Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden értelmetlen Nélküle 😞 fórum

Minden értelmetlen Nélküle 😞 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Michelle.r)
2023. júl. 4. 12:15
Impulzus az lesz bőven... Nem egy álom-nyaralás sajnos amire megyek, de nincs más választásom. Neki is megvan a - nem túl jó - véleménye a helyről, mivel már járt ott, szerintem félt is (ahogy kivettem a szavából) hogy odautazom. Persze, egy "simán" szimpatikus emberért is ugyanúgy aggódik akiben van egy kis empátia :(
25. michelle.r (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 4. 11:46
Dehogy vagy hülye! Most úgyis elutazol, más környezet, más impulzusok. Majd meglátod "utánad nyúl-e", hiányzol-e neki, a távolság ráébreszti-e, hogy kellesz neki.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Ba5dd41df3)
2023. júl. 4. 07:34

Dehogy akartam "lesmárolni", olyan merész nem vagyok... Egy kicsit lett volna több mint egy szájrapuszi 🤭

"Benne van a pakliban hogy elutasít és hoppon maradsz"

Ugyanezt gondolom én is, ha elutasít(ott volna, mert ki tudja, látom-e még valaha) még az is jobb, mint a bizonytalanság és az önvád, hogy mekkora hülye voltam 😔

23. ba5dd41df3 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 23:22
Mai világban férfi és nő is kezdeményezhet, ki mennyire veszi természetesnek, kiben mennyi a kurázsi. Valakinek nem megerőltető. De csak erre várni, hogy kinek "illene" közeledni, meg ki hogy fog erre reagálni, merő marhaság. Ha mindkettőtök érzi a szikrát, az tévedhetetlen, ott ha más nem megfogod a kezét, nem kell rögtön lesmárolni és abból is tovább tud fejlődni a dolog. Vagy mondasz neki valami vágykeltőt és jobban fellobog a tűz, ha amúgy megvan a szikra.
22. ba5dd41df3 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 23:18
Ja, hát ki garantálja hogy jó vége lesz? Te mindig csak a jót várod? Ez nem arról szól! Benne van a pakliban hogy elutasít és hoppon maradsz. Fáj! De legalább annyi maradt, hogy megpróbáltad, nem évekig agyaltál rajta aztán elment az életed és végül nem maradt semmi. Ha meg se próbálod, ha nem kockáztatsz, akkor csak a "mi lett volna, ha..." marad. Így meg még az álmodozás is keserű.
21. Myra
2023. júl. 3. 23:01
Pedig elég sok érdekes dolog van körülöttünk. Én egyedül élek, fiatal se vagyok , mégis rengeteg értelme van az életemnek, csak adnunk kell értelmet neki.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
2023. júl. 3. 19:13
A dolog azért ennél sokkal összetettebb. Ha teljesen közömbös lennék a szemében, elkezdte volna a lerázós "műsort" de nem az történt. Nagyon jól eldumáltunk, viccelődtünk, sőt, többször is rajtam "felejtette" a tekintetét...Csak mintha azt várta volna, hogy én lépjek, amihez persze nem volt bátorságom 😞 De akárhogy is legyen, az ellen nem tudok tenni amit érzek iránta...❤
19. michelle.r (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 17:45

Szerintem ne bánd, hogy nem csókoltad meg. Egy kellemetlen, feszengős beszélgetést úsztál meg. Úgy intézed, hogy néha összeérjen a kezetek, és nem reagálja le, azt azt jelenti, hogy ő messze nem érzi azt, amit te.


Érzi, látja, hogy kepesztesz utána, de nem tesz semmit. Tartsd magad tiszteletben, adtál elég jelet, ha nem viszonozza, az a válasza.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Ba5dd41df3)
2023. júl. 3. 14:45
Lehet, hogy igazad van, bár szinte soha nem lett jó vége amikor mertem kezdeményezni. Gyakorlatilag mindig megjártam, aztán megbántam. Szerintem ezért se mertem Neki elmondani :(
17. ba5dd41df3 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 08:20
Én a helyedben belecsapnék a lecsóba, fölösleges ezen agyalni éveket, így csak az életed megy el. Nincs köntörfalazás, legalább kiderül mi és hogy, ha meg nem jön össze így alakult, de akkor is megpróbáltad. Lehet óvatoskodni, de még egyszer mondom így az éveid mennek el félelemmel és álmodozással. Ha meg valamit nem szeretsz, miért csinálod? Kötelező? Én a helyedben csak magamra hallgatnék és tojnék bele ki mit gondol. Elvégre a te életed, de ezt is úgy szúrod el, ahogy akarod. Nem más fog idegeskedni emiatt.
2023. júl. 3. 06:46
Összeért néhányszor a kezünk (mert direkt úgy intéztem, hogy összeérjen) de inkább végig kellett volna simítanom a kezét...Az előbbi lehet véletlen, az utóbbi viszont nem. Persze mindig utólag vagyok piszkosul "okos" 😞
2023. júl. 3. 05:22
Másként is lehet kezdeményezni, nem csak csókkal...odasimítani az arcodat a karjához, megfogni a kezét, megcirógatni az arcát... azt se merted ?
14. timycat (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 05:11
1,5 hónap az semmi
2023. júl. 3. 02:35
Nő kezdeményezése szerintem oké. Csókkal kezdeményezés szerintem nem. Az már túl intim.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Ágio8405)
2023. júl. 3. 00:16
Nagyképűség lenne a részemről ilyet állítani, hogy tetszem neki, de tudom, hogy nem vagyok közömbös a számára.
11. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 23:46
Te tesztel neki szerinted?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - K-né Zsóka)
2023. júl. 2. 23:09
"Világgá" maximum én megyek hamarosan...másfél hónapig külföldön leszek pedig semmi kedvem odamenni. Így nehéz bármit is tervezgetni 😞 pedig mit megadnék, ha helyre tudnám hozni a balf...ságomat ...ha csak lenne még egy esély rá...
2023. júl. 2. 20:14
És akkor most mi van? Világgá ment? Megnősült? Ha egyik sem, akkor még nem vagy lemaradva semmiről. Ahelyett, hogy keseregsz, lubickolsz a szerelmi bánatodban, éld meg a szépségét a dolognak. Kovácsolj tervet, légy nyitott és következőkor ragadd meg a lehetőséget.
8. Violet18 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 18:43
Sztem a mai világban nincs semmi pláne ha megcsókolsz valakit, sőt a pasik egyenesen imádják ha a nő kezdeményez.
7. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 18:08
Szerintem nem is neked kellett volna lépni, föleg rögtön csókkal...
2023. júl. 2. 18:00
Nem tudom, lefagytam, leblokkoltam. Elég jól eldumáltunk, poénkodtunk...kibeszéltünk bizonyos idióta embereket (egy csillagjegy és nyilvánvalóan egy hullámhossz...♍) Közben végig az járt az eszemben, milyen lenne megcsókolni...hiszen annyira helyes, szó szerint a legjobb pasi akit valaha láttam...De az mégis milyen, ha a nő kezdeményezi az ilyesmit 😞 Szóval végül nem volt elég bátorságom... de már iszonyatosan bánom az egészet, hogy ENNYIRE nyuszi voltam...
2023. júl. 2. 17:29
Ha a címét tudod, írd meg neki! Talán úgy könnyebb közölni, mint szóban, szemtől szembe.
2023. júl. 2. 17:23
Miért nem merted neki megmondani ?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2023. júl. 2. 17:17
Csak reménykedek, hogy még találkozunk valamikor, és akkor nem fogok lúzer módjára mindent elcseszni. Aki szerint "engedjem el" meg "nyugodjak bele" (mármint abba, hogy nem mertem Neki elmondani, hogy szeretem...) az még életében nem volt szerelmes. Előbb teszek valami hülyeséget, mint hogy "belenyugodjak". Még az elutasítás se fájt volna annyira, mint az, hogy el se mertem Neki mondani...
2023. júl. 2. 16:57
Nem tudjatok megbeszélni? 😢😢
2023. júl. 2. 16:57

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook