :(

Ez kétemberes ügy. Ha apuci gyógyszert akar szedetni anyucival, akkor nem akar babát. Ha anyuci nem szedi és terhes lesz, akkor hazudott apucinak.

Nem kívánt baba+hazugság= “Terhesen egyedül” topic

16. Kacsahercegno (válaszként erre: 15. - F58867fb46)
2022. dec. 26. 19:42
Aztán majd jön a fórum, hogy terhesen egyedül maradtam, mitévő legyek 😮
15. f58867fb46 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 19:39
és így mennek tönkre a kapcsolatok, amikor érkezik a baba :(
14. liliom10 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 19:21

Biztos, hogy nem szednék gyógyszert 2-3 hónap miatt ! Ha ez a pár hónap neki ennyire fontos, mondd meg, hogy vagy óvszert használtok addig, vagy nem lesz szex !

Mi lesz ebben a pár hónapban, ami miatt addig ne ess teherbe ? Még utána is lesz fél év a szülésig. Ha egyáltalán rögtön összejön a baba ! Olyan érzésem van, hogy a párod csak az időt húzná. Akar ő egyáltalán gyereket ? Ülj le vele, és komolyan beszéljetek erről ! Sosem hazudnék a leendő gyerekem apjának ilyen témában (sem) !!!

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Semleges)
2022. dec. 26. 18:50
A régi nagy hormontartalmúaknál igen, de én pl nagyon kicsi hormontartalmút szedtem és abbahagyés után lehet rögtön próbálkozni. Már 1 tabletta kihagyásával is nagyon meg nő a teherbeesés esélye. Ezt anno a doki mondta mikor felírta. Akkor véd ha minden nap szedem 1 kimarad lehet imádkozni....
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2022. dec. 26. 18:48
Szerintem tök mindegy hogy most vagy 2-3 hónap múlva már bocs. Amúgy meg nem is biztos hogy össze jön rögtön. Ettől függetlenül köszönöm az öszinte véleményt, éppen ezért is beszélek vele holnap
2022. dec. 26. 18:46
Holnap beszélek vele, ma már nem hozom fel. Meg kérdezem miért szeretne várni és mit szólna ha inkább most próbálkoznánk.
10. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 18:04
A gyógyszer után is ajánlatos 2-3 hónapot várni, nem is értem, mit jelent neki ez a pár hónap.
2022. dec. 26. 17:44
Ilyen nagy döntésben hazudozol... Csodálatos kapcsolatot vetít előre.
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 15:30

Ha annyira szeretné ő is a babát, akkor mire kéne 2-3 hónapot várni?

Nem lehet, hogy csak te szeretnéd, ő pedig csak csillapította azzal, hogy persze, persze... de várjunk még 2-3 hónapot? Ezzel odázva kicsit a végső döntését?

7. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 15:10

Miért kell várni 2-3 hónapot? Mivel indokolta? Mi lesz más februárban, márciusban?

Mond meg neki, hogy nem szeded elvégre mindketten akarjátok a gyereket. Vagy ő még sem?

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 14:56

Az igazat. Hogy átbasztad, hazudtál, nem szedted a gyógyszert és gyereket csináltattál magadnak a a kifejezett kérése ellenére.

Elhagynálak a micsába.

2022. dec. 26. 14:13
Most ez ugyanaz aki tegnap még nem akart gyereket, mert nyígnak? Meg akinek lekonyul...? És most azt hazudod, hogy szeded a tablettát, miközben ő még nem is akar gyereket? 2-3 hónapra egyébként minek tabletta, miért nem húz gumit inkább?
2022. dec. 26. 14:12

Nehéz dolog, mert egyrészről érthető részedről az igyekezet másrészt meg egy hosszútávúnak vélt kapcsolat nem épülhet hazugságra, a másik kijátszására. Bármennyire is nehéz de nektek kell tisztázni mindent.

A legjobb volna családtervezővel /pl.magán nőgyógyász/ megbeszélni , hogy konkrétan a ti esetetekben mit lát a legjobbnak vagy kompromisszumra legalkalmasabbnak. Így nem volna hazugság /ki kit ejt át/ és az elején tisztázható lenne minden.

2022. dec. 26. 14:08

Mit mondott, miért tolná ki még 2-3 hónapig ha mindketten szeretnétek?

Amúgy én simán megmondanám, hogy nem szedem. Elvégre ahogy mondod, nem biztos, hogy rögtön össze is jön. Meg, ha eddig szedted talán nem baj, ha "kiürül" a szervezetedből.

2022. dec. 26. 14:06
És miért nem lehet ugyanezt elmondani neki? Már előre keresed a hazugságot. Jobb ez, mint ha őszintén elmondod, hogyan döntöttél?
2022. dec. 26. 13:32

Párommal meg beszéltük a babát, szóval szeretné ő is nagyon, de azt mondta kezdjem el szedni azért a gyógyszert várjunk 2-3 hónapot még.

Nem vagyok már "fiatal", ő sem,lehet össze se jön egyből a kicsi nem hiszem hogy még ki kellene tolni hónapokat.

Nem kezdtem el szedni végül a gyógyszert de vitamint már igen.

Ha szerencsém lesz és pozitív lesz a teszt mit mondjak neki azon kívűl hogy lesz baba? Hiszen ugye szedem a gyógyszert.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook