Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit kellene tennem vagy nem tennem? fórum

Mit kellene tennem vagy nem tennem? (beszélgetős fórum)

1 2 3
83. c1e9612cd3 (válaszként erre: 82. - A14deb9047)
2012. jan. 6. 13:06

na, ezek szerint, nem én nézem nagyítóval a dolgokat, tehát, a hiba nem az én készülékemben van...... (pedig van, aki szerint igen, és én tulzom el)

Ugyan ez az én észrevételem is az általa leírtak alapján.....

2012. jan. 5. 14:19
Amennyi gyűlölet, harag, indulat, részrehajlás van benne, meg is teszi... hiszen apás...
2012. jan. 5. 14:13
...legyintés....
80. Lencsy
2012. jan. 5. 09:37
Szánalmas ..mégpedig az , hogy szét akarja választani a szüleit !
79. c1e9612cd3 (válaszként erre: 78. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 4. 20:41
de azt azért ne felejtsd el, h az anya nem tudja, h a lánya beleolvas a levelezésébe.... ezáltal azt sem tudja, h látta a pucér fotókat, stb.... és azt se felejtsd el, h ő bízott a lányában, az azomban nem is gyengén visszaélt ezzel..... meddig megy még el ez a lány?
78. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 76. - C1e9612cd3)
2012. jan. 4. 20:28

te kérdezted,mit szólnék..én meg leírtam,h mit tennék.

mivel iylen helyzetben még nem voltam,ezt csak feltételezem magamról,a többi eddigi tettem alapján.

Nem vagyok mai csirke,volt már egy s más,amit meg kellett tenni,hiába volt kellemetlen,vagy kínos.

Az,h kije,v kije nem a pasi,meg kéne beszélnie a lányával(és nem azt mondani,h barát,mert annak nem küldünk pucérfotót),hogy a gyerek ne gondoljon rosszabbra,mint ami van.szerintem

2012. jan. 4. 19:13

Mit kellene tenned vagy nem? Semmit!

Felejtsd el,nem a te dolgod.

76. c1e9612cd3 (válaszként erre: 75. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 4. 19:10

heló.... az, h leveleznek, és képeket küldözgetnek 1másnak, nem azt jelenti, h a szeretője.....

Amúgy más szituáció is lehetséges, amibe a gyerekedtől nem ilyen hozzáállást vársz....

De látom, h te is feltételes módban beszélsz egy esetleges hasonló szituról a saját részedről..... hát azt hiszem, így a legkönnyebb arról nyilatkozni, h mit tennél, mi lenne, ha...... Sztem ezt kár erőltetni....

Tudod, nagyanyám mindig azt mondta, amikor gyerekként válogattam, h majd a xart is megennéd, ha éheznél, és mindig a II. világháborúban, általa átéltekre utalt. Persze én mindig azt mondtam gyerekként, h én ugyan nem, soha! Nyilván felnőttként kissé másként gondolom..... És szerencsére még nem kellett átélnem ahhoz, h változzon a hozzáállásom....

75. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 72. - C1e9612cd3)
2012. jan. 4. 19:02

én nem hoznám iylen helyzetbe a gyerekemet,hogy falazni a kelljen nekem,meg a titkos szeretőmnek.

Ha rájönne agyerek,hogy titkos dolgokat művelek,én kiteríteném a kártyáimat,mert fontosabb az én kényelmemnél az,hogy ő normális példát lásson maga előtt:vagyis ne kelljen hazudnia(vagy hallgatnia) tovább miattam,az apjának

2012. jan. 4. 18:25

Nőként talán ezt mondanám neked:


Mielőtt elítélsz, vedd fel a cipőmet és járd végig az utamat! Járd végig a múltamat, érezd a könnyeimet, éld át a fájdalmaimat, az örömömet. . . Tedd meg a lépéseket, amelyeket én megtettem és botladozz meg minden kövön, amelyen én megbotlottam. . . S mindegyik botlás után állj fel és menj tovább, úgy ahogy . . . tovább » . . . tovább » én tettem! Csakis ezek után ítélkezhetsz rólam, felettem! Akkor mondhatod, hogy ismersz!!!

73. c1e9612cd3 (válaszként erre: 50. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 18:19
úgy tűnik, neked az a célod, h elváljanak. Ez most csak egy ok számodra, h alájuk tegyél..... No comment..... Lehet nem nőttél még ki az Ödipusz- szindrómából......
72. c1e9612cd3 (válaszként erre: 44. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 4. 18:17
pont azért, mert még gyerek, nem kellene beleszólnia, avatkoznia a dolgokba....... Nem tudom, te mit szólnál hozzá, ha a te gyereked csinálná ezt veled..... Vagy akárki a környezetedben!
71. Yellow-girl (válaszként erre: 70. - Ina87)
2012. jan. 4. 18:03

Idővel így vagy úgy, de úgyis meg fogja tudni.

Rám nem haragudna apa, konkrétan én vagyok a mindene. :) Azt meg úgy sem fogja tudni, hogy én tudtam erről az egészről.

70. ina87 (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 17:51
azt mondom ne falaz anyudnak,ha apud megtudja rád is ki fog bukni tiltasd le azt a pasit a facerol mert eböl nagy baj lehet ha ezt a családot meg akarod menteni hát tegyél érte,beszélj nyiltan anyudal,hidd el nem hüjeséget írók,mert enyi év után ezt feldolgozni apudnak nem lesz könnyű lépj közbe még lehet!
69. Ditta67 (válaszként erre: 65. - Lencsy)
2012. jan. 4. 17:49

16 éves!Úgyis azt teszi,amit akar...

Majd tanul a saját hibájából!Fájdalmas lesz,de ezt hiába mondod meg neki előre!

Nekem is van egy 16 éves lányom.Igaz,mi jó kapcsolatban vagyunk.

68. 06718ca650 (válaszként erre: 65. - Lencsy)
2012. jan. 4. 17:49
így igaz.
2012. jan. 4. 17:48

Vagy menjen el bentlakásos kollégiumba...

Hátha addig a szülők megoldják az ellaposodott házasságot, mert gondolom, nem a tenger partján napoznak hónapokon át.

66. Yellow-girl (válaszként erre: 64. - Lencsy)
2012. jan. 4. 17:44

Nem azt mondtam, hogy apa is veszekszik rendesen, mert ez nem így van.

Apa olyankor hallgat, mintsem hogy ő is elkezdjen ordítozni állat módjára, ahogyan anyám csinálja.

65. Lencsy (válaszként erre: 60. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 17:44
Akkor állj oda mond neki, hogy váljanak el oszt kész ..megoldódott a problémád ..VAGY NEM !!!!
64. Lencsy (válaszként erre: 59. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 4. 17:43
Úgy látom nem olvastad el , hogy az apuka is veszekszik rendesen ..mégis csak anyut "szapulod" mint rossz példa ...hát ....
2012. jan. 4. 17:41
Állítólag ezért nem tudta meg, hogy a felesége csalja...
62. Lencsy
2012. jan. 4. 17:41

Úgy látom , mi érett gondolkodású felnőtt emberek mondhatunk neki bármit , mert ő a fejébe vett valamit ! Csak azt tudnám ha nem fogadja el a jó szándékot és a felnőttek véleményét akkor miért kérdezi meg hogy mit tegyen vagy mit ne ? Hmm ...:)

Még egy mondat hozzád Yellow girl ..hidd el, hogy nem véletlenül intettünk arra, hogy ne szólj a dolgukba ..:)

Én búcsúzom , te pedig aludj arra kettőt amik itt elhangzottak :)

2012. jan. 4. 17:38

Gondolkodj el rajta...


Az ókori Görögországban Szókratészt nagy becsben tartották tudása miatt. Egy nap egy ismerősével futott össze az utcán, aki azt mondta:

- Szókratész, akarod tudni, hogy mit hallottam a legjobb barátodról?

- Várj egy pillanatot! - válaszolt Szókratész.

- Mielőtt bármit mondanál, szeretném, ha megfelelnél három kérdésre. Ezt hívják a tripla szűrőnek. Az első szűrő az Igazság. Teljesen megbizonyosodtál arról, hogy amit mondani akarsz, igaz?

- Nem - Válaszolta az ember. - Éppenséggel csak hallottam róla. . .

- Rendben, szóval nem igazán vagy biztos benne, hogy igaz-e vagy nem. Most próbáljuk meg a második szűrőt, a Jóság szűrőjét: az, amit mondani akarsz a barátomról, valami jó dolog?

- Nem, épp ellenkezőleg. . .

- Szóval - folytatta Szókratész - valami rosszat akarsz mondani róla, de nem vagy benne biztos, hogy igaz.

- Semmi baj, a harmadik szűrő még vissza van: a Hasznosság.

Amit mondani akarsz a barátomról, az hasznos lesz nekem?

- Nem igazán.

- Nos - vonta le a következtetést Szókratész - ha mondani akarsz nekem valamit, ami nem igaz, nem jó és nem is hasznos, miért mondanád el egyáltalán?

60. Yellow-girl (válaszként erre: 58. - Lencsy)
2012. jan. 4. 17:38
Ha valóban így van, akkor hatalmas nagyot téved. Ugyanis ez egy szemmel sem jobb, mintha elválnának.
59. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 53. - Lencsy)
2012. jan. 4. 17:37

laknak elvált emberek együtt is,kulturáltan,ha muszáj,és nem nézik hülyének a másikat,hanem mind2 éli a saját életét:nem a legkényelmesebb,de legalább nem hazugságban élnek.

..nem úgy nézem,mintha ezt az anyut nagyon érdekelné,ha lányának mire van szüksége

!! leírta Yellow,hogy kutakodás nélkül is látta,h mit csinál az anyja.

Szerintem egy iylen e család rosszabb,mint a csonka. A gyereknek hallgatni kell a veszekedést,és pluszban falazni az anyja hazugságához,ami őt,a gyereket is felháborítja.

58. Lencsy (válaszként erre: 57. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 17:37
Akkor ez kiesett ..így még erősebben elgondolkodnék az utolsó szemponton miszerint miattad nem válnak el !
57. Yellow-girl (válaszként erre: 54. - Lencsy)
2012. jan. 4. 17:35
Kivételes család lehetünk, mert nincsenek hitelek.
56. Ditta67 (válaszként erre: 50. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 17:35

És az NEKED jó lenne?

Senki sem hibátlan.Te sem.A szeretet azt jelenti,hogy valakit a hibáival együtt elfogadunk.

Fogadd el így anyukádat is.Ne ítélkezz!

Nem tudhatod miért teszi.Ha mindenáron tudni akarod,akkor kérdezd meg őt,amikor csak ketten vagytok.

55. Yellow-girl (válaszként erre: 53. - Lencsy)
2012. jan. 4. 17:35

Lakás apué maradna, anya pénzt kapna belőle.

Anya menne a szüleihez, esetleg a pasijához, vagy barátnőjéhez. (aki szintén falaz neki)

Anyunak eddig se volt sok ideje a gyerekére, mert 2 kezemen megtudnám számolni mennyit foglalkozott velem az elmúlt években.

54. Lencsy (válaszként erre: 50. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 17:35
Írtam az előbb :) Gondolom vannak hitelek, mert manapság minden családban van ..egyedül egy fizetésből egyik sem tudja fizetni ! Közös lakás ..és nem utolsó ..sőőőt első szempontnak ott vagy te , akit nem akarnak csonka családban nevelni !
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook