Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mire kell odafigyelni egy disco megnyitásánál? Bejelentések, engedélyek stb. fórum

Mire kell odafigyelni egy disco megnyitásánál? Bejelentések, engedélyek stb. (tudásbázis kérdés)

2008. nov. 19. 14:05
Zajjal nincs gond legözelebbi ház az iskola 200m-re. kb. Tehát 200m eres körzetbe csak csarnokok és szervizek vannak.Lakóház nincs! Amugy a hely megvan meg a cuccok, már csak alakitgatni kéne kicsit. Nah meg megkéne csinálnom valamilyen papirt. Melyik falyta vállalkozói kell, mert elég sok van. (ugy hogy Én nevemen lenne a disco is meg az italos része is)
2008. nov. 19. 12:36
Egyébként szerintem a mosogató a legkevesebb, ha már vizes blokkot építesz, mellékhelység stb. De gondolom a lakosságra is tekintettel kell lenni a zajcsökkentés szempontjából. Sok sikert!
2008. nov. 19. 12:34
Azért kell a hatóságnál érdeklődnöd, elmondani az elképzeléseidet, hogy aztán tudd mire készülj anyagilag. Az önkormányzatnál biztos megmondják a pontos távolságot a helyrajz alapján. Azért így is biztos lesz kiadás, de ha minden jól megy utána fialni fog...
2008. nov. 19. 12:23
ez jó. Miért ha olyan néven adagolom be akkor mások az elvárások? Igazság szerint van iskola a közelben. Kb 200m re.De nemtudom pontosan mennyire. de most a legolcsobban akarok kijönni, ezért ha nem fontos a mosogató késöbbi fejlesztés lenne..(köszi hogy irtok!!!)
2008. nov. 19. 12:10
Nem kell diszkót nyitni. Inkább valami más, KULTURÁLT szórakozóhelyet. :-)
2008. nov. 19. 12:04
Úgy tudom, hogy iskola nem lehet bizonyos körzeten belül. Gondolom kell a mosogató, mert mi van, ha átváltanál üvegpohárra. Minden eshetőségre fel kell készülni.
2008. nov. 19. 11:24

Helyileg is gondoltam.. hogy mégis milyen helyet válasszak, mert akarok alkoholt is árulni. Nemtudom mik a feltételek. pl 3 fázisu mosogatot kilehet kerülni ha müanyag poharazunk??

köszi

2008. nov. 18. 14:52
Szerintem ezt a helyi önkormányzatnál kell megkérdezned, meg az ÁNTSZ-nél, és a többi hatóságnál...
2008. nov. 18. 14:11
Mire kell odafigyelni egy disco megnyitásánál? bejelentések, engedélyek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook