Mióma (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 28. 16:38
Sziasztok? Akinek erős vérzése + miómái vannak,megszüntette a menstruációt az endometrium abláció?
12. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Mell)
2023. márc. 14. 18:40
Teljes értékű növényi étrendet nagyon ajánlom. Ezek az ilyen nőgyógyászati nyavaják főképp a nem megfelelő életmód miatt vannak, amiatt el csúsznak a hormonok. Ha ez javul ezek is elmúlnak, javulnak.
2023. márc. 14. 18:29

Tapasztalt már valamelyikőtök olyat,hogy kilökődött a miómája?


Szokott nagyobb darabos lenni a menzeszem,de most konkrétan mintha egy darab csirkemáj jött volna ki belőlem 😳 mármint állagra + nagyságra. A színe vörösbor.

10. OKinga79 (válaszként erre: 9. - Mell)
2023. márc. 11. 16:13

Két hét múlva a kontrollon már egy másik doki volt,aki azt mondta, olyan a méhem,mint egy krumpliszsák, annyira tele van miómákkal, 4et sorolt fel az asszisztensnek. Hysterectomiát javasolt.


A következő dokinő ezután 4 nappal csak annyit mondott,hogy ő ezt ugyan meg nem számolja. Vegyük ki a méhemet.


Ezután egy héttel volt eü.küretem,aki csinálta, szerinte a vérzészavarom hormonokkal kezelhető.


Most újra Norcolutot szedek,de most már napi kettőt. Bízom benne,hogy megoldódik gyógyszerekkel.

9. mell (válaszként erre: 8. - OKinga79)
2023. jan. 30. 14:36
ó említésre se méltó, ne is foglalkozz vele. Kicsi!
8. OKinga79 (válaszként erre: 5. - Mell)
2023. jan. 17. 11:34
Nekem tegnap mutatta ki az uh a miómát, tejtermékeket közel 4 éve nem eszem. Csak egy ellenpélda. Mivel most jött meg,azt mondta a doki,két hét múlva megnézi,hátha kilökődik. 2,5 cm-es.
7. mell (válaszként erre: 6. - Bluemoon55)
2023. jan. 11. 21:50
48 leszek május végén.
6. Bluemoon55 (válaszként erre: 5. - Mell)
2023. jan. 11. 20:31
Nemtudom hany eves vagy, de ha kozel a klimaxhoz akkor ne műttesd meg, anyukamnak is volt es teljesen felszivodott...
5. mell
2023. jan. 11. 20:00
Nálam is találtak egy miomát és nem is kicsi. Most még vacilálok, én sem vagyok műtét párti és erős vérzést ne okoz, tehát infókat gyűjtök és gyógymódokat. Mindenféle tapasztalatra szükségem lenne. Pl. nem is tudtam, hogy a tejtermékek nem kedveznek a miomának.
2022. nov. 10. 13:28
Köszönöm!
2022. nov. 5. 18:57
Ismerősömnél találtak miómát, műtötték, de kiújult, és azt mondták neki, hogy valószínűleg újabb műtétek várnak rá. Ezt nem akarta, és inkább a természetes módszerek felé fordult, elhagyta a tejtermékeket. Még megvan a miómája, de nem növekszik, sőt, lassan csökken a mérete. Szóval én is adnék egy esélyt a természetes módszereknek.
2. Sirga (válaszként erre: 1. - Rókanő)
2022. nov. 5. 08:19

Fogalmam sincs, mennyiben hasonlít a helyzet, de leírom édesanyám tapasztalatát.

Miómát állapítottak meg, műtétet javasoltak. Visszahívták egy későbbi időpontra, amikor megbeszélik a műtét részleteit. Ő meg úgy gondolta, veszíteni való nincs, és természetes gyógymód után nézett. Cickafarkfüves ülőfürdőt vett 2 naponta - ha jól emlékszem, 20 percig kellett benne ülnie. Amikor visszament az orvoshoz, az megkérdezte, mit csinált, mert annyira csökkent a mióma mérete, hogy nem látta szükségesnek a műtétet.

Türelem: eljutsz a dokihoz, és pontosabban fogsz tudni. Ne idegeskedj, az csak árt! A legjobbakat! :)

2022. nov. 4. 15:51
Sziasztok! 38 évesen miómát állapítottak meg. Előtte mindig volt valamilyen nőgyógyászati panaszom, szóval gyakori vendég vagyok a dokinál. Rákszűrésen még nem voltam, két hét múlva tudok csak menni. Jelenleg baloldali alhasi fájdalom kínoz. Azt olvastam, h ez a ritkább panaszok közé tartozik. Egy kicsit bennem van a pánik. Gyerekem nincs. Ha valakinek volt ilyen panasza, leírná a tapasztalatait? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook