Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mindenki új babaruhát vásárol? fórum

Mindenki új babaruhát vásárol? (beszélgetős fórum)


1 2
11. kleeri (válaszként erre: 5. - B00d33e65c)
2014. nov. 21. 14:36

jó lenne felénk is lenne, de sajnos nincs

merre vagy?

2014. nov. 21. 14:36
Mivel ezeket a ruhákat nehéz elkoptatni, így mindenkinek elég sok maradt meg, és mindenki próbál tőle szabadulni. Én pl rengeteget elajándékoztam. Sok új ruhát vásároltam, de néha vásárolok használt ruhát is. Sajnos sokszor volt olyan, hogy átvertek. Képen csodaszép, élénk ruci látszott, és kaptam egy fakó bolyhos pulcsit. A személyes átvétellel is volt már negatív élményem, szóval én sokszor inkább maradok az új ruhavásárlásnál.
9. kleeri (válaszként erre: 8. - Erolin88)
2014. nov. 21. 14:34

68-tól 80-ig, bodykat, nagyon szép overáll van 3db, kis pulcsikat, sapikat

mi az FB csoport?

2014. nov. 21. 14:26
Vannak FB csoportok is, ahol babaruhákat árulnak. Én is vettem már onnan. Szerintem sokan vesznek használtat. Mekkora ruhákat árulsz?
7. anya4005 (válaszként erre: 1. - Kleeri)
2014. nov. 21. 14:24
Babaruhákat újakat vettünk a gyerekekre,ahogy kezdtek csúszni-mászni,már jöhetett a használt is. Én interneten szoktam vásárolni,általában annyit,hogy a végösszeg miatt ingyenes legyen a kiszállítás,így nem kell autóznom érte,és a "boltihisztiket" is megúszom (fiaim vannak,hamar megunják a vásárlást). Szeretem az általam látogatott oldalakat,mert minden le van centizve,a ruhák tiszták,vasaltak. Nagyon ritka,hogy magánszemélytől vásárolok (talán 2szer történt).
6. kleeri (válaszként erre: 4. - Mrssecret)
2014. nov. 21. 14:16
igen, természetesen van olyan darab, amiből új kell, cipőt én is újat veszek neki, mert nem mindegy hogyan igazodik-nő a kis lábacskája
5. b00d33e65c (válaszként erre: 3. - Kleeri)
2014. nov. 21. 14:15
Nálunk 2 baba-bizományi bolt van.Oda szoktam bevinni.Vagy le kell vásárolnom nála az árát,vagy kp-ben kifizeti.
4. mrssecret (válaszként erre: 1. - Kleeri)
2014. nov. 21. 14:11
Cipőt, ágyneműt, törölközőt, textilpelust, nyálkendőt szigorúan csak újat veszek, mást nem. De az állapot nem mindegy. Múltkor bementem az egyik használt ruha boltba, hát olyan undorítóan porosak, gyűröttek, bolyhosak voltak a cuccok, hogy otthagytam. Másik használt ruhásnál, tiszta, illatos, mosott-vasalt holmit árul a csaj, na, onnan szívesen vásárolok (pedig drágább, mint az első bolt.
2014. nov. 21. 14:10

akkor ketten már vagyunk legalább,

nincs ötleted, hol tudnám eladni?

egy csomó fórumon hirdetek, többek között itt is

2014. nov. 21. 14:05
Szia!Én nagyon ritkán veszek neki újat.Most kapott egy kis pólót újat,1890 ft. volt.Míg a használt 400 ft. és nem elhasznált hisz reggel még jó estére kinövi!
2014. nov. 21. 14:03

a fórumozó kismamák,nagymamák,keresztmamák mind-mind új ruhácskákat vesznek?


Van sok baba és 1,5 - 2 évesre való kisruhám eladó, kisfiú unokám ruhácskái voltak, szépek.

Nem tudom eladni őket, pedig kettő-háromszáz forintokat, szinte jelképes összeget kérek érte.

Én úgy vagyok vele, hogy nem érdemes mindenből újat venni, mert gyorsan nőnek a picik, hamar kell új ruhácska és cipő, bizony kéthavonta nem telik mindig újra.


Másnak telik?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook