Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet tenni a temetői tolvajjal/tolvajokkal? fórum

Mit lehet tenni a temetői tolvajjal/tolvajokkal? (beszélgetős fórum)


1 2
7. semleges (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2018. okt. 13. 03:28

Ügyes volt a műszaki tanár, szabadalmaztatni kellene azt a "kis bütykölést":)

Bárhonnan, de temetőből lopni szégyen és gyalázat.

6. 6c3deda885 (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2018. okt. 13. 01:18
Gondoltam már a kamera beüzemelésére, de olyan embert sajnos nem ismerek, aki mini kamerát helyezne el a sírra, és nem százezreket kérne. Jó lenne mondjuk a lakosság összefogása, de nem nagyon akarnak jobbat ahogy tapasztalom.. Pedig ez így nem jó! Jól járt az a tolvaj akkor. :D :D
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - 6c3deda885)
2018. okt. 13. 01:12

Kellene figyelőszolgálat és fotózás.

Ha lenne a lakosság körében jó biztonsági szakember, aki tudna egész apró kamerákat jó helyekre felszerelni...


Pár éve olvastam, egy tanárhoz rendszeresen betörtek, mindig ugyanazon az ablakon. Igen ám, de ez egy műszaki tanár volt.

Kis bütyköléssel saját riasztót szerelt fel. A betörőt mozgásérzékelős rendszer várta, amely iszonyatos hangzavart is okozott, egy vaku is a szemébe villant. A kiérkező rendőrök a legközelebbi kocsmában találták meg a reszkető betörőt, akinek egyébként a haja is zöld volt, mert kapott egy fújást egy festék-sprayből is. :D A fotója is nyilvánosságra került, ahogy még az ablakból próbál bejutni a lakásba, de az ijedtség már kiült a képére. :D

4. 6c3deda885 (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2018. okt. 13. 01:05
Így van, de nem törődnek vele. Jeleztem az önkormányzatnál, és a temetkezési vállalatnál is, hogy mi a helyzet, de mindegyik hárít. Egyébként van gondnok is a temetőben, de neki is hiába szól az ember.. hozzáteszem a gondnok gyereke minden nagy esemény után (temetés,karácsony,húsvét,halottak napja) járja a temetőt, és virágot lop.. Szóval az emberek meg vannak lőve e téren!
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - 6c3deda885)
2018. okt. 13. 01:02

A hatóság feladata lenne térfigyelő kamerákat elhelyezni.

Szégyen, hogy nincs megfelelő biztonság a temetőkben.

2018. okt. 13. 00:44
enyveskezűek*
2018. okt. 13. 00:43
A temetőben van kettő sírom (nagyanyámé, és dédimé).. Beültettem mindkét sírt árvácskával, először kettő darabot loptak el a nagyim sírjáról, majd pótoltam, aztán már mindkét sírról az összeset.. Ismét pótoltam, tegnap mentem, és megint üres volt mindkét sír.. Mit tehetek az enyveskezűék ellen? Hozzáteszem már vágott virágot, cserepeset, és művirágot is loptak el.. Köszi a segítséget!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook