Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet tenni ha hízni szeretne a lányom? Van -e olyan étrendkiegészitő ami segitene ... fórum

Mit lehet tenni ha hízni szeretne a lányom? Van -e olyan étrendkiegészitő ami segitene ... (tudásbázis kérdés)

11. 10846c73f8 (válaszként erre: 9. - Bugs02)
2013. febr. 15. 20:09

Senki se beszélt részegségről :)


Egyébként nagy újdonságot nem mondok el azzal, hogy a régiek is gyűszűnyi konyakot vagy pálinkát ajánlottak étkezés előtt, hogy meghozza az étvágyat. Igaz, amikor ezek az ajánlások születtek, azok is bizony töményebbek voltak, mint a mostaniak melyek kereskedelmi forgalomba is kerülnek.


Az alkohol tisztasága számít, és a tinktúránál igen magas szokott lenni. Tehát te is valószínűleg ennek köszönheted azt, amit tapasztaltál (és ez nem egy garantált hatás másnál).


Hasznos a kasvirág, sokmindenre jó, de nem mindenre. Ha már valamit használunk számoljunk azzal, hogy más összetevője is hatással lehet a szervezetünkre :)

10. Bugs02
2013. febr. 15. 19:54
Különben nem szoktam olvasni semmit, saját magam találtam rá már évekkel ezelőtt,mondjuk én nem a hízás véget szoktam szedni, régen gyakran volt gyulladt a torkom...van egy könyvem amiben csak az echinaceáról írnak...én erre esküszök, persze mindenkinek kikell tapasztalnia mi a legjobb a számára.9
9. Bugs02 (válaszként erre: 7. - 10846c73f8)
2013. febr. 15. 19:51

Dr THeiss én ezt használom, persze tintura, így van benne alkohol, de nem fog senki részeg lenni tőle...

nem tudom, mikor voltam beteg?

Az echinacea egy csodanövény!

2013. febr. 15. 19:28
A Béres-csepp nagyon jó étvágyat csinál!
7. 10846c73f8 (válaszként erre: 5. - Bugs02)
2013. febr. 15. 19:27

Kérdeznék közben valamit. Ugye te a kasvirág alkoholos tinktúráját használod? Mert az a hatás amiről te beszélsz, pont hogy nem szerepel azon a bizonyos listán, ami miatt jó ideje használják gyógyászati célokra a kasvirágot. Az alkoholnak meg főleg a töménysége miatt, van egy ilyen hatása mindaddig, amíg a szervezet számára nem lesz túl "megszokott" :)


Egyébként van többféle étrendkiegészítő, ami esetlegesen szóba is jöhetne, de van egy olyan érzésem, hogy felesleges még ilyesmiről beszélni.


A napi 4 jól megválasztott étkezés, lassan felszívódó szénhidrátokkal és fehérjékkel általában elégséges. A testmozgás, mint az esetek többségében itt is meghozhatja a kellő pluszt, és az izommunka "mellékhatásaként" jelentkező tápanyag éhség még a napi hatszori étkezést is elfogadhatóvá teheti :)

2013. febr. 15. 19:14
reggeli után uzsonna elírtam:))bocsánat
2013. febr. 15. 19:14

Többször egyen naponta, és olyasmiket amiket szeret!

Echinacea cseppet szedjen igen megjön az étvágya:)

Én is elég nehezen hízok, de én szedem néha az echinacea cseppet..egy az immunrendszert erősíti de közben étvágyat csinál.

Nagyon fontos a normális táplálkozás, reggeli, uzsonna, ebéd, uzsonna, vacsora...a rendszeresség elengedhetetlen!

2013. febr. 15. 19:12
Mennyi idős?Én is sokat kínlódtam a súlyommal,nagyon nehéz hízni sajnos:(
2013. febr. 15. 19:08
Nekem Lenkeinek már csak a C vitaminja is olyan étvágyat csinál, hogy ihaj! :-) (Nyilván nincs tudományos alapja, mégis így van nálam.)
2013. febr. 15. 19:07

B12 vitamin étvágy fokozó.....


De hát gyerek!

Orvos mit mond?

2013. febr. 15. 19:06
Mit lehet tenni ha hizni szeretne a lányom? Van -e olyan étrendkiegészitő ami segitene ...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook