Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit kezdjek ezzel a gyűlölettel, hogyan lépjek ezen túl? fórum

Mit kezdjek ezzel a gyűlölettel, hogyan lépjek ezen túl? (beszélgetős fórum)


18. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 3. 00:03

Ne adj máskor ennyi esélyt egy férfinek sem.

Ha egy férfiben valami idegesít,akkor azon adj túl rajta, mert később az kiélesedik.

Soha nem szabad megelégedni azzal, hogy mit lehet kihozni a másikból, vagy majd megváltozik miattam..,stb.

Ennek csak csalódás a vége.

A lelki társad olyan, amilyen te vagy, őt nem kell megváltoztatni. Ez nem azt jelenti, hogy nincs hibája, csak éppen olyan hibája van, ami pont elfogadható, de nem zavaró.

Nem kell megfelelni neki, nem kell megjátszanod magad.Úgy szeret, amilyen vagy.


A szerelem gyorsan át tud fordulni gyűlöletté. Ezt azért érzed, mert elnyomtad a zavaró hibáit. Felépítettél egy olyan álomférfit, amiben/akiben már álmodoztál, de lehullott a burok, amiben a faszi eladta magát és te most haragszol rá, magadra, mert becsapott, felfedte a valós arcát.

A gyűlölet rengeteg energiádat elveszi. Ez megbetegít. Egy ember sem ér annyit, hogy megbetegedj!

Fel a fejjel, valahol vár rád az igazi!

17. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 2. 21:48
Macska-egér játék.
2023. márc. 2. 20:04
Zárd le minél előbb ezt a nevetséges közjátékot. Majd jön olyan aki alkalmas is egy kapcsolatra és akar téged. Ő nem, csak hülyít.
15. vigyefene (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 2. 18:52
Három találkozó utálat, és gyűlöletté alakult. Akkor már tudod h mit kell csinálj.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Channa*)
2023. márc. 2. 18:37

Nagyon sokat beszélgettünk, viszont amikor szoba került a találkozás nem igazán jött össze. Mindig megvádolt azzal, hogy miattam, az igazság az, hogy utólag visszagondolva talán az volt a baj, hogy ő ijedt be.

Ahogy elkezdtem rá férfiként tekinteni és o ezt tudta is, megváltozott.

13. Channa* (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 2. 18:30
Mikor voltatok jó ismerősök? Amikor együtt unatkoztatok?
2023. márc. 2. 18:09
Egy nagy manipulátor. Engedd el!
11. vigyefene (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 2. 18:06
Az történt hogy már csak nagyon távoli ismerősök vagytok.
2023. márc. 2. 18:04
Nagyon jó ismerősök voltunk, és nem tudom, hogy mi történt…
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 2. 18:00
Az első monoton unalmas találkozó után kellett volna (le)lépni. Mire vársz?
2023. márc. 2. 17:59
Variáció egy témára.
2023. márc. 2. 17:57

Sosem hagynám, hogy hülyítsen egy férfi.

Mi a jó neked ebben?

Mit tudunk ez ügyben segíteni?

Vagy csak ki akartad írni magadból?

2023. márc. 2. 17:56
Szerintem is csak játszik veled, és nevet azon, ahogy te behergeled magad. Ne csinálj magadból hülyét, ne engedd, hogy paprika-jancsit csináljon belőled. Hagyd a fenébe, találsz te ennél normálisabbat is.
5. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 2. 17:56
Eddig 1-évet késtél a magoldással, 1-év múlva pedig kettőt fogsz.
4. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 2. 17:53

Ha tárgyilagos szemmel elolvasod újra, amit írtál, láthatod, hogy komolytalan.

Ahogy érzed, lassan 1 éve hülyít. Zárd le.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. márc. 2. 17:45
Egy kicsit komplikaltabb az egész ettől.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 2. 17:43

Nem a gyűlöleten kell át/túllépned, hanem ezt a kapcsolatot kellene befejezned az én értékrendem szerint.

Miért poshadsz bele ebbe a kapcsolatba, miért nem keresek mást, aki nem játszmázik?

Egy év alatt 3 randi? Ez nem kapcsolat, így itt a Hoxa játszóterén is játszhatsz.

2023. márc. 2. 17:35

Lassan 1 éve hülyít. Szerinte én vagyok az, aki játszik vele, de az igazság az, hogy ez fordítva van. Volt 3 monoton, unalmas találkozónk, amik után úgy éreztem, hogy ő nem akar engem, csak játszik velem. Majd úgy döntöttem, hogyha úgyis gyakran beszélgetünk, talán illene neki adni egy esélyt.

Elmondtam neki, hogy o engem tényleg érdekelt, amit persze ő nem hitt el. Annak idején megbántottam több dologgal, most pedig úgy érzem hogy szép lassan visszaszúr ezek miatt.

Egyik nap undok velem, nem foglalkozik velem, másik nap nem tudom levakarni magamról. Egyik nap találkozni hív, másik nap belemegyek, harmadik nap nem jön el. Mikor rákérdezek, az a válasza, hogy én akartam aznap találkozni, o máskor akart így hat nem jött el, akkor amikor én akartam…

Nagyon elegem lett már belőle. A kezdeti pozitív érzések mind kezdenek átalakulni utálattá, gyűlöletté és én nem tudok ezzel mit kezdeni…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook