Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelenthet, hogy ha a nagypapámmal álmodok aki december 23.-án halt meg és mindig ugyanúgy néz rám, szomorú a tekintete? fórum

Mit jelenthet, hogy ha a nagypapámmal álmodok aki december 23.-án halt meg és mindig ugyanúgy néz rám, szomorú a tekintete? (tudásbázis kérdés)


11. Kriszta0930 (válaszként erre: 8. - Zsuzsa88)
2010. szept. 2. 13:16
Én is szoktam igy lenni,hogy jön valaki messze biciklivel és tiszta olyan,mintha ő lenne!Csak ha közelebb ér látom,hogy nem ő!Vagy ha ott vagyok náluk,mindig várom,hogy mikor lép be az ajtón!:(Nagyon Szeretem és Hiányzik!
10. Kriszta0930 (válaszként erre: 9. - Anatita81)
2010. szept. 2. 13:14
Hát nem hiszem,hogy egyedül én tartom itt!Nagymamám,2tesóm is ugyanúgy hiányolják,csak ők nem szoktak vele álmodni csak ritkán!Mit kell tennem,hogy elengedjem!??Fáj iszonyatosan a hiánya még 8hónap után is!:,,,,((
9. Anatita81 (válaszként erre: 7. - Kriszta0930)
2010. szept. 2. 12:46

Ezek szerint Te "tartod itt", pedig el kellene engedned. Nem lehet, hogy azért néz ilyen szomorúan, mert meghalt, de mégsem tud távozni a lelke, mert a szereteted visszatartja?

Sírj, gyászold, de engedd el!

2010. szept. 2. 12:16
Az én nagytatám mársius utolsó napján hagyott itt bennünket. Én csak az elején álmodtam vele, 2x is, először elbúcsúzott tőlem, és mondta, hogy nagyon sajnálja, hogy személyesen nem volt erre alkalom, és hogy nagyon szeret mindannyiunkat, második alkalommal meg a mamámmal együtt jöttek DVD-kért, mert fent unatkoznak. :) És miközben válogattunk nekik DVD-ket, a mamám tágra nyílt szemekkel nézett mindent, mert mikor ő meghalt, még nem voltak ilyen ketyerék. Azóta viszont nem álmodtam vele/velük, csak sűrűn érzem azt, mintha továbbra is itt lenne velünk, nagyon sok bácsi a távolból, mintha ő lenne, teljesen úgy néz ki, úgy jár, úgy biciklizik, teljesen úgy mozog, mint az én drága Tatám. Csak akkor látom, hogy nem Ő az, mikor a bácsi(k) közelebb jön(nek). Apu is ugyanígy van vele, mi 2en megbeszéltük, hogy a Tata továbbra is itt van velünk, néha megmutatja magát a távolból, hogy "Hé, még itt vagyok, látlak benneteket!", így nekünk könnyebb elfogadni. De kegyetlenül hiányoznak a vele való beszélgetések... :'(
2010. szept. 2. 11:51
Muszáj lenne elfogadnom,igen de nem megy olyan egyszerűen!Nagyon hiányzik,nagyon szeretett és én is nagyon szerettem és mai napig szeretem!Én voltam az első unokája és az én nagyobbik fiam az első dédunokája.5dédunokája megszületését is megélte.De sajnos elbúcsúzni nem tudtam tőle(Nem engedtek be senkit hozzá a kórházba H1N1 miatt)ez nagyon fáj a mai nap is!:-(Majd lehet idővel feldolgozom,de legalább álmomban megérinthetem még!
2010. szept. 2. 11:44

Lehet, hogy valamit nem zártál le vele. Szerettél volna elmomdani valamit, de vagy cikinek tartottad vagy egyéb más okból nem közölted vele, és ez most erősen foglalkoztat Téged.

Muszáj elfogadnod, hogy elment. Megszületünk és elmegyünk. Ki korábban ki később, nagypapád a szerencsésebbek közé tartozik hiszen megélhette az unokája világrajöttét is.

2010. szept. 2. 11:39
Ami nagyon érdekelne,hogy miért olyan szomorú minden álmomban a tekintete!Ugyanaz a nézés.:(
2010. szept. 2. 11:37
Igen lehet,hogy bűntudat miatt van!:,(Álmomban nagyon boldog vagyok,hogy vele lehetek,de hja felkelek az egész napom nagyon rossz!:-(
2010. szept. 2. 11:34

Szia!

Szerintem benned van valami bűntudat féle. Lehet nem is tudatos, csak valami motoszkál benned a halálával kapcsolatban. Hogy éled meg ezeket az álmokat? Szomorú vagy tőle, vagy boldog? Mert ha boldog, akkor lehet, hogy így dolgozza fel a lelked a nagypapád elvesztését!?

2010. szept. 2. 11:28
Akárhányszor(elég sűrűn)álmodom vele,mindig csak szomorú tekintettel néz rám szólni nem szól semmit,csak én mindig ölelgetem puszilgatom és nagyon örülök,hogy mégis meggyógyult!
2010. szept. 2. 11:26
Mit jelenthet, hogy ha a nagypapámmal álmodok aki december 23.-án halt meg és mindig ugyanúgy néz rám, szomorú a tekintete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook