Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon tetszenek a szines harisnyák, viszont elég bátortalan vok ez ügyben. Szeretném ha segitenétek:) fórum

Nagyon tetszenek a szines harisnyák, viszont elég bátortalan vok ez ügyben. Szeretném ha segitenétek:) (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 10. 10:31

Hát... Szerintem a harisnya színének nem szabad nagyon elnyomnia a többi ruhadarab, pláne a szoknya, vagy a rövid naci színét, mert az úgy már nem szép. Inkább csak egészítse ki az összhatást, de ne domináljon.


Az, hogy negyven vagy húsz éves vagy, nem sokat jelent az én szememben. Lehet valaki fiatalos a negyvenes éveiben is. A színeket és összeállítást én (legalábbis) így látatlanban nem tudnám megmondani. Azok a jók, amik tükrözik az egyéniségedet, amiket jól esik, ha rajtad vannak.


Ha nagyon rikítót, "bolondost", vidámat akarsz, akkor azt nemcsak élénk pirossal vagy pinkkel tudod elérni, hanem elütő, vagy éppen változatos színvilággal.

Ha inkább a harmonizáló eleganciára törekszel, akkor szerintem tökéletesek a halvány alapszínek (pl zöld és kék), esetleg a szürkés, fémes hatású árnyalatok. Ehhez pedig a hasonló színű ruhadarabok, melyek lehetnek valamivel intenzívebbek az adott színben.


Szerintem... :)))

2010. okt. 10. 09:35
Én így szoktam hordani: egyszínű sötétebb szoknya vagy térdnadrág, és ugyanolyan színű pulcsi és harisnya (a színek nálam lila, bordó, kék). Ha a pulcsid és a harisnyád ugyanolyan színű, akkor nem kell félned, hogy a papagáj-effektusba esel bele, vagy nevetséges leszel, ezenkívül szerintem nagyon-nagyon jól néz ki, és feldobja az ember látványát :) ugyhogy bátran próbáld ki!
2010. szept. 22. 18:27
Nekem csak egy lila harisnyám van, azt sötétszürke szoknyával, csizmával és lila felsőkkel szoktam felvenni.
2010. szept. 22. 18:25
Nekem sok színes harisnyám van, pl. élénk citromsárga, ahhoz barna kord miniszoknyát szoktam felvenni, és lapostalpú topánkát, illetve narancssárga felsőt, így ősszel igazán beleillik a természebe :-) de a barna sok mindenhez jó, lilához, kékhez, zöldhöz, vagy zöld szoknyához is jó pl.a sárga, a piros is, Nekem még lila harisnyám van, meg hupikék, de nem biztos, hogy azt 40 felett felvennéd :-)
2010. szept. 22. 18:08

KÖSZI NEKTEK!

Egészen jók, még irjatok mináél többent, várom!

6. doxikri (válaszként erre: 4. - Zumbi)
2010. szept. 22. 17:57

Színes harisnyához fekete, vagy szürke egyszínű térdig érő szoknya, vagy térdnadrág, valami dögös pulcsi. Cipő fekete lapos, esetleg csizma. Akkor nem lesz olyan feltűnő, de nagyon jól néz ki.

nekem is nagyon tetszenek a színes és a mintás harisnyák. Nagyon fel tudja dobni az öltözéket!

5. 97b9555e7b (válaszként erre: 2. - Zumbi)
2010. szept. 22. 17:54
Szerintem az a lényeg, hogy ha élénk színű harisnyát választasz, akkor csak valami alapszínű nadrágot, szoknyát, cipőt, felsőt vegyél fel hozzá. Így jobban és bátrabban fogod érezni magad szerintem :) Például egy fekete/szürke/barna felső, blúz rövid farmerrel, vagy szoknyával, valami dögös színes harisnya, és mondjuk egy sima fekete kis lapos talpú cipő. Feldobhatod egy a harisnya színével harmonizáló sállal mondjuk ;)
2010. szept. 22. 17:51

igen

de persze igy negyven fele nem az iskolás lányra gondoltam, viszont tetszeni tetszik:)

vmi klasszikusabb, ha van ilyen összeállitás

2010. szept. 22. 17:44

Nekem baromi tetszik az "iskolás lányhoz" hasonlító összeállítás:

-alacsony sarkú cipő, fekete vagy fehér harisnya, kockás szoknya, top.

Láttam hasonlót, ott fekete-piros (piros harisnya) volt az összeállítás, nagyon dögös.

Ilyesmire gondolsz?

2010. szept. 22. 17:39
Egy -két összeállitást ha meg osztanátok velem, hogy ti hogyan is képzelitek el, vagyis milyen harisnya, milyen cipő, szoknya stb.
2010. szept. 22. 17:37
Nagyon tetszenek a szines harisnyák, viszont elég bátortalan vok ez ügyben. Szeretném ha segitenétek:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook