Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit kellene tennem vagy nem tennem? fórum

Mit kellene tennem vagy nem tennem? (beszélgetős fórum)

1 2 3
53. Lencsy (válaszként erre: 48. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 4. 17:33

Elmondom :

Közös lakás ..valakinek menni kell , vagy eladni !

Ki menjen és hová ? Ő még kiskorú ..kinél helyezzék el ..anyunál vagy apunál ? Anyunál elhelyezik ..anyu gürizhet éjt nappallá téve , hogy eltudja tartani magukat ..ergo még kevesebb ideje marad a gyermekére aki pont abban a korban van hogy szüksége lenne rá ! Kapott egy csonka családot , ahol mint tudjuk nem könnyű élni ..jaaa és feldolgoznia , hogy ha nem kutakodik anyu után és nem üti bele a nóziját ..ez az egész amit fülül írtam nincs ! Na vázoltam a szarabb helyzet egy light-osabb fajtáját !

52. Yellow-girl (válaszként erre: 51. - A14deb9047)
2012. jan. 4. 17:30
Nem balhéznék, lehet, hogy még örülnék is.
51. a14deb9047 (válaszként erre: 46. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 17:29

Ez nem olyan egyszerű....

Ha el akarna válni, akkor is balhéznál...

50. Yellow-girl (válaszként erre: 49. - Lencsy)
2012. jan. 4. 17:28
Nos akkor milyen oka lehet, hogy még nem váltak el? Azon kívül, hogy apa nem tud róla. Mert ha tudnak, akkor biztos vagyok benne, hogy már nem lennének együtt.
49. Lencsy (válaszként erre: 44. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 4. 17:27
Nyilván oka van annak, hogy még nem váltak el ..ezt át kéne látni elsősorban !
48. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 47. - Lencsy)
2012. jan. 4. 17:27
mi lehet még ettől "szarabb"?hová lehet még alámenni?
47. Lencsy (válaszként erre: 37. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 17:26

Gyerek vagy , ne hari hogy ezt mondom de így van ! Nem látod át a dolgot ami érthető is . Nem kell elfogadd az én meglátásom és véleményem, de ha jól látom egy ember kivételével mindenki azt mondja amit én ..és nem hiszem, hogy ennyien látnánk rosszul !

Nézd ..tégy amit akarsz vagy amit jónak látsz , aztán ha anyukád végképp összetörik , elválnak és egy csapásra minden még szarabb lesz körülötted , akkor majd talán felnősz ...

Nem bántani akartalak eddig sem, csak elmagyarázni, hogy a felnőttek világa nem olyan egyszerű , nem könnyű egyszerre helyt állni és tökéletesnek lenni mindig mindenhol ! Az én lányom 14 éves , de ha egyszer hasonló helyzetbe kerülne és ellenem fordulna ahelyett , hogy megértene ..én lehet hogy a vonat alá ugranék ...

46. Yellow-girl (válaszként erre: 39. - Tavaszilány)
2012. jan. 4. 17:24

Nem bárom ezt el egyáltalán.

Ha meg mással olyan nagyon nagyon boldog, akkor menjen hozzá feleségül, költözzön hozzá, és a többi...

Nem azt akarom, hogy ne legyen boldog, hanem azt, hogy ne úgy legyen boldog, hogy közben mást tönkre tesz a tudta nélkül.

45. 06718ca650 (válaszként erre: 43. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 17:23
Te ezt ilyen egyszerűen látod, de ők lehet hogy nem. Hagyd rájuk, anyuddal meg beszélj hogy ez neked rosszul esik amit látsz.
44. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 39. - Tavaszilány)
2012. jan. 4. 17:23

de ő most még gyerek,és nem kell neki látnia annak a részleteit,hogy anya és apa hol,hogyan,kinél keresi a boldogságot házasságon kívül.


ki lehet mondani a boldogító 'nem"et is,sehol sincs az megírva,hogy együtt kell maradni,ha már nem elég jó.

43. Yellow-girl (válaszként erre: 40. - Tavaszilány)
2012. jan. 4. 17:22

Nem élek szexuális életet.

Nem hiszem, hogy olyan romantikus perceket töltenének el egymás karjaiban. Sőt biztos hogy nem. Ha meg mégis akkor van egy egyszerű megoldás: elválnak, és onnantól kezdve mindenki azt csinál amit akar. Csak persze ebben is baki van, mert a pasinak is van családja.

2012. jan. 4. 17:20
Állj anyád elé és kérdezd meg tőle mit miért tett. Ha annyira kíváncsi vagy.
2012. jan. 4. 17:20

jó lenne,ha nem szednétek darabokra ezt a kislányt,mintha ki tudja,mekkora bűnt követett volna el,úgy nekiugrottatok.

Még a megcsalós topikokban sem láttam soha ennyi indulatot!

vajon mit gondolhat a felnőttekről,a felnőtt életről,ha a szülei ezt csinálják,és még itt is majdhogynem leszedik a haját többen???

40. tavaszilány (válaszként erre: 37. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 17:20
Bocsánat a kérdésért: Te élsz már szexuális életet? Mert különbséget kéne tenned dugás és szeretkezés között...
2012. jan. 4. 17:18
36 évesen, 16 év házasság után máshogy fogsz majd gondolkodni...Amíg nem voltál ebben a szituban, mint feleség, nincs igazából semmi alapod, hogy elítélj bárkit is...főleg nem az édesanyádat...Attól, mert valaki anyuka és feleség, joga van a boldogsághoz, szeretethez, gyengédséghez...ha ezt otthon nem kapja meg, máshol igen, akkor???? Te lemondanál az elkövetkező 30-40 évedre mindenezkről, csak azért mert valamikor kimondtad a "boldogító" igent? Nem hiszem...ne várd el mástól sem...
38. a14deb9047 (válaszként erre: 37. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 17:18
Azért, mert megtudtál valamit róla, attól ő még az édesanyád... Az ő otthonában laksz, ő mos, főz, vasal, takarít, dolgozik, taníttat, stb.
37. Yellow-girl (válaszként erre: 24. - Lencsy)
2012. jan. 4. 17:15

Éppen ezzel szakítja szét a családot. Éppen ezzel éri el azt, hogy nem becsülöm annyira, mint kellene.

Ha annyira csak a szeretetere vágyna, akkor nem csak dugni járnának össze néhanapján, és nem csak meztelen képeket küldözgetne neki. Ugyanis ezzel nem lesz jobban szeretve.

36. c1e9612cd3 (válaszként erre: 33. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 17:15
hohó!!!!! Soha se mond, h soha..... honnan tudod, h mit hoz a jövő?????
2012. jan. 4. 17:14

Azt hiszem, neked gondot jelent, hogy az édesanyád nő is, ahogy az édesapád férfi, csak nem ismered ezt az oldalát. Nem mindegy, hogy a kerítés melyik oldalán állunk. Bizonyos értelemben hiába van igazad, akkor sincs, mert nincs jogod pálcát törni a fejük felett... Az élet bonyolultabb.

Max. annyit tehetsz, hogy elmondod anyukádnak, hogy neked fáj ez a mostani helyzet.

34. c1e9612cd3 (válaszként erre: 31. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 17:14
félrerted! Jelen esetben a szüleid intimitása van védve, és nem egyik, vagy másik fél.
33. Yellow-girl (válaszként erre: 32. - C1e9612cd3)
2012. jan. 4. 17:13
Nem feltétlenül. De ha mégis ezt tenném akkor nem úgy, hogy bárki más tudja a jelszavam. Vagy ha netalántán mégis akkor egyértelműen mindig minden körülmények között kitörölném az ilyen fajta leveleimet.
32. c1e9612cd3 (válaszként erre: 30. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 17:11
és gondolod, h ez mindig így is marad? :) ugye ezt csak a jelenlegi pillanatra értetted?
31. Yellow-girl (válaszként erre: 27. - Lencsy)
2012. jan. 4. 17:11
Persze, hogy apuka sem egy angyal, hisz senki sem az. Én sem vagyok. De ettől függetlenül érdekes az, hogy a legtöbb helyzetben mindenki a nőt védi, még akkor is amikor ő hibázott. Olyan címszóval, hogy biztos apuka a hibás, ő tehet mindenről. És anyuka a legjobb ember a Földön, csak mert nem akar ártani a gyerekének azzal, hogy elmondja neki miket csinál...
30. Yellow-girl (válaszként erre: 28. - C1e9612cd3)
2012. jan. 4. 17:09

Nem zavarna különösebben ha olvasná a leveleimet.

Max olyan dolgokat olvashatna amiket ő is tesz mostanában. Annyi különbséggel, hogy én 16 vagyok barát meg minden nélkül. Ő meg 36 családdal.

29. Lencsy
2012. jan. 4. 17:04
Egy kutatás szerint a férjezett asszonyok 62 %-a bonyolódott már bele netes vagy egyéb flörtbe , futó kapcsolatba ! A rossz házasságban élő asszonyoknál ez a százalék 82 . Azt hiszem nagyon sokan oltári módon szégyellhetnénk most magunkat ..de úgy gondolom mindig ott van a "miért" ..amiért a nő megteszi ..
28. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 17:02

te ne tegyél semmit. Neked édesapád az édesapád, édesanyád pedig az édesanyád, akár mi is történik most, a mutban, vagy a jövőben.... Ilyen szinten nincs hozzá közöd. Majd lerendezik maguk között a dolgokat. És ne olvasgasd anyud lvelezését! Te mit szólnál hozzá, ha ő tenné ezt a tieddel?????? Ugye fel lennél háborodva.......

Véleményed lehet, viszont tudod, az oylan, mint a s..gglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra. Pláne, ha kéretlen az a vélemény. A szüleid pedig nem tartoznak neked elszámolással.

Add meg nekik a tiszteletet, ha elvárod, h téged is tiszteljenek!

27. Lencsy (válaszként erre: 25. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 4. 16:58
Látta , de ez nem jogosította fel arra , hogy hogy nyomozzon az anyja után arra meg pláne nem, hogy elitélje egy olyan dolog miatt amiről fogalma sincs ! Lehet véleménye , de fogadja el, hogy kettőn áll a vásár ,hisz le is írta ,hogy megy otthon a csetepaté tehát apuka sem egy angyal ! Ő majd tanul ebből vagy a szülei hibájából és nem ez fogja befolyásolni a felnőtt életét !
26. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 16:55

Semmit sem kell tenned, semmi közöd hozzá!

Ha annyira apás vagy, szerintem csak keresed, hogy mikor köthess anyukádba.

Majd megtudod hamarosan az élet dolgait, Te is!

Csak gondolj bele, ha a Te kislányod lenne a rosszakaród...

Ugye, hogy így már egész másképp látod a dolgokat?!

2012. jan. 4. 16:53

Látta az anyját,ahogy a gép előtt tette-vette magát..ha nem néz bele a face-be ,akkor is kiderült!

Egy szülő tartozik annyival a gyerekének,hogy nem csinál előtte oylat,amivel őt kiboríthatja,és akár az egész értékrendjét tönkreteheti.

..mert ez a 16 éves lány,a topiknyitó yellow,hogy fog így normális kapcsolatot kialakítani,és bízni bárkiben is?

24. Lencsy (válaszként erre: 17. - Yellow-girl)
2012. jan. 4. 16:51
Azért játsza a szerető anyát és feleséget , mert AZ ! Az ,hogy egy házasság tönkremegy két emberen múlik általában és nem csak az egyiken ! Az még nem jutott eszedbe , hogy miért nem áll elétek ? Hát lehet hogy pont miattad nem ..mert téged néz és nem akar szétszedni, szétszakítani egy családod ..miközben ő maga is szenved a szeretethiánytól és tűri a szócsatákat apuval ! Elhiszed hogy egyszerűbb lenne lelépni ...? DE nem teszi!!! Gondolkozz ! Egyszer pár év múlva vagy 16 évnyi házasság után te is ráfogsz jönni miről beszélnek itt neked a nagyok :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook