Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit kellene tennem vagy nem tennem? fórum

Mit kellene tennem vagy nem tennem? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2012. jan. 4. 16:51

szerintem megmondhatnád anyukádnak,hogy tudod,mi megy,és rád borzasztó rossz hatással van,úgy érzed,te sem tudod majd normálisan élni az életed,ha ekkora hazugságban kell élned,és úgymond falaznod neki.

mondd,hogy te nem akarod ezt látni,ebebn részt venni, és intézzék el egymás közt a dolgot apáddal.

22. c42aaaac41 (válaszként erre: 17. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 16:48

Nos!16 éves vagy!Ne te mondd meg a felnőtteknek,hogy mit tegyenek!Az,hogy Te mit látsz és mi van valójában ,az a két szülődre tartozik és nem rád!


Anno én is azt mondtam anyámnak váljon el.Kb.ennyi idős voltam!De anyám nem vált el és a mai napig hálás vagyok neki ezért!Ő sokkal bölcsebb volt,minté forró fejű kamaszként!


Úgyhogy maradj ki ebből,mert ez NEM a te dolgod!

21. a14deb9047 (válaszként erre: 17. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 16:48
Lehet, hogy édesapád is, csak ő másképpen (diszkrétebben)...
2012. jan. 4. 16:47

A legtöbb ember lelkében van egy pici zug, ami a saját intim szférája.... és ehhez mindenkinek joga van. Ha még neked nincs, akkor majd lesz...

Tanuld meg, hogy más levelét, telefonját, stb. nem olvasod el. Létezik a levéltitok fogalma is.

Kérd meg édesanyádat, hogy változtassa meg a jelszót. Ha nem is cselekszik helyesen, nincs jogod őt felelősségre vonnod.

19. Yellow-girl (válaszként erre: 13. - Githaj)
2012. jan. 4. 16:42

Megbízik bennem? Akkor miért hazudik az én szemembe is?

A legelején leírtam, tudod, hogy nem kellett volna kutakodnom. De ez már késő bánat.

18. Yellow-girl (válaszként erre: 17. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 16:41
*elmondaná
17. Yellow-girl (válaszként erre: 14. - Lencsy)
2012. jan. 4. 16:41

szerintem meg pont, hogy az lenne a legjobb megoldás, hogyha elénk állna, elmondanám, hogy van valakije, aztán elválnának.

Ez a lehető legrosszabb megoldás, amit tehet, hogy titkolózik.

Más választásom meg úgyse nagyon van azon kívül, hogy befogom a szám. Csak baromi rossz nézni ezt, és tudni róla, hogy miket művel mással. Itthon meg játssza a szerető anyát/feleséget. Aki életében semmi rosszat nem csinált, ő a megtestesült jóság. Hát közbe meg nagyon nem....

16. Lencsy
2012. jan. 4. 16:33
Még valami ..ha nem akarod a házasságukat végleg taccsra vágni , akkor befogod a kis szádat , és megvárod hogy a dolgok kiforrjanak maguktól ..még akkor is ha ez számodra nem kedvezően alakul !
15. Bcicus (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 16:30
Neked ehez semmi közöd.
14. Lencsy (válaszként erre: 11. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 16:26
Átveri ? Igen átveri , de lehet hogy csak azért teszi ,hogy ne okozzon fájdalmat ! A nők nagyrésze ha félrelép , vagy kapcsolatba bonyolódik és családos ..pontosan azért teszi titokba , hogy ne okozzon ezzel fájdalmat ! Ha nem számítana neki apukád és nem számítana a te lelki világod neki ..akkor nyíl egyenesen odaállna és azt mondaná "van valakim " ! Pontosan azért nem teszi , mert sodródik ! Tudja , hogy "rosszat tesz" , de hiányzik neki valami amit máshol keres ! Hidd el nagyon nagyon sok nő , anyuka van így 16 évnyi házasság után ..és biza az apukákat sem kell félteni ! Apukád ezt sosem tudja meg talán ,ha te nem szólsz ..és tudod amiről nem tud az nem fáj ! Nem lett volna szabad nyomoznod anyukád után ..mert azt hiszem ezzel csak ártottál ..
13. githaj
2012. jan. 4. 16:23
Semmit, turkáltál anyád dolgaiban, megtudtál valamit, amihez semmi kozod most meg nem tudod mit tegyél. Vondd le a tanulságot, és tobbet ne kutass olyan ember dolgaiban aki megbízott benned. Nefeledd a vesztes csak Te lehetsz.
12. a14deb9047 (válaszként erre: 8. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 16:22

Ne legyél egyikkel szemben sem elfogult.

Ha fordítva történne, akkor is feltennéd ugyanezt a kérdést? Mindegy, melyik ujjad harapod meg, mindenképpen fáj...

11. Yellow-girl (válaszként erre: 9. - Lencsy)
2012. jan. 4. 16:18
Nem az a bajom, hogy próbál boldog lenni, hanem az, hogy ezt úgy csinálja, hogy eközben mást átver nem kicsit, megalázza.
2012. jan. 4. 16:17

Mindennek van előzménye, nem tudhatsz mindent az életükről... Nem kizárólag édesanyád a hibás.

Az ilyesminek oka van...

9. Lencsy (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 16:16
Figyelj :) Elég nagy vagy már ahhoz , hogy értsd mi zajlik körülötted . Azt írod évek óta van a szüleid közt összecsapás és nem élnek túl jól ..anyukád fiatal még és érthető , ha egy nem jó házasságban él akkor megpróbál máshol egy kis vidámságot , valami jót kapni ! Megértem, hogy ez téged hogyan érint , hisz a szüleid és mind kettőjüket szereted , de ne ítéld el anyukádat azért ,mert vágyik a boldogságra amit apukádtól már nem kap meg ! Amit tudsz tenni az az , hogy leülsz velük egyenként és megkérdezed mi zajlik közöttük ? Talán beavatnak és elmondják , azt amit már te is látsz ..Egyáltalán nem biztos , hogy apukád "ártatlan" ..lehet hogy ő is kacsingat kifelé , csak óvatosabb ! Az hogy anyukád " meglepiket " küldözget a férfinek ...háát erre nehéz mit mondani , azt hiszem tiszteletben kéne tartanod , hogy nem mászkálsz be az ő fészére és akkor egyikötök sem kerülne kellemetlen helyzetbe ! Egy a lényeg ..akárhogy is alakul a szüleid kapcsolata , el kell fogadnod és támogatni mind kettőt , mert sajnos a házasságok tönkremehetnek , és ez senkinek nem könnyű !
8. Yellow-girl (válaszként erre: 5. - 1560f47887)
2012. jan. 4. 16:16
Tudom, hogy apa sem egy szent. Nem állítottam, hogy ő soha semmiben nem hibázott.
2012. jan. 4. 16:15
Semmit nem kell tenned.
2012. jan. 4. 16:13
És még egy: ezért (se) turkálj más gépében, levelezésében, mert te fogod rosszul érezni magad.
5. 1560f47887 (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 16:12
Nem biztos hogy csak Édesanyád hibás a dologban.
4. Naplemente. (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 16:12

Voltam sajnos hasonló esetben, amit mindenképpen tanácsolni tudok az az, hogy ne avatkozz bele ebbe a dologba, mert csak vesztesként jöhetsz ki ebből.

Tudom, mit érzel.

3. tavaszilány (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 16:12
Jajj, ha az élet fehér-és fekete lenne! Most arra nem írok semmit, hogy illik-e turkálni más levelezésében, úgyis tudod.. Viszont hiába élsz a szüleiddel, nem látsz bele a házasságukba teljes mélységig...nem tudhatod, mi van (vagy nincs) a hálószobában...nem tudhatod, apukád jár(t)-e valaha külön utakon?! Ne ítélkezz senki felől, próbálj meg továbbra is a kislányuk lenni, ez mindkettőjüknek a magánügye...
2012. jan. 4. 16:11
Had intézzék el a felnőttek egymás között a dolgaikat...
2012. jan. 4. 16:05

A szüleim 16 éve házasok, már évek óta folyamatosak a veszekedések, összekapások. Néha viszont teljesen jóba vannak, mintha boldogok lennének együtt, aztán jön egy újabb mélypont, mikor anyám bedilizik, semmi nem jó neki, és összevesznek, akkor van hogy napokig nem kommunikálnak.

Anya kb 1 éve telefonálgatott egy férfivel, sms-eztek, e-maileztek, stb. Aztán mióta van facebook-ja, azóta ott szoktak beszélni. Látom mikor esténként beszélnek, anya a gép előtt ül, fülig él a szája, szinte teszi-veszi magát a gép előtt. Olyankor megkérdezem, hogy kivel beszél és jön a válasz hogy azzal a pasassal. Aztán másnap be szoktam lépni a facebook-jába, hogy megnézzem miket beszéltek (tudjuk egymás jelszavát), tudom hogy nem éppen szép dolog, de nem hagy nyugodni a kíváncsiság. (Sokszor kitörölte a beszélgetéseket, de volt, mikor nem, gondolom olyankor elfelejtette. Azokat tudtam csak olvasni.)

Szóval az olvasottak alapján egyértelmű, hogy valamiféle viszonya van vele anyámnak, találkozgatni is szoktak reggelelnte, mikor anyám megy dolgozni, meg délutánonként mikor jön haza. Meg "meglepiket" küldözget a pasinak e-mailen keresztül, képeket, videókat, stb. Valamelyik nap pl egy olyan videót küldött, amin intim tájékon borotválkozik... meg írta, hogy majd nem sokára szabadságon lesz és akkor fog tudni csinálni képeket, videókat.

Már régebben is kérdeztem tőle, hogy ki a pasas, mikor még csak telefonok voltak köztük. És mindig azt válaszolta, hogy egy barátja... Meg most néhány hétig nem beszéltek és elkezdett nekem panaszkodni, hogy milyen egy bunkó, és a többi az ember, mert nem ír, meg semmi. Pedig ő volt az egyetlen barátja, akivel bármit megbeszélhetett, hasonlók.... BARÁTJA?! Egy 36 éves férjezett nő számára ez a barát szó jelentése? Az az ember akinek meztelen képeket küldözget, akivel találkozgat amellett, hogy van családja?

Mindig is apás gyerek voltam, hozzá kötődtem jobban. És most kiderült, hogy ezt csinálja vele anyám már elég rég óta. Hát kissé kibuktam anyámra. Egyszerűen undorral nézek rá.

Ha apa megtudná ezt az egészet biztos vagyok benne, hogy elborulna az agya. Azt hiszem ismeri is a pasast, de csak látásból. Viszont így meg szörnyű, hogy tudok erről, olyan mintha anyám cinkostársa lennék, vagy falaznék neki...

Én 16 éves vagyok, ha ez számít jelen esetben.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook