Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mindent a harisnyákról fórum

Mindent a harisnyákról (beszélgetős fórum)


22. anry07
2011. júl. 28. 16:48
Nem gáz.
2011. júl. 28. 16:27
Szerintetek gáz most farmerruhához fekete combfixet felvenni? 5től van randim, de testszínűt sehol sem kaptam. Most meg már nincs időm keresgélni.
20. anry07 (válaszként erre: 19. - Anda39)
2011. máj. 22. 00:10
Sőt a színárnyalattal is, pl simán van olyan, ami napbarnított hatást kelt, sőt a mattsága, és a csillogása is variálható. Egyszóval lehetőségek korlátlan tárháza..:)
19. Anda39
2011. márc. 29. 10:14
Mivel sokkal többet hordok szoknyát, mint nadrágot, nagy harisnyahasználó vagyok. Legjobban a vastag, minimum 40 DEN-eseket szeretem, akár évekig is bírják a strapát, ellentétben a vékonyakkal. Nagyon jól kiegészítik az öltözéket, lehet variálni a színekkel, mintákkal.
18. 34d52668c1 (válaszként erre: 12. - Anry07)
2011. márc. 28. 13:41
szia,én nem szégyellem és nem is használom a harisnyákat,nylon,titokban!Férfi vagyok már 16 éve naponta használok, zokni helyett, de nem értem sok fiú miért fél használni, nincs abba semmi különös vagy furcsa. Rövidnacihoz nyáron is hordom,de nincs rossz tapasztalatom!
2011. jan. 1. 15:16

A szilveszteri partyra(házibuli) felvettem egy zsír új harit (40denes testszínűt)szoknyával és egy magassarkúval(a kecóban le kellett venni a cipőt). Fergeteges buli volt, és a hari túlélte. Meg is lepődtem, mert egyáltalán nem vigyáztam a hrira, nem figyeltem rá,h ne essen baja. Lehet, h ez lenne a titok, nem kell görcsösen ügyelni a harira?!:) Vagy csak szimplán szerencsém volt?!:)

Egy két csajszi viszont nem volt ilyen szerncsés. Az egyik harijával a küszöb bánt el elég csúnyán, volt nála tartalék hari, de az sem volt túl hosszú életű->ugyanaz a küszöb...xD

Az egyik barátnőm még rosszabbul járt:kiesett a cigiparazsa pont a combjára. Egy méretes lyuk olvadt a combja közepére, rá fél percre már fel, azaz le is szaladt. De ez még nem minden, ugyanis a pasija, hirtelen odakapott, h gyorsan leseperje a parazsat(fáziskésés...xD), és közben a saját csikkjét belenyomta a másik combjába...Szegény, hát az bizti fájhatott...Ugye ez is bizonyítja, h a dohányzás káros az egészségre..No meg a harira.

Szóval hajnal fele már jó pár megtépázott harit lehetett látni, na nem mintha bárki is azt nézte volna, vagy törődött ilyesmivel. Én sem foglalkoztam vele, csak megjegyeztem magamnak,mert egy harisnyás láb ösztönösen vonzza a tekintetem, és kritikusan, elismerően, vagy esetleg irigykedve vetek pillantásokat nőtársaim harisnyaviselési szokásaira. A párom legnagyobb örömére, aki szintén harisnyafan, és szertjük kivesézni a többi csajszi hariviselését, amit pl utcán vagy valami szorakozohelyen, itt-ott-amott látunk. Természetesen nem ezért járunk társaságba, ez csak amolyan velejárója a dolgoknak, h mi nem mások frizuráját, sminkjét, ékszereit "beszéljük ki", hanem a hariját. Szokatlan ugyan, de semmivel sem különb, mintha a fent említetteket veséznénk. Erre mondják, h kinek mi, és az én harisnyamániám úgy érzem az újévben is megmarad, és remélem idén is rengeteg új darabbal bővül a harigyűjteményem! B.U.É.K. mindenkinek!!!

16. 0c49369de6 (válaszként erre: 15. - Inportante)
2010. okt. 23. 12:16
Tény, hogy a praktikusság mellett, fel lehet dobni egy öltözéket vele. Én inkább ősszel és ilyen átmeneti időben hordom őket. Pl van egy nagyon szép vékony, színes virágos harisnyám. Egy egyszerű visszafogott öltözéket jól feldob.. Ősszel a vastagokat hordom. S van jópár igazán jó darab. De én egyik ruhadarabért, öltözékcikkér nem vagyok "oda". Nem gyűjtöm, nem olvadok el ha meglátom a boltban stb. Nincs különbség ... h a kérdésedre válaszoljak. Viszont le tudom nyelni a véleményem, ha ilyen emberkékkel találkozok, bár sokszor megmondanám nekik h. ez nekem már túl sok.
15. inportante (válaszként erre: 13. - 0c49369de6)
2010. okt. 23. 01:27

Nem egy bálvány az tény, de szerintem több mint egy praktikus találmány szoknyához. Bár mondjuk kinek mi, én imádom a harisnyákat, legyen az vastag, vékony-mintás, egyszínű. Az a jó benne, ha akarom szolid, ha akarom dögös, ha akarom sexy. Melleseleg nagyon kényelmes viseletnek tartom, csak tudni kell velük bánni. Jó pár harit elnyűttem túl hamar, mire megtanultam velük bánni, és azóta semmi gondom velük. És a faszik nagy része is oda van érte. Eljátszadoznak vele, persze csak rajtam (tuttommal xD), néha simizik, néha tépik, de valamilyen hatást szinte mindenkire gyakorolt.

És igazat adok az előttem szólóhoz, valaki a latexért van oda, valaki a tűsarokért, és van aki a harisnyáért... A lényeg ugyanaz, csak tudni kell tolerálni. Vagy szerinted különbség van közöttük? (hari tűsarok, latex etc) Ha igen, akkor mi, és miért? Előre is köszi!

14. anry07
2010. okt. 12. 18:34
Hát, pedig innen látva úgy néz ki, hogy valakinek tényleg az. :) A praktikusságon túl! Most mér, és akkor azok, akik pl a tűsarkút, vagy a tangát "bálványozzák"... De szerintem igaza van! :)
13. 0c49369de6 (válaszként erre: 12. - Anry07)
2010. okt. 9. 18:24

no komment :D

A hari :) nem egy bálvány :D csak egy praktikus találmány szoknyához :D

12. anry07
2010. okt. 9. 14:41

Ezt az iwiw egyik fórumába írta egy csajszika, aki számomra igen szimpatikus ezen hozzáállásával. Lehet picit off a téma, de érdekelne a véleményetek:


"Uhh, hát a tűsarok nem is annyira lényeg, csak harisnya legyen!!!!! Szinte bármilyen összeállításban. Lehet az elegáns, dögös, laza ha már van hari, semmi gáz nem lehet!!! Multkor egy srácon is láttam, h hari volt. Alig birtam észrevenni, dehát a szakavatott szemek...;) Egyáltalán nem volt kihívó, de nagyon tetszett, amit láttam. Nekem az ilyen nem szokatlan, hisz az én ismerőseim közt is van srác, aki szívesen visel harit(teljesen heteroszexuális)! És sajnálom őket nagyon, mert a társadalom mélyen elítélné őket, ha nyíltan hordanák. És aki enek ellenére is viseli(igaz titokban), az valószínűleg szintén oda lehet a harikért, és szerintem ők sokkal inkább megérdemelnék, hogy harit hordjanak, mint sok nő, aki csak szükséges rossznak tartja..."

11. anry07
2010. szept. 11. 17:46
Az attól is függ, milyen hariról van szó... Ha pl csak egy sima egyszerű krepp, akkor még a pont jó méret is csúszkál, és nap végére teljesen felgyűrődik az anyag térdnél, vagy bokánál. A minőségibb lycrás darabokra viszont ez nem igaz. Viszont az is tény, h egyes márkák öközt is van különbség a méretezésben. Valamelyikből 2es jó, valamelyikből a hármas. Erre egy megoldás van: ki kell tapasztalni..:)
2010. szept. 9. 19:42

Sziasztok!


Én is odavagyok a jó harikért! A méretekkel tényleg mellé lehet fogni, de ha jó, akkor ne csúszkál... Én mindig 3-ast veszek...

Meg van amelyiknek olyan "hosszú" a comberősítése, hogy kilátszik... a rövidnaci vagy a mini alól! Vagy a szoknya rövid :-)

2010. aug. 24. 18:00
sziasztok! 175 cm magas vagyok és 74 kiló, és nekem is a 3-as jó, a 4es még a nyakamig is feljön. :)
2010. aug. 24. 10:09
Most majd kiderül, hogy jó e... mivel kettest rendeltem... ketteseket vettem eddig is, úgyh talán jó lesz.. a hármas nekem nagyon zavaró volt, ki tudja h van e különbség.... annyi anyag a combomnál..engem zavart.. kiderül, ha nem jó elpasszolom :D
2010. aug. 24. 10:05
Hasonló méretekkel rendelkezem mint te (171cm, 60kg). Én mindig 3-asat veszek és az a jó nekem. A 2-es nagyon kicsi a te magasságodhoz.
6. c95c921ae7 (válaszként erre: 5. - 0c49369de6)
2010. aug. 23. 17:01
Amúgy nagy különbségek vannak. Az tuti.
2010. aug. 23. 16:58
Nagy dilemma... amit véletlenségből vettem a 3asat ,alig bírom felráncigálni olyan sok az anyag.. nem tudom, hogy minden márka ilyen e... van e különbség közte...
2010. aug. 23. 16:43

Mindent nem tudok a harisnyákról,de szerintem is 3-as kell.Tudod a nagyon még lehet igazítani,de a kicsit már húzhatod...:-)


Mellesleg fehérneműs boltunk volt és ott dolgoztam,valamennyit értek hozzá.:-)

2010. aug. 23. 16:31
nem tudom,en 173 magas es 57kg vagyok, 3as jo meret
2010. aug. 23. 16:30
Szerintem 2-es elég: ) mivel vékony vagy.
2010. aug. 23. 16:23
Akik kedvelik a harisnyákat, írjatok. Egy kérdéssel fordulok hozzátok, nem tudom hányas harisnyát rendeljek, mérettábla szerint 3-as, a magasságom miatt, viszont anno vettem 1 harisnyát 3asat ami nagyon nagy, sok anyag marad fenn, húzogatni kell... 171 cm vagyok 56 kg.. Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook