Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit adjak 8 hónapos lányomnak köhögésre? fórum

Mit adjak 8 hónapos lányomnak köhögésre? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 6. 14:22
Én homeopatia párti vagyok,nekem is 8 hónapos a kislányom,és már 2x segített a stodal nevü készítmény.
2009. márc. 1. 19:34
A kalcium megfázásra hibátlan ha teába megitatod vele de orvosoddal beszéld meg mert nem midegy mennyit adsz neki nálunk a köhögésre nagyon bevált a kakukkfűszirup de azért előtte mutasd meg orvosnak
2008. márc. 10. 13:09
Szia,én halixol szirupot adtam,és nagyon bevált.
6. katalin25 (válaszként erre: 1. - Rea69)
2008. márc. 10. 13:03

Szia!

Kalciumot? Injekció formájában kapható, amit feltörsz és megitatsz vele. De azt is orvos írja fel. Nem tudom nálatok mi a helyzet de a mi orvosunk csak akkor ír antibiotikumot ha nagyon muszáj, ha nem akkor ilyesmikkel ússzuk meg, mint a kalcium. Az sem mindegy milyen az a köhögés, mert ha száraz ugatós, akkor kell valami amitől felszakad, ha meg hurutos, akkor köptető...

2008. márc. 4. 13:56
először is orvost... és vele egyeztetni
2008. márc. 4. 13:54
Ha van illatmécsesed, párologtass neki erdeifenyő olajat. Eukaliptusszal, mentával is keverheted. Ill. ha alszik tegyél a radiátorra egy lapos edényben kamillateát. Nekem a kicsim 1 éves és nem fogadja el a köptetőket, köhögéscsillapító szirupokat, nekünk a fenyő és a kamilla bevált. De magától is elmúlik legkésőbb tavaszra.
2008. márc. 4. 08:23
Harsfatea,mentatea,es ha delelott,delutan elalszik bebugyolalni,jol betakargatni hadd izzadjon!Ha felkelt atoltoztetni.
2008. febr. 27. 08:00
Szia. Szerintem jó ha látja egy orvos is, mert lehet hogy nem vírus hanem baci, akkor meg kell antibiotikum.
2008. febr. 27. 07:54

Sziasztok!

Szerintetek mit adjak a gyermekemnek höhögésre, ill. megfázásra, ha nem szeretném gyógyszerezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook