Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csináljak?? fórum

Mit csináljak?? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Handymandy)
2023. jan. 30. 14:48
Ő sem talál mást 1 fizetésből nem tudunk megélni. Nekem videken van lakasom neki is meg a pesti haz,videken nincs munka sajnos. Munkasszallora meg nem akartam menni.
68. handymandy (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 14:43
Szerintem is rossz döntés volt. Ha ez egy nyitott kapcsolat lesz,akkor hajrá, keress mellette mást is. Én fogadtam már vissza ex-et,életen legnagyobb hülyesége volt.🙈 Az efféle újrázásnak mindig szakítás lesz a vége.
67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - 3272f5ad6f)
2023. jan. 30. 14:36
Sajnos nem talaltam senkit. Itt legalabb nem ér meglepetes ismert terep helyzet,plusz nem egyedül vagyok.
66. 3272f5ad6f (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 14:13
Szerintem nagyon rossz döntés volt. De a te életed.
2023. jan. 30. 14:09
Annyi nalam a fejlemeny visszamentem a volt baratomhoz mert nincsen mas annyira egyedul voltam. Ha mar ennyit elviseltem tole tobbet is elfogok. Alatta keregelek hatha valakivel szerencsem lesz. Nem erdekelnek mar a vitak veszekedesek sem nem szolok hozza levegonek nezem.
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Syria)
2023. jan. 25. 15:37
A kompromisszumokbol elegem volt egy eletre. Ketszer leszek kapcsolatban levo pasi szeretoje mint egy megalkuvo idiota. Nem vagyok hajlando azt elviselni hogy mindenki sajat magat nézi. Volt parom hamar el lett intezve.
63. syria (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 25. 14:17
Aki ennyire kompromisszumképtelen, és csupán a saját szempontjait nézi, az magára marad. Max. időnként lesz kósza numerája a felesége, társa által ("természetesen" a nő hibájából) elhanyagolt, vagy monogám kapcsolatra képtelen egyedülálló férfival.
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - Syria)
2023. jan. 25. 05:16
Nem bírom a gyerekeket alapból bocsánat de ez van. Akinek kis gyereke van bármikor dobhat a gyerekert nekem 2 kis gyerekes exem volt hamar vege us lett mert volt olyan hogy a gyerek miatt felallt es otthagyott ilyen nem nekem nem kell. Én a vékony pasikat szeretem ez van. Ha nem a zsánerem ott vége a dolognak. Van most is egy aki probalkozik de nem erti meg hogy nem bar lehet a munkahelyere ha bemennek hamar befejezne.
61. syria (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 24. 21:37
Erre írtam, hogy „Tedd alacsonyabbra a lécet és ne türelmetlenkedj!”. Külső alapján rögtön elutasítani valakit szerintem botorság. Mi az, hogy kövér? Van egy kis pocakja? Te talán fotómodell alkatú vagy? Ha nem a kilókat, hanem a szemeket néznéd, és nem utasítanál el valakit az első ránézésre, már régen nem volnál magad. Az általad preferált korosztályúaknak ritkán van kisgyereke, de ha van is, miért baj? Azt megértem, hogy a dohányzás kizáró ok, lehetne bármilyen vonzó a férfi, nekem se kellene.
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Handymandy)
2023. jan. 24. 08:23
Sajnos aki nekem nem jon be kulsore nem működik a dolog részemről egyből dobom is. Ha dohanyzik iszik kis gyereke van vagy kövér sajnos nem az esetem. 40-es korosztalyhoz tartozom a korombeliek soha nem erdekeltek csak az idosebb korosztaly,onnan meg nehez talalni.
59. Ágio8405 (válaszként erre: 57. - Handymandy)
2023. jan. 23. 14:56

Azért ennél bonyolultabb. Nem véletlenül van egyedül annyi ember. De tény, nem ismerkedni nehéz, hanem az hogy tartós kapcsolat legyen belőle. Nekem is van barátnőm aki régóta nem talál normális kapcsolatra párt.

Fórumindítóról amúgy semmit nem tudunk. Hogy néz ki, melyik társadalmi rétegből való stb. Simán lehet hogy túl nagyok az igényei és aki neki tetszik annak ő nem elég csinos vagy értelmes. 🤷‍♀️

58. syria (válaszként erre: 53. - 3272f5ad6f)
2023. jan. 23. 14:22
Nem a FI erkölcsi nívójára gondoltam.
57. handymandy (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 23. 14:19

Én nem értem,hogy te milyen nőszemely vagy!🤷

Aki -a te szavaiddal élve- folyton keres, nem hiszem el hogy egy jó randi nem jött meg össze. Vagy egy jó dugás.🙈

Én anno 3 hónapig kerestem párt, addig voltam fenn tinderen, 3 jó pasival is beszélgettem, 2-vel tali volt, abból az egyik össze is jött.

Mi 9ylan nehéz a párkeresesben??🤔 Ha a szimpátia oke, a többi jön magától.

56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - 3272f5ad6f)
2023. jan. 23. 12:13
Mialatt vele voltam folyamatosan kerestem semmi nem jött össze csak ahol en kellettem volna és fordítva nem. Annak meg értelme nincsen.
55. 3272f5ad6f (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 23. 10:05
Én egyszer sem írtam, hogy menj vissza hozzá. Talán, ha jobban értékelnéd magad, találnál egy normális pasit.
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - 3272f5ad6f)
2023. jan. 23. 10:02
Beleuntam az egyedulletbe!!! A volt pasim tolem felis fordulhat. Ahhoz en nem megyek vissza undorodok tole. 6 evig szenvedgem mellette.
53. 3272f5ad6f (válaszként erre: 47. - Syria)
2023. jan. 23. 10:01
Ennél is alacsonyabbra?
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Ágio8405)
2023. jan. 23. 09:36
Engem sajnos senki sem akar max olyan akit én nem. Egyedülállók engem messze elkerüljenek. Azoknak is arra kellenék így meg mindegy szerintem.
51. Ágio8405 (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 23. 08:50
Ő nem akar téged igzán. Egyik hogy akkor már lépett volna rögtön amikor megtudta hogy tetszik neked. A másik hogy meg is mondta hogy nem akarja fel rúgni a kapcsolatát. Szóval ha neked megfelelő hogy csak szex kapcsolat legyen, ok. De erre készülj, ne többre.
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Ágio8405)
2023. jan. 23. 08:26
A munkahelyen akar talalkozgatni ezt en sem ertem. Senkinek sem kellek erre rajottem max olyannak aki nekem nem kell,azzal meg nincs ertelme összejönni úgyis ronda és hamar vége lenne.
49. Ágio8405 (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 23. 06:25
Akkor hajrá úgysem fogadsz el más véleményt. Bár ebből kapcsolat nem lesz, legfeljebb szex kapcsolat vagy egyszeri futó kaland. Egyébként a munkahelyen hogy gondolta?
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Syria)
2023. jan. 23. 05:06

Exemhez én vissza nem megyek elegem volt belole vegen mar nyitott kapcsolatban eltunk plusz vele tavoltartasi vegzes van ervenyben.

Lejebb sajnos nem szeretnem adni az igenyeket nem vagyok megalkuvo. Az hogy mas parjara hajtok az sem erdekel mindenki felrejar.

47. syria (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 21:09

Hogy mit csinálj?

1: Felejtsd el, hogy más párjára hajtasz!

2: Tedd alacsonyabbra a lécet és ne türelmetlenkedj!

3: Lehet, hogy az exed rájött, hogy valamiért fontosabb vagy neki a barátoknál. Én adnék neki egy esélyt.

46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Globus)
2023. jan. 22. 17:25
Ahol dolgozik én is szoktam néha ott dolgozni ott szúrtuk ki egymást. Ő mondta hogy van valakije de nem valami nagy lelkesedéssel meg puhatolóztam is. Telefonon szoktunk beszélni nem keveset. Érdekes a helyzet én sem tudom mi lesz ebből.
45. globus (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 16:54

Oké, visszafelé olvastam a hsz-eket. Volt találkozó?

És mit jelent az "állítólag" van kapcsolata, ezt tőle tudod, vagy informálódtál másoktól?

44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Globus)
2023. jan. 22. 16:51
Saját kezemmel irtam és leadattam a munkahelye recepcióján. Nem felajánlottam csak leirtam hogy tetszik nekem.
43. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 16:48

Milyen levelet írtál, postait? 🙂

Véleményem szerint nem akar szakítani a régivel, de valójában szeretne több vasat tartani a tűzben. Nem fektetnék bele sok energiát.

42. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 16:35
"mint kiderult a vonzalom közös" - vagyis kapható rá, hogy megdugjon, ha már a leveleiddel felajánlottad neki.
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - _Berry_)
2023. jan. 22. 16:27
3 éve próbalkozok feladtam inkább egy ilyen kapcsolat de nem egyedül. Sok ismerosom talalt partnert en meg egyedul vagyok,teljesen levagyok rázva hócipőm tele,mindig a kifogások páros program stb. Nekem többet egyedülálló nem kell,az egyedülálló csak arra használ a kapcsolatban lévő is akkor szerintem mindegy. Volt barátom a mai napig vissza jönne de nem kell. Vele azert lett vége mert mindig a barátokat hozta semmi program kettesben. Inkább dobtam.
40. _Berry_ (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 13:10
És arról álmodozol, hogy ha valami nem stimmel a kapcsolatukban, akkor majd a kedvedért idővel elhagyja? Többen vannak úgy, hogy ha nem buknak le, akkor eszükben sincs elhagyni a kényelmes otthont egy még bizonytalanabbért, még ha problémák is vannak. Egyébként meg nem kell olyanra pazarolnod az időt, aki nem jön be, de láthatóan te már eleve eldöntötted, hogy ezen a pasin kívül senki nem felelhet meg.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook