Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit csináljak, ha kiborult a bor a laptopomra? fórum

Mit csináljak, ha kiborult a bor a laptopomra? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 31. 21:02
Van egy jó ismerősöm, aki a gépe 1 méteres körzetébe nem enged be sem enni- sem innivalót, és csak tiszta kézzel ülhet oda bárki. Na neki soha nem volt még ilyen problémája, sem kosszal telerakódott billentyűje.
13. Beautykiss (válaszként erre: 12. - Badonyimariaeva)
2011. máj. 11. 21:40

Tanulság1: Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

Tanulság2: Az a lényeg, hogy ragadjon a bélyeg.

Tanulság3: Aki engem baszogat, kapja be a faszomat.

12. badonyimariaeva (válaszként erre: 11. - Beautykiss)
2011. máj. 10. 22:39

Annyira sajnálom!

Mi ebből a tanulság?!

2011. máj. 10. 20:24

Köszönöm szépen a hozzászólásokat!

Két nap múlva a touchpad működik, a billentyűzet nem, holott hajszárítóztunk ezerrel.

Ma elvittem a gépet számítógépszerelőhöz, azt mondta, hogy ki kell cserélni a billentyűzetet, mert a bor tönkreteszi. 60-70 euro lesz a végösszeg.

Tschüßi :)

2011. máj. 9. 09:21
Szétmarja a bor az alkatrészeket....oxidálódik, zárlatos lesz...:-((((
2011. máj. 9. 09:19

En ket hete jartam hasonloan. ittam uvegbol a kolat a netbookom felett, de pont meg voltam fazva, ramjott a kohoges, kola borult....hat vagy jo 2dl ment a netbookomra...azon nyomban fejreallitottam, kicsurgattam a kolat, aztan futas a furdobe a hajszaritohoz. Mikozben szaritottam vegig a parommal skypeoltam, irtunk:)


Semmi baja nem lett az egvilagon. Meg ragadni sem ragad. De amugy nem hittem, hogy megussza. En ki sem kapcsoltam, semmi, rogton vittem a furdobe szaritani.:) Mazlim volt:)

2011. máj. 9. 09:18
sziasztok!!én forro levest öntöttem véletlen a lotlaptopomra!!3 napik hagytam h kiszáragyon,peersze az aksit kiszedttem!pár betüm elromlott,kicsit ugrálét a monitorja!
2011. máj. 9. 09:18
Ha szerencséd van, akkor billenytűcsere és szárítás csak, és megúszod 15 ezerből.
2011. máj. 9. 09:17
lehet megússza, de az enyém nem úszta meg bár csak vizet kapott . Alaplapcsere volt ,hát ujat venni nem tudtam igy 25 ezerbe került. Remélem Te szerencsésebb leszel. A többit már előttem leirták. hajszáritó, akku ki ....
2011. máj. 9. 09:14
Áramtalanítás a legfontosabb, az akksit ne hagyd benne, és akkor marad egy halvány reménysugár!
2011. máj. 9. 09:09
Azonnal kikapcsolni, kihúzni ha áram alatt volt és szétnyitva puha ruhára ráfordítani.
2011. máj. 9. 09:08
dobd el!!Reménytelen!Nem egy ilyennel találkoztunk már!:-((((
2011. máj. 9. 09:08

Szerintem már egy kis pezsgő belefér...

Na jó...nem komolyan gondoltam!

Gyorsan száríts és takarítsd....Szerintem nem ússza meg!:(

2011. máj. 9. 09:04

Felborult a borospohár, egyenesen rá a netbook-omra. Most nem tudok vele gépelni és a touchpad is nehezen működik. Mi a teendő ilyenkor?


Előre is köszönöm a segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook