Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mire jó az agykontroll? fórum

Mire jó az agykontroll? (tudásbázis kérdés)


1 2
2006. dec. 6. 19:52

Az agykontroll ugyanúgy csak egy eszköz, mint akármilyen másik módszer. Mindenféle ember elvégzi és használja, de nem gondolom, hogy emiatt a módszert vagy minden embert, aki ennek a gyakorlója egy kaláp alá kellene venni. Én agykontrollozom, s természetesen talákoztam már számomra szimpatikus és nem szimpatikus agykontrolossal is. Nem kell általánosítani.


Ártani pedig bármivel lehet. Attól függ, ki,hogyan, mire, miért stb használja.

2006. dec. 6. 16:11
Az agykontroll is, mint minden más csak akkor használ, ha te is használod.Nem elég a tanfolyamot elvégezni, -alkalmazni kell-lehetőleg minél gyakrabban.
20. f772199837 (válaszként erre: 17. - Droma)
2006. dec. 6. 08:13
A szegedire én is szeretnék elmenni :)
19. gkreka
2006. dec. 6. 07:16

a forumon már ajánlottam, de ide is beírom:

[link]

ha valaki kiváncsi, hogy mire jó az agykontroll, itt rengeteg infot, sikertörténetet talál. szerintem ez az oldal még a hivatalos agykontroll oldalnál is jobb.

18. cskata (válaszként erre: 17. - Droma)
2006. dec. 5. 22:50

Szió!

Van egy fórum is a témáról, Agykontroll címen - ott is érdemes olvasgatni még!:)

Nekem ott Emagdi a www.agykontroll.hu oldalt ajánlotta, amin talász időpontokat.

Engem is a szegedi tanfolyam érdekelt (mivel itt lakom..:)), ezt találtam:

SZEGED: március 17-18., 24-25.

oktató: dr. Domján László

helyszín: Szegedi Tud.-egyetem Tan. és Inf. Közp.

jegyárusítás: Natura Bolt (Csongrádi Sgt. 9., tel.: 62/555-882)

17. Droma
2006. dec. 5. 20:26

Sziasztok!

Hol lehet tanulni?

Engem is nagyon érdekelne.Mondjuk Szeged környéke?

És meddig tart egy tanfolyam?

2006. dec. 5. 20:05

Itt mindenki az agykontroll híve?

Mert én is az vagyok. Nagyon nagy hasznát vettem az agykontrollnak. És nem csak a magánéletemben, hanem a munkám során. Iszonyat sok pénzt lehet ezzel az agykontrollal keresni is.

2006. nov. 15. 18:44

Én csak könyv alapján tanultam Agykontrollt, tanfolyamon nem voltam. De így is ngyon jó és hasznos dolognak tartom. Hogy mire jó? Leírom ami a José Sylva féle eredeti Agykontroll könyv hátulján van:


-Önbizalma szárnyakat kap

-memóriája hihetetlen mértékben javul

-tanulásának gyorsasága és hatékonysága megsokszorozódik

-kiegyensúlyozottabb, optimistiább és energikusabb lesz

-elsajátíthatja az öngyógítást és a pszichikus gyógyítást

-könnyen lefogyhat, leszokhat a dohányzásról

-kreativitása fokozódik

-jobbá teheti házasságát

-kifejlesztheti hatodik érzékét

14. zena01 (válaszként erre: 10. - F772199837)
2006. nov. 14. 09:02
Az jó lenne, csak fogalmam sincs mi az az msn?
13. Reiki
2006. okt. 24. 17:38

Sziasztok

Én az agykontrollt elegyítem a reikivel.

Bevált és nagyon jó eredményeket értem el vele.

12. korena
2006. okt. 2. 15:26

Én a múlt hónapban végeztem el az agykontroll-tanfolyamot Domján Lacinál és ez az együtt töltött négy nap teljesen felrázott. Elkezdtem odafigyelni, hogy ne gondolkozzak negatívan és sokkal jobban is érzem magam azóta. Nem hiszem, hogy bárki is rosszra tudná használni az agykontrollt, mivel ha megpróbálná is, azzal csak magának ártana, mert a negatív energia visszaüt (akinek meg ártani akart semmi baja sem lesz). Nagyon hasznos dolgokat lehet tanulni a tanfolyamon. Hozzá kell tennem, az agykontroll nem egy ember találmánya, hanem több jól működő dolgot vettek át és ezt Silva egy módaszerré, tanfolyammá gyúrta össze más pszichológusokkal. Pl. buddhista testtudatosság gyakorlat is vann benne.

Másrészről meg nem mindenki veszi át az ott tanultakat. Ez csak egy lehetőség, csak rajtad múlik, élsz-e vele.

11. eee466847e (válaszként erre: 4. - Solyo)
2006. szept. 28. 10:19
A ma 36 éves fiam évekkel ezelőtt öngyógyításra használta.Egy balesetből adódóan 9 éves korától súlyos alvászavarai voltak. Ez nem azt jelenti, hogy nem tudott aludni, hanem alvajáró volt, leizzadt, beszélt. Nagy akaraterővel, agykontrollal gyógyította magát. Ma teljesen egészséges.
2006. szept. 27. 22:25
Ha vkit érdekel, néhány agykontrollos meditációt át tudok küldeni msn-en.
2006. szept. 27. 22:24

Hét lépés a pozitív gondolkodástól a pozitív életig



1. Pozitív gondolkodás

Felismerni, hogy minden jól van, ahogy van, mert minden engem szolgál és nekem nyújt segítséget. Figyelmesen és kitartóan végigmenni az életúton. Teljes bizalommal, jó humorral, oldottan tenni, amit tenni kell. Hálatelt szívvel felismerni a látszat mögötti valóságot, és biztonságban élni a lét teljességében.


2. Pozitív érzés

Nyíltan és őszintén olyannak elfogadni az embereket, amilyennek megismertük őket. Bizalommal viseltetni érzéseink iránt, és ismerni értékeinket, a teljességben élni. Az életet csak szemlélni, de nem ítélni, nagy szeretettel hagyni, hogy az történjen, aminek meg kell történnie.


3. Pozitív akarat

Akarnunk kell tanulni és megérteni, megbocsátani és helyesen cselekedni. Azt kell akarnunk, amit tennünk kell! Meg kell hallanunk, mit akar az élet, és saját akaratunkat el kell engedni, és hagyni, hogy az Ő akarata beteljesüljön!


4. Pozitív beszéd

Meg kell tanulnunk, hogyan fejezzük ki magunkat világosan, és véget kell vetnünk a szavak inflálódásának. Meg kell tanulni, hogy kéretlenül senkinek ne adjunk tanácsot, és hallgatni is meg kell tanulni. Szavaink és cselekedeteink legyenek őszinték, bátorítsunk és vigasztaljunk, mondjunk köszönetet és áldást.


5. Pozitív cselekvés

Megfontoltan, jó érzékkel és körültekintően cselekedjünk. Legyünk szeretetteljesek, konstruktívak és segítőkészek. Legyünk tekintettel másokra, legyünk megbízhatóak és állhatatosak, függetlenül mások elvárásától. Legyünk felelősségteljesek és öntudatosak mindenben, amit teszünk. Tanuljunk meg adni és kapni, és a „belső vezetőre" hallgatva a megfelelő pillanatban azt tenni, amit kell. Tudatosan és mértékkel a legmegfelelőbbet fogyasztani. Örömmel és szabadon elfogadni és méltányolni mások szabadságát.


6. Pozitív tudat

Az igazság és a valóság felismerésével éljünk önzetlen, harmonikus életet. Rendszeresen vonuljunk vissza magányunkba, és szakítsunk időt az imára és a meditációra. Egész létünket irányítsuk a Legmagasabb felé. Ismerjük fel a pillanatnyi helyzetet, és éljünk értelmes életet.


7. Pozitív élet

A szellemi törvények figyelembevételével gondtalanul és higgadtan éljük az életünket, azzal a felismeréssel, hogy minden mind-egy. Ápoljuk harmonikus kapcsolatainkat, és örüljünk a legkisebb dolognak is. Örüljünk, hogy élünk, de legyünk készen bármely pillanatban a távozásra. Ameddig itt tartózkodunk, addig éljünk tisztességes, mintaszerű, egészséges életet. Egész létünket irányítsuk a Legmagasabb felé, ismerjük fel Istent mindenben, és minden pillanatot tudatosan és hálatelt szívvel éljünk meg.


Tudatának megnyitásával és irányításával mindenki maga határozza meg azt a szintet, ahol él. Mindenki maga határozza meg önmaga értékét, és annyi tiszteletet kap, amennyit önmagának megad.

Az okos a saját hibáiból tanul, a bölcs mások hibáiból, a bolond viszont sem egyikből sem másikból.


(részlet Kurt Teperwein SZELLEMI TÖRVÉNYEk c.irásából)

8. 7130b15964 (válaszként erre: 3. - 4726e582cf)
2006. szept. 8. 14:12
Milyen ártalomra gondolsz? Csak kíváncsiságból kérdezem. Két embert ismerek, akiről tudom, hogy agykontrollozik. Az egyikkel azóta sem találkoztam, nem tudom mérni a változásokat rajta. A másikat meg utána ismertem meg, szóval nem tudom, hogy milyen is volt előtte.
7. zoja (válaszként erre: 5. - 4726e582cf)
2006. szept. 8. 11:05
szerintem a lányzóval volt a hiba nem az agykontrollal.Én is elvégeztem a tanfolyamot és jók a tapasztalataim.Bár a közvetlen ismeretségi körömben tapasztaltam olyat hogy sokat változott az illető igen rossz irányba,agy elszált ,önbizalom egekbe,kioktató,mindent tudó stílust vett fel,mindezt a tanf. elvégzése után 1,2 hónappal.Azóta is hülyenagyarcú.
6. Mókica (válaszként erre: 3. - 4726e582cf)
2006. szept. 1. 03:45

Szerintem ezt is embere válogatja...nekem sincsenek rossz tapasztalataim ezzel kapcsolatban.

Sajnálom, hogy te pont ezeket az embereket fogtad ki:(


Nekem személy szerint sokat segitett...

Solyo hozzászólása leirja mi mindenre jó:)

Nem ismétlem..tökéletes felsorolás!!

5. 4726e582cf (válaszként erre: 4. - Solyo)
2006. aug. 30. 17:56

Értem én :), akit én ismertem semmiben nem volt sikeres. És ahogy elnéztem eleinte kedves, aranyos volt, de ez álarc volt. Most az idő múlásával látom, hogy hadovált is, nem kis dolgokban. Örülök, hogy megszűnt vele a kapcsolatom.

Majd a reiki tanfolyamon is belebotlottam egy agykontrollos lányzóba, aki kioktatott egy önkéntelen kijelentésem következtében, és végig halál fanyarul viselkedett, szinte lehúzta a többieket pusztán a jelenlétével. Nem értem én ezt... :(.

De lecke volt, távol tartom magam az agykontroll bármilyen formájától, de ez senkit ne tartson vissza, ez csak önvédelem, ahogy én reagálok rá.


Azért kíváncsi vagyok a többiekre is, mármint ha akad itt agykontrollos, annak a tapasztalataira, és bármire evvel kapcsolatban :).

2006. aug. 30. 11:03

Öngyógyításra, mások gyógyítására, relaxálásra, pozitív célok elérésére, sikeressé válásra. Csak olyan agykontrollos ismerőseim vannak, akik kedvesek, aranyosak, sikeresek és nem ártanának senkinek, sőt inkább segítőkészek.

''Legyen úgy, ahogy mindenkinek a legjobb!''

2006. aug. 26. 21:21

Nekem csak rossz tapasztalatom van agykontrollos emberekkel, úgyhogy nem tudom mi a jó benne, de lehet nem is akarom megtudni. :(

Reikizem, evvel nem lehet ártani még véletlen sem. Agykontrollal meg lehet másnak is. Nem vitázni akarok, tapasztalatból mondom...

2006. aug. 26. 20:01
www.agykontroll.hu
2006. aug. 26. 19:45
Mire jó az agykontroll?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook