Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mióma, legyőzhető, műtét nélkül? fórum

Mióma, legyőzhető, műtét nélkül? (beszélgetős fórum)


1 2
5. pethoevi (válaszként erre: 4. - Newgirl)
2011. jún. 25. 10:14
nincs mit :-)
4. Newgirl (válaszként erre: 3. - Pethoevi)
2011. jún. 25. 10:12

Köszönöm!

Megnézem!!!!

2011. jún. 25. 10:11

Hát nekem csak közvetett tapasztalatom van,anyukámnak kivették a méhét,pedig neki nem volt nagy a myomája...

Viszont most olvastam a women's care nevű krémről és állítólag erre is használ.Na meg a gyógygombakivonat.

Ezeket írd be a googliba,hátha...

Jó egészséget neked a gyerekekhez!:-)

2011. jún. 25. 10:07
Olyat hallottam, hogy valaki drasztikus diétába kezdett, és mivel a mioma egy izom szövet, a szervezet lehet ezt kezdi el elsőnek felemészteni?létezhet?
2011. jún. 25. 10:05

Kérdésem a következő lenne.

3 lányom van,mindhármat császármetszéssel hozztam a világra.

2010 májusában adtam életet a legkisebb lányomnak.

ekkor megcsinálták nállam a császármetszés közben a művi meddővé tételt.

a császármetszés során vette észre az operálo orvos, hogy van egy diónyi nagyságú miómám amit el is távolitott, igy utólag már visszagondolva,valószinű, ez a mióma okozta,hogy barnáztam,görcsöltem a terhesség alatt.

Szeptemberben, rá négy hónapra,visszamentem a nőgyógyászhoz, hogy fáj a hasam, és össze vissza vérzek.

Megállapitotta, hogy nagy a méhem, és visszanőtt egy mióma megint, 2.4 X 2.8 cm-es.

most visszamnetem megint, 9 hónap alatt, nagyon gyors ütemben ökölnyi nagyságra nőtt, és a méhem is vele együtt növekedett.

Hétfőn megyek UH-ra a pontos méretek melállapitása miatt, de szerdán már műtétet emlegetett a doki, azt mondta hétfőn megbeszéljük.

Mivel a kiujjulás veszélye meg van, és gyerekem már amugy sem lehet, biztosan a méh eltávolitást fogja javasolni.


Kérdésem az lenne, kinek milyen tapasztalatai vannak ez ügyben?

Élet méheltávolitás után?

Vagy lehet e valahogyan zsugoritani, visszaforditani a nővekedést?Meguszva ezzel a műtétet, hogy kipakoljanak?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook