Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit gondoltok a suttogó könyvekről? (Suttogó titkai, A suttogó mindent megold...) Érdemes megvenni őket? fórum

Mit gondoltok a suttogó könyvekről? (Suttogó titkai, A suttogó mindent megold...) Érdemes megvenni őket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
19. eperlevél (válaszként erre: 10. - E584b61b26)
2010. febr. 27. 10:34

Hogy a francba ne erről szólna.


Nem arról szól, hogy igény szerint szoptass. Nem is arról, hogy a gyerek igényeihez alkalmazkodj.

18. a360345bdd (válaszként erre: 14. - E584b61b26)
2010. febr. 27. 10:33
Az a lényeg, hogy most már alszik :)
2010. febr. 27. 10:33

Ne vesszetek ezen össze:))

Mindenki azt tesz amit akar:)Ja és én is 3 óránként etettem és nem lett semmi bajuk.Felnőttek mára nagyok lettek, és nem lett törés nekik ha éppen nem 10 percenként lógott a cici a szájukba :)

16. e584b61b26 (válaszként erre: 15. - Eperlevél)
2010. febr. 27. 10:32
Akkor miért írtál olyat ami nincs is benne?????
15. eperlevél (válaszként erre: 10. - E584b61b26)
2010. febr. 27. 10:32
olvastam
14. e584b61b26 (válaszként erre: 12. - A360345bdd)
2010. febr. 27. 10:31
Nálunk meg ez se ment.Úgy sem aludt csak a babakocsiban és hason...
2010. febr. 27. 10:30

Amúgy meg szerintem mindenki csinálja úgy a dolgát ahogyan jónak látja,gyanítom hogy senki nem akar a gyerekének rosszat,de minden gyerek más és hiába vált be a tiédnél valami nem biztos h az övénél is beválik,hiába erőlteted hogy márpedig az a a legjobb.

Baromi okos aki gyereknevelésbe meg párkapcsoaltban tud tanácsokat osztogatni!

12. a360345bdd (válaszként erre: 6. - E584b61b26)
2010. febr. 27. 10:30

Az enyém sem alszik kiságyban, velem a nagyágyban szorosan összebújva. Mindketten így érezzük jónak :)

Kezdő anyuka vagyok és senkinek sem engedem, hogy sírni hagyja a babám, ha arra is képes lenne hogy átölelje, szeretgesse, vagy visszaadja, hogy cicizhessünk...

11. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 8. - Eperlevél)
2010. febr. 27. 10:28

Eleve az szánalmas ha valaki könyvből tanul gyereket nevelni :P

Anyáink nagyanyáink idejében nem volt könyv és mégis felnőttek a gyerekek,...

10. e584b61b26 (válaszként erre: 8. - Eperlevél)
2010. febr. 27. 10:28

Szánalmas hogy el se olvastad és úgy alkottál véleményt!


Ilyeneket h hagyd sírni,tedd le ha nem álmos,és adj neki 3 órénként enni pont nem ír!De mindegy is...

Szerintem ha valamit nem tudsz inkább ne mondj róla semmit!

9. a360345bdd (válaszként erre: 8. - Eperlevél)
2010. febr. 27. 10:28

Szívemből szóltál.


Aki nem képes felfogni, hogy egy baba hónapokig éjjel is 3-4 óránként ébred, várjon a gyerekvállalással.

2010. febr. 27. 10:26

Én nem ajánlanám....


Ez arról szól, hogy legyen a legkisebb gond a gyerek. Nem is róla szól, hanem arról, hogy csináljon több szabadidőt magának a szülő. Szerinted jó, ha megmondják neked mikor egyél? Szerinted egy baba így működik? Márpedig 3 óránként kell enned, és olyan nincs, hogy előbb megéhezel.

Akkor kell aludnod amikor én akarom és olyan nincs, hogy nem vagy álmos.

Nem baj ha ordít a gyerek a kiságyba, majd hozzászokik és elalszik. Olyan nincs, hogy az anyukája testközelségére van szüksége, meg kell tanulnia elaludni egyedül....Nem baj, hogy esetleg a sok sírástól és egyedül hagyástól úgy érzi nem számíthat az anyukájára. Mert ez lesz a következménye.


Semmibe veszi a könyv egy gyerek elemi igényeit.


Szerintem szánalmas ez a könyv.

2010. febr. 27. 10:25
Én nem tudom miről van szó
6. e584b61b26 (válaszként erre: 4. - Basset)
2010. febr. 27. 10:24

Szerintem nem is kell teljesen mindent követni a könyvből,nem laktanyában neveljük a gyereket!De a saját ötleteiddel össze lehet remekül egyeztetni,és nagyon jó kézikönyv válhat belőle,és szerintem nem árt ah bármikor le tudod kapni a polcról!

De azért gondolom mindenkibe szorult annyi fantázia,kreativitás,hogy saját elképzelései vannak hogyan szeretné nevelni a gyerekét.

Viszont hiába csináltam mindent a legjobban valami csak nem volt jó ha 5 hónapig nem aludt az ágyában!

És mint kezdő anyuka rengeteget tanultam belőle,összegyúrtam az én elképzelésemmel,és bevált.

2010. febr. 27. 10:24

Nekem nagyon nem tetszik a stílusa. A gyermekorvos is azt mondta az etetésről szóló rész csak arra jó, hogyan apaszd el a tejed minél gyorsabban.

Az én babám 5 hónapos, nem alussza át az éjszakát, nagyon nyűgös sírós, ha hirtelen változik az idő. De ezen felül mosolygós nyugodt baba. Az egész inkább idomításra hajaz.

Kölcsön tudom adni, ha érdekel, de nekem abban segített mit kerüljek nagyon messzire :S

2010. febr. 27. 10:19

Nem... :S

Ha nagyon érdekel, max. kölcsönkérni. Vannak benne jó dolgok, de eléggé "fura". Így nem opciókat ad, hanem azt mondja, hogy "ez a jó, ezt csináld" - és ennyi... Én megvettem mind a hármat... :S Már bánom. Szóval szerintem könyvtárból, ismerőstől kölcsönkérni esetleg, de megvenni nem kell, nem érdemes költeni rá.

2010. febr. 27. 10:18

Szia!

Én csak ajánlani tudom.Mikor vártam a babámat az első kötetet akkor olvastam,és volt mit okosodnom belőle.Van amit be is tudok tartani,szóval érdemes.

A második kötet most kerül majd elő a polcról.

2010. febr. 27. 10:18

Én rengeteget tanultam belőle!

Meleg szívvel ajánlom mindenkinek az elsőt olvastam de fogom a többit is.Kislányom 5 hónapos koráig babakocsiba aludt,ha betettem az ágyba akkor mintha sütött volna a lepedő úgy ordított!

A suttogóból tanítottam meg hogyan aludjon el egyedül!:)

Egy hónapja gyönyörűen az ágyában alszik!

2010. febr. 27. 10:15
Mit gondoltok a suttogó könyvekről? (Suttogó titkai, a suttogómindent megold...) Érdemes megvenni őket?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook