Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet tenni az ellen, ha valaki a lányom képét használja a sajátja helyett a facebookon, ráadásul úgy tünteti fel, mint leszbikust? fórum

Mit lehet tenni az ellen, ha valaki a lányom képét használja a sajátja helyett a facebookon, ráadásul úgy tünteti fel, mint leszbikust? (tudásbázis kérdés)

2012. ápr. 14. 10:01
Jelenteni kell azonnal és törlik az oldalát!! A lányom képével is valaki regisztrált egy új lapot, jó sokan jelentettük és el is tűnt az az oldal.
2012. ápr. 13. 16:29
semmit nem tudsz azon kivul h irsz facen s jelented a dolgot..egyszer egy hasonlo kozossegi oldalrol az en kepeimmel is visszaeltek hat mit ne mondjak milyen oldalakra tettek fel..majd elsulyedtem szegyenembe
2012. ápr. 13. 14:54
Én pedig tudok olyanról, hogy valaki perre ment, és megnyerte a pert az illetővel szemben. Igaz, ehhez ki kell deríteni, hogy ki a megtévesztő.
14. pinkylily (válaszként erre: 1. - 6f40974ff6)
2012. ápr. 13. 12:47
Feljelentés, és minden egyéb ilyen felesleges... jelenteni kell a fb-n, és majd egyszer csak letörlik az adatlapot... minden ilyen közösségi oldalról lopott adat/info/kép stb. nem szabálysértő (vagyis az, de valójában mégse), mivel önszántadból tetted fel, és a te hibád, ha nem korlátozod, hogy ki lássa és ki ne...
2012. ápr. 13. 12:46

Feljelentést tennék.

Felesleges írogatni neki, a lányod "jóakarója" valószínűleg sérthetetlennek hiszi magát. Bemész a kapitányságra és ismeretlen tettes ellen becsületsértésért, személyi jogok megsértéséért feljelentést teszel. Ezek után egy egyszerű IP címmel elkapják!

2012. ápr. 13. 12:44

Szia!

anno az iwiw-en fordult elö hasonlo eset a haverommal.akkor valahogy bejutott valaki a srac oldalára,söt jelszot is változtatott,aztán hasonlóan baromságokat írt az oldalára.


Tett a haverom a rendörségen feljelentést,illetve jelentette az iwiw nek.

Ezután faxolni kellett minden személyes okmányát hogy igazolja magát a srác,majd talán 2-3nap mulva törölték a profilt.A rendőrség nem csinált semmit.

11. Sly7105 (válaszként erre: 1. - 6f40974ff6)
2012. ápr. 13. 12:42
Mihamarabb feljelentést kell tenni!
2012. ápr. 13. 12:35

hat nekem kinyilna a bicska a zsebemben. tegyel feljelentest, minel elobb.


tudod, hogy ki az elkoveto?

probald kinyomozni, aztan egy JO ugyved!

pert inditotok, manapsag ebbol mar lehet kaszalni. kulfoldon biztos.

2012. ápr. 13. 12:30
Van olyan alul hogy sugó ott olyan hogy Szélhámos vagy hamis profil jelentése,én nem megyek tovább onnan nem tudom mi a teendő.
2012. ápr. 13. 12:29
Az hogy tiltod csak annyit jelent hogy neked nem írhat és ennyi,de a képet tovább tudja használni.
2012. ápr. 13. 12:01
Jelentettem is, de ha letiltom, akkor én nem látom, ő meg továbbra is használja a képeket.
6. 6f40974ff6 (válaszként erre: 2. - 2100)
2012. ápr. 13. 12:01
Már írtunk neki, én is a lányom is, de még mindig fenn vannak a képek, és a legszebb az egészben, hogy a lányom képei alatt mindenféle gusztustalan oldalakat jelöl be stb.
2012. ápr. 13. 12:00
Rámész az adatlapjára, aztán az üzenet fül mellett van egy kis virágszerű fül, amelett egy lenyíló fülecske arra katt és ott van, hogy jelentés/tiltás
4. encifinci (válaszként erre: 1. - 6f40974ff6)
2012. ápr. 13. 11:56
De durva.Van szerintem oylan opció hogy jelentés küldése jogsértésről talán.
2012. ápr. 13. 11:53
Adatvédelem megsértése, személyiségi jogokkal való visszaélés stb...feljelentést kell tenned a rendőrségen.
2. 2100
2012. ápr. 13. 11:43
mivel a kep is adatnak szamit, ez adatokkal valo visszaelesnek minosul (de, hogy konkretan ilyen esetben mi a teendo, nem tudom), talan 1. korben irni kellene neki, hogy nem jogosult hasznalni a lanyod kepet...
2012. ápr. 13. 11:40
Mit lehet tenni az ellen, ha valaki a lányom képét használja a sajátja helyett a facebookon, ráadásul úgy tünteti fel, mint leszbikust?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook