Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindenkinek lehet véleménye fórum

Mindenkinek lehet véleménye (beszélgetős fórum)

1 2 3
20. adb20ce52a (válaszként erre: 13. - 79d2f5a3df)
2013. okt. 30. 15:42

De vannak olyanok, akik nem akarnak vajúdni, mert nagyon fááááj... na ők a téma forrása. De egyébként az is egy medertelen vita, mert normális helyzetben senki nem császároztatja magát heppből, mégis egy csomóan ütik egymást verbálisan...


Lehetne egy olyan fórum is ez alapján, hogy "Akiknek volt már eltörve csontjuk vs töretlenek"


Aztán taglalhatjuk, hogy ki volt felelőtlen, hogy elcsúszott a jégen és eltörte a kezét. Aki nem megfelelő cipőt húzott, pedig tudta hogy jég van, vagy akié a járda volt. :)

19. Mazsinka (válaszként erre: 17. - 72497ec515)
2013. okt. 30. 15:42
És akkor mi van? Az ő döntése, élete, pénze, gyereke. Miért nem mentél te is? Mert meg akartál szenvedni a babáért? És akkor? Talán ettől vagy jobb anya? Nem, nem ettől. Nagy dolog a szülés, de nem ettől vagy SZÜLŐ, hanem attól, ami utána jön.
18. Gitta35 (válaszként erre: 5. - 72497ec515)
2013. okt. 30. 15:41

Biztos Neked írják ki, hogy TE sértegess másokat.:P

És te szófogadó vagy, ezért megteszed.

Mint már többször láthattuk.

17. 72497ec515 (válaszként erre: 11. - Adb20ce52a)
2013. okt. 30. 15:39
a szobatársamat azért császározták mert félt a szüléstől a doki kitalálta hogy írják a papírra hogy kevés a magzatvíz,délelőtt elment kozmetikushoz,fodrászhoz megfőzött berakott mosni ,kiteregetett eljött délután hogy megcsászározzák
2013. okt. 30. 15:39
Sajnos keveredtem már vitába császár miatt.Nekem sürgősségi császárom volt,sajnos.Nem tehettem róla,de megkaptam,hogy én könnyen vagyok,nem is " szültem"...ilyen ez. Az anyatej szintén.Nem rég volt egy cikk erről.Ment a fröcskölés.Pedig inkább arról kéne beszélgetni,hogyan segítsünk mondjuk tanácsokkal egy szoptatós kismamát...stb.
2013. okt. 30. 15:38
Jaj, nemár. Én nem ítélem el a császárt, mert... nem ítélem el a tápszert, mert... csak akkor, ha... miért is? Állítólag nagyon empatikusak vagytok, akkor ne tessék elítélni azt az anyát sem, aki nem szoptat, mert nem akar. Az ő dolga. A programozott csaszit sem, mert úgy döntött, és slussz. Kinek mi köze hozzá?
14. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 11. - Adb20ce52a)
2013. okt. 30. 15:37
Pontosan.
13. 79d2f5a3df (válaszként erre: 11. - Adb20ce52a)
2013. okt. 30. 15:36
Lehet programozott szülés is. Hogy akkor indítják amikor akarja az anyuka. Persze a császár gyorsabb.
2013. okt. 30. 15:35
Mikor az első fiammal a kórházban vártam, hogy meginduljon a szülés, volt egy csaj, aki már szinte könyögött a dokinak, hogy császározza meg. Okát nem tudom, előbb ott volt, mint én. De nekem sem vártak 1 hétnél tovább és megindították. Tehát lehet, hoyg a babának még bent volt a helye, csak anyuka már nem bírta a terhet. Na az ilyen azért nem mindegy. Vannak ilyenek is. De nem mondom, hoyg az az anyuka csak unalomból akarta megcsászároztatni magát.
11. adb20ce52a (válaszként erre: 8. - 6b006fc769)
2013. okt. 30. 15:34
Az arról szól, aki fizet a dokinak, hogy császár legyen... programozott császár, mert mondjuk akkor akar szülni... a legtöbb esetben ritka az olyan vitázó, aki tényleg erről vitázik. Nagyon sokszor az emberek nem egymsához/ egymással beszélnek, hanem csak mondják a magukét.
10. 72497ec515 (válaszként erre: 8. - 6b006fc769)
2013. okt. 30. 15:33
na ez az ... én "természetesen "szültem de sokaknak akiknek csak a "császár jutott " azt nem is nézik nőnek...
2013. okt. 30. 15:32
Rengeteg téma van amiről mindenkinek más a véleménye, DE a vélemény nyilvánítás nem ugyan az, mint a megalázás és bántás. Inkább szülök 10-szer simán, mint egyszer császárral (sosem volt még császárom), DE nem ítélem el aki császáros! Meg van az oka a császárnak! És ugyan úgy életet adott gyermekének, sőt nagyobb fájdalmat is elvisel érte. Én is anyatej mellett vagyok, de azokat sem ítélem el akik tápszerezik a gyereket. Kivéve aki csak azért ad neki azt, mert nincs kedve szoptatni. Gyerek nevelése is megosztó. Mindenki mindent másképp csinál.
8. 6b006fc769 (válaszként erre: 5. - 72497ec515)
2013. okt. 30. 15:30

Az abortuszt még csak-csak megértem,mert azt erkölcsi oldalról megközelítve simán lehet más-más az emberek értékrendje.

Na de császár vs. természetes...? Azt hogy a viharba'? Ha nem szedik ki a gyerekem, feltehetően ott pusztulunk mindketten.

7. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 6. - Fb85cf2fe7)
2013. okt. 30. 15:28
Csak én nem vagyok pasi:-)
6. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 2. - Boyocka)
2013. okt. 30. 15:27

Pontosan és egyet értek. Viszont ki egészíteném, hogy itt is látszik sajnos, hogy mennyire embertelen világot élünk, hogy már egy oldalon egy fórumba is magukat nőknek valló nők gyilkolják egymást.

Én tudom miért szeretik a pasik a Hoxát. Ide járnak röhögni:-) Mondjuk én is!:-)

5. 72497ec515 (válaszként erre: 3. - 79d2f5a3df)
2013. okt. 30. 15:24
van egy-két fórum amit szerintem direkt ezért indítanak,hogy sértegessük egymást mert ahogy leírták a másik topikba a természetes vs. császár az abortusz pont ilyen témák egyike
2013. okt. 30. 15:23
Személyesen is ismertek ilyet? Mert nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen embereknek sosincs takargatni valójuk és azért "köcsögök" mert felvállalják magukat :) (mondjuk én ha ilyen lennék, elsunnyognám inkább) és legtöbbször az elitélendő tett csak akkor súlyos és felháborító, ha más csinálja, ha az illető saját maga is, akkor neki volt rá oka is meg joga is...
3. 79d2f5a3df (válaszként erre: 2. - Boyocka)
2013. okt. 30. 15:17
Valahogy én is így gondolom. Idegesítő néha, hoyg mit meg nem engednek egyesek magukna, pedig lehet ha kiteregetné a maga szennyesét legszívesebben elásná magát...
2013. okt. 30. 15:16
Igazad van, és ez az élet nagyon nagyon sok területére mélységesen igaz... mindenki kapirgáljon először a saját háza táján, és csak azután ítélkezzen csípősen másról!
2013. okt. 30. 15:13
Azért indítom a fórumot, hogy véleményezzem a fórumok összességét. Vannak témák, amik megosztják az embereket. Mindenkinek meg van a saját véleménye, mindenről. DE ezt csak úgy lehet kinyílvánítani, hogy a másikat megbántjuk, megalázzuk, belérúgunk?? Legyetek már felnőttek és gondolkozzatok el a saját életeteken is. SENKI sem tökéletes. Mindenki követett el hibákat és valószínű fog is még. DE aki nem ismeri a másikat sosem fogja megérteni miért döntött akkor úgy.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook