Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mióta tart a kapcsolatod/házasságod? Hányasra értékeled az utóbbi fél évben 10-ből? fórum

Mióta tart a kapcsolatod/házasságod? Hányasra értékeled az utóbbi fél évben 10-ből? (beszélgetős fórum)


1 2
36. andi6020 (válaszként erre: 33. - Fibromialgia)
nov. 6. 17:48
Bő 33 év van mögöttünk. Határozottan nem szenvedünk. Sőt.
nov. 6. 17:20

23 ève vagyunk együtt ebből 12 ève házasok.

Kapcsolatunk nem sokat változott. Persze vannak hullám völgyek de nem tudnèk jobb fèrfit elkèpzelni az èletembe.

34. ,zumba (válaszként erre: 33. - Fibromialgia)
nov. 6. 17:13
Én nem érzem a szenvedést és a boldogtalanságot.
nov. 6. 17:06

30 év után mar minden kapcsolat csak vegetál!!

30 év nem eegészséges dolog!

1950-ig az atlag ferfi élettartam 52 év volt!

20 evesen megismerkedtek jött 3 gyerek a következő 5 évben majd a ferfi elment haborúzni


Aki 30 éves házassagban van benne azok 95%-a szenved és boldogtalan!

32. Channa* (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 07:51

Októberben leszünk 35 éves házasok.


Rengeteget beszélgetünk még mindig, és sokat nevetünk még mindig együtt. Semmit nem változott az elmúlt évek alatt, így mondhatom, hogy még mindig 10-es ez a rész.


Közös program: Az is van bőven, bár az utóbbi 2 év alatt már kicsit nehézkesebb, mert a férjem térdprotézisre vár, azaz már egyre többet fáj a térde, mármint folyamatosan fáj neki, így már nehezen vállal be olyan programot, ahol sokat kell menni, sokat kell állni, és nincs lehetősége leülni/pihenni. Még mindig sokat bicajozunk, mert az fontos a térdnek is és eközben nem fáj neki. Csak a térdprobléma miatt adok 8-ast, mert kiesik néhány olyan program, amiket szoktunk csinálni (múzeum, városnézés, stb).


A szex a magánügyünk, de arra is magas pontot adok magunknak;)


Simán azt mondom, hogy jól választottam;)

31. Channa* (válaszként erre: 10. - Fincsi5)
2023. szept. 13. 07:44
😂😂😂
30. Betsy78 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 10:18
Akkor mégsem szálltam ki még. Na, mit akarsz hallani (olvasni). Szar az életed, mindenkié sokkal jobb. Az a 6-os rém gyenge, plusz a férjed nem egy nyúl. Ekkora szívást! Azt mondom válj el, ússz rá a sógorra, vessz össze a hugival meg az egész családdal. Hát, ha Casanova mégsem akarna utánad koslatni, max egyedül öregszel meg, az is jobb mint egy 6-os házasság. Tök igazad van.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Betsy78)
2023. szept. 12. 10:09

Megértem az elkeseredtségedet!

De ha mindent egy halálos betegséghez viszonyítva nézünk akkor a vilagon soha senki semmin nem aggódna!Mert ehhez képest minden eltörpül!

28. Betsy78 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 09:36
Év elején még minden rendben volt, nem sejtettük hogy mi vár ránk. A kapcsolatunk 10-es skálán 11. A betegség előtt átlag havi 2 szeretkezés, de minden este összebújva elalvás. Közös programok, séták, kirándulás, néha wellness. Egymás megértése, segítése. Élettörténettől függetlenül... örülnétek hogy nincs baj, ehelyett gyártjátok magatoknak. Beszélgetésből kiszálltam.
27. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 09:30

Egyáltalán , miért született meg a gondolat a fejedben?

Ha sok 10-es lesz, akkor elmondhatod, car az életed, ha meg sok 1-es, akkor, hurrá neked milyen jó konzekvenciát vonod le?

Akkor is kulcslyukon kukucskálsz, más emberek életébe, ha azok csak nickkel is vannak. :)

26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 09:16
Á, jobb is ha névtelen vagy, nemcsak te olvasod a válaszokat, ezt fogod?
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Betsy78)
2023. szept. 12. 09:15

Mindenkinek más az élettörténete!

Ha abból indulunk ki,hogy valaki halálos beteg akkor soha senki semmin nem kattogna!

Se kapcsolaton se pénzen se semmin mert halálos betegség mellett minden eltörpül.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - 9b10f3d7ff)
2023. szept. 12. 09:13
Irigykednék egy számomra ismeretlen és tőlem lehet,hogy 200 km-re élő tagra?Még az ismerőseimre sem szoktam irigykedni kivéve az utazasokra de az is pozitív irigység.
23. Betsy78 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 09:10
Nem a szituáció a lényeg. Csak elkeserít, hogy az én Párom ilyen beteg, más meg ahelyett hogy megbecsülné amije / akije van, hogy egészséges és vele lehet, a szex mennyiségén kattog, meg izmos masszőröket nézeget... Menjetek hozzá egy vibrátorhoz, vagy nem tudom...
22. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 09:08

Ezt miért olyan nehéz felfogni?

Ha itt van valaki már több éve 1 nickkel, akkor azon lehet szánakozni, vagy irigykedni, kételkedni, tök mindegy mi a neve az életben, ezen az oldalon a nickhez köthető a személye.

De, tudod ezt te nagyon jól, hiszen, ha következetes lennél, akkor felmerted volna vállalni a kérdésed a neveddel.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Ágio8405)
2023. szept. 12. 09:06

Számozás?

10-es skálát nem a szex részére értettem.Hanem a házasságra,hogy 20év után a házasságotokba mennyi beszélgetés van,mennyi közös program stb.

Így minden összevetve ki mennyire értékelni a saját életét,házasságát.

20. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 09:03
Miért gondolod úgy hogy a számozás, kapcsolat milyensége a szex mennyiségén múlik?
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Libikóka)
2023. szept. 12. 09:03
Sajnos havi 2-3-nál már nem nagyon van kevesebb. :(
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Betsy78)
2023. szept. 12. 09:02
Ilyen helyzetekben kórház,betegség stb. egyértelmű,hogy a szex háttérbe szorul ez természetes!Nem az ilyen szitációkra gondoltam.
17. libikóka (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 08:58

Értelek,,de mondjuk ha fordítva lenne?


Pl.Pár év múlva beüt a klimax,,és hoz magával némi nem várt dolgot,,,és a férjed azért gondolkodna a tiplin,,mert kevés a szex.

Persze ez mind csak elmélet,,beszéljetek,,.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 8a5caeb182)
2023. szept. 12. 08:56
Inkább itt beszélggetek ismeretlenül ismeretlenekkel, mint a barátnőimmel.Itt sokkal könnyebb megnyilni.
2023. szept. 12. 08:55
Ezt tényleg nő írta? Na mindegy, válaszolok. 28 éve vagyunk együtt a párommal, az elmúlt félév maga volt a pokol. Jelenleg 2 hónapja kórházban van, most úgy néz ki hogy felépül, de a betegség nem gyógyítható, és halálos is lehet. Csak remélhetem hogy visszakapom Őt, és leélhetjük együtt az életünket. A legkevésbé sem érdekel a szex, nem az hiányzik, hanem a Társam.
14. 8a5caeb182 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 08:45

Vicces, hogy mindenki azt hiszi, mások életéből megoldhatja a sajátját.

Talán fórum helyett, a pároddal kellene ezt megbeszélni...


Csak mondom :D

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Libikóka)
2023. szept. 12. 08:43

Arról szeretnék beszélni,hogy más is hasonló cipőben jár-e,mint én.

Hogy élnek 20-25éves házasság után.Másrést én a havi 3 szexet nagyon keveslem de az idős édesanyám azt mnodja hogy ez már normális de én ezt nem tudom elfogadni és nem tudom,hogy én ebbe bele akarok törödni-e(lehet értelmetlen a megfogalmazás)

Nyiklóizgató nagyon intenzív de mindig egyedül..nem akarom a következő 20évemet "magammal" leélni.

12. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 08:02

Az utolsó mondatod az (szerintem) amiről beszélni akarsz,meg a kevés intimitásról.


Ennek fényében nem tudom mi értelme lenne ha számodra idegenek leírják a paramétereket.

11. michelle.r (válaszként erre: 10. - Fincsi5)
2023. szept. 12. 07:37
De jó fej 😎.
2023. szept. 12. 07:25
44. éve. De épp vasárnap mondtam, hogy válok. Erre felkapta a fejét, hogy nem látja a tévét, menjek kicsit arrébb.
9. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 07:15
Ezt ne nekem címezd, én azt írtam, hogy akkor sem írnék többet, ha nem vagy anonim.
8. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 06:13

50 éves vagyok, 31 éve házas.

Természetesen voltak nehéz időszakaink, viszont az utóbbi éveinkre igen jó pontszámot adnék. :) Nézzem az utóbbi fél évet? 9-es.

Intim részletekre nem térnék ki, az csak kettőnkre tartozik.

7. bnedora (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 01:41
Amennyiben nem ismersz személyesen, akkor nem tudod, hogy ki vagyok. Viszont engem nagyon sokan ismernek, így nem fogok intim dolgokról nyilvánosan írni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook