Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden, ami "SKORPIONISZTIKUS" fórum

Minden, ami "SKORPIONISZTIKUS" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
218. 27bf702c32 (válaszként erre: 215. - SDitti)
2012. jún. 5. 13:40
Én két Skorpiót ismertem személyesen,de mint kiderült,mindkettő sunyi volt.
217. a14deb9047 (válaszként erre: 214. - Aa84065182)
2012. jún. 5. 13:15
Baromság. Még a szúnyogot sem ütem szívesen agyon.
2012. jún. 5. 13:03

"Skorpiónak lenni, igen nagy feladat.

Falakat kell húznom, amint megbántanak.

S mint méhcsípés esetén,a teendőm egy dolog!

"Fullánkot kitép, és büszkén vigyorog!!"

/M.A./

215. SDitti (válaszként erre: 213. - Aa84065182)
2011. dec. 11. 21:23

Egyetértek!


Egyébként nekem volt olyan férfi ismerősöm, aki egy skorpióval járt és azt mondta, hogy már csak skorpiót akar ezután... :D


Azt hiszem, az emberek többsége fél az ismeretlentől és a skorpió elég rejtélyes és "különös világú" ahhoz, hogy kevesen értsék meg.


Kitartóak vagyunk, érzékenyek (ebben benne van a sértődékenység, de a beleérző-képesség is), elemzünk, azonban nem csak a másikat, hanem magunkat is és érzelmesek is a skorpiók. Hiúk vagyunk. Erős jegy!


Aki életében először találkozik skorpióval, az könnyen félreértheti. Főleg akkor jön a meglepetés, amikor szelídségből átvált a skorpió erőteljes fellépésre, mert ha valamit akarunk, akkor nagyon akarunk. Kitartóak vagyunk. Szerintem ezt az odaadást csodálják mások és idegenül nézik ezt. Nem vagyunk tévedhetetlenek - mint ahogy más sem - de bármennyire is kételkedünk magunkban, az erőnkben, meg tudjuk rázni magunkat. Ezt a vehemenciát értékelhetik mások "átgázolásnak", de nem vagyunk törtetőek. És valóban megvetjük az árulást, mismásolást, árulkodást, sunyiságot.

214. aa84065182 (válaszként erre: 213. - Aa84065182)
2011. dec. 11. 17:41
Ja és még valamit: hogy a hónap 2. felében születettek a legrosszabbak, meg hogy onnan kerülnek ki a sorozatgyilkosok... hát ennél emeletesebb hülyeséget életemben nem hallottam! :))))
2011. dec. 11. 17:35

Bár még csak félig olvastam el a topikot, őszintén szólva meglep ez a vehemens utálat! (Főleg Mona hsz-eire gondolok.)

Ilyen alapon én gyűlölhetném az Oroszlánokat.. mégse teszem, max. óvatosabb vagyok most már, több rossz tapasztalattal a hátam mögött. Egy embert sosem jellemez a napjegye önmagában. Nem attól lesz vki rossz, hazug, kétszínű vagy akármilyen, hogy milyen jegyben született. A személyiség a döntő.


Sztem amúgy a Skorpió egy nagyon érdekes jegy - és most nem azért mondom, mert én is az vagyok.:) Ismerek párat a mi fajtánkból. Jellemzően a végletek emberei vagyunk - ha szeretünk, akkor nagyon szeretünk, ha meg nem, akkor nagyon nem. De ez nem gyűlölködést vagy gáncsoskodást jelent, ennél sokkal rosszabbat: közönyt. Aki engem megbánt, belémtapos, azt sose bosszulom meg, nem ordítok, nem csinálok jelenetet, nem teszek neki rosszat, egyszerűen onnantól kezdve az illető számomra nem létezik és kész. És ez még csak nem is tudatos döntés, nem büntetni akarok vele, hanem így zárom ki a "rosszat" az életemből.

Igen, nagyon-nagyon érzékenyek vagyunk, tessék velünk vigyázni! Sértődékenyek, ha úgy jobban tetszik, nagy az egónk, de sose vagyunk annyira biztosak magunkban, hogy egy-egy rosszul megválasztott szóval a földbe ne lehessen döngölni minket.

Amit még sztem minden Skorpió utál, az a mismásolás, sunyiskodás. Az egyenes út a legjobb és legegyszerűbb.

212. Hannapanni (válaszként erre: 211. - 2f7db3f503)
2011. dec. 11. 15:50

Gondolod?

Ah bár úgy lenne, élnék a fényben boldogan! :-)

2011. dec. 10. 02:31
neeehm:)... ezt megvilágosodásnak hívják;D
210. Hannapanni (válaszként erre: 208. - 2f7db3f503)
2011. nov. 27. 22:52

Hajjaj, de még mennyire!

Szerencsére leszokóban vagyok...még a végén megszűnök skorpipinek lenni????

209. <Mona> (válaszként erre: 175. - 02dd40895d)
2011. nov. 27. 08:23

Felolem okfejthetsz,meg idezgethetsz jobbra-balra,de!Eloszor is en altalanossagban irtam le errol a jegyrol amit gondolok,az iromanyomhoz hozza tettem tobb helyen is,hogy akinek nem inge,ne vegye magara,mert nem szent iras,csak az en velemenyem...te nagyon is magadra vetted,biztos nem veletlenul es rogton szemelyeskedni kezdtel velem.Miert is?

Ha szerinted mind ez nem igaz amit leirtam,miert nem lepted at egyszeruen?

Masodszor engem azert szerencsetlen luzereztel le,mert anno az en skorpiom meg tudott szivatni,vagyis elszedte az osszes penzemet(tobb millio Ft-rol van szo),most meg azzal jossz,hogy egy kapcsolatban nincs en penzem meg te penzed?!Erdekes.Es ez persze nem ellentmondasos mi?Rohej!


Ha mar a k.rva szo fordulattal eltel,akkor ez esetben o volt az en k.rvam,mert csak a penzemert volt velem.Erdekbol,de ezt is irtam korabban...(olvasas,szovegertelmezes)


Es,hogy miert is irtam azt,hogy jobb is ez igy stb?Mert tudod a penz az semmi.De nagyon sokat tanultam ebbol a kapcsolatbol,ami minden penznel tobbet er.Es ha innen nezzuk,a kovetkezo kapcsolatomban mar aggodnom se kell iyesmi miatt,mert csakis onmagamert fog szeretni valaki,mert ugye penzem mar nincs.A masik,hogy amibe nem halsz bele az megerosit.En is igy vagyok vele.Megszivattak?Meg.Elek meg?Igen.Tudok dolgozni,fejlodni stb?Igen.Azon vagyok.El tudtak taposni?Nem!!!!


Ez a megbantott,sertett akarmi ember maradtam...ugyan mar!Na,ja.Nem esett jol,sot ku. szarul,mert kinek jo ha megszivatjak?Tul vagyok e rajta?Meg nem,de tul leszek.At tudok e lepni rajta?Mar megtettem.


Kar kiforgatnod a szavaimat!Vagyis tedd azt ha jol esik,nekem oly mindegy!


Meg ez a hoxan kibeszelem "bosszu":) hagyjad mar!Itt az emberek tobbsege ezt teszi.Ir olyan dolgokrol amik bantjak.Nagy doldog.Ha ez szurja a szemed,akkor jard vegig az osszes forumot es hirdesd az iget!

A bosszu ott kezdodott volna,hogy a bank altal feljelentetem,es nyomozas indult volna ellene.Kamerafelveteleket nezegettek volna,ujlenyomat,kihallgatas egyebek.Vagy csak siman eltoretem kezet labat fillerekert...Ja tudom,ne is irj,most megint en vagyok a paraszt:)

Teszek ra,hogy egy olyan korlatolt ember mint te,mit gondol rolam!Na most kapkodhatsz az idezojelek,meg a szanax utan!Hajra!


Ez amit te csinalsz,nem mas mint vicc!Nem is hiszel a horoszkopokban,de belem kotsz a semmiert.Ha ugy erzed,hogy rad nem illett amiket leirtam,egyszeruen atlephetted volna,mint oly sokan masok,akiknek van onkritikajuk,es humorerzekuk pl Csernus horoszkop:senki se sertodott meg rajta,pedig azt is en hoztam fel.

Bar feltetelezem,hogy neked is van onkritikad,gondolom ezert is vetted szemelyes sertesnek az altalanossagban irt soraimat.:)Ez mar a te bajod,ne vetitsd ki ram!


Tolem szoparbajozhatunk itt napestig,bar ettol se te,se en nem leszek elorebb.


Ellentetben veled,nekem nem celom teged meggyozni az igazamrol.Mert csak egy nevtelen idegen vagy szamomra.Egy senki.

Nyugodtan nevess ki,meg irogass,idezgess,viccelodj a nyomoromon,meg "sertegess".Nem tok mindegy?Most oszinten?Lehet ha leulnenk egy sor melle te csodalkoznal el a legjobban...


Ja,nem ,mert biztos nem...mert mar csak azert sem:)))) Dehogynem!Na ennyi.

2011. nov. 25. 13:36
az önostorozás skorpionisztikus...
2011. nov. 25. 08:53
Ennyire nem.
206. 2f7db3f503 (válaszként erre: 205. - Hannapanni)
2011. nov. 25. 01:16
az exférjednek nem volt humorérzéke? :)
205. Hannapanni (válaszként erre: 204. - 2f7db3f503)
2011. nov. 24. 11:30

Ez ismerős...én is itt pótcselekszem, nem mintha nem lenne egyéb dolgom. :-)

Mérnökként meg szakmai ártalom nálam a logika. Számomra valahol Isten is tök logikus. :-)

A kövek borogatásáról az exférjem tudna nyilatkozni: derült égből földindulás...:-)

2011. nov. 23. 23:40
(mert rátapadtam a képernyööre...kint hideg van...)
2011. nov. 23. 23:40
de Te teljesen logikus vagy...:), csak...keveset alszom mostanában....
202. 2f7db3f503 (válaszként erre: 201. - Hannapanni)
2011. nov. 23. 23:38
bocsi, teljesen alaptalan a gondolatom, de azért írtam, mert feltételeztem, valahol naaaagy-nagy kövek közt élnek.
2011. nov. 23. 22:52

Skorpióként inkább csak rombolok. De csak ha nagyon behúztam már magam a csőbe. :-)

Átlag helyzetekben nemigen lehet rólam kitalálni.

200. 2f7db3f503 (válaszként erre: 199. - Hannapanni)
2011. nov. 23. 22:48

:)



építkezel?

2011. nov. 23. 22:26
Nohát én is skorpipi volnék...bár csak krízishelyzetben jön elő, na de akkor kő kövön nem marad...:-)
198. 2f7db3f503 (válaszként erre: 195. - 02dd40895d)
2011. nov. 20. 21:54
akkor a férfiakra is hatással vannak a bolygók:DDD mondtam én!:)
197. ea010c7029 (válaszként erre: 196. - 02dd40895d)
2011. nov. 20. 21:41
Minden rólunk szól...!:DD
2011. nov. 20. 21:39
Most megy a Múmia a TV-ben. Ott a SKORPIÓ KIRÁLYRÓL van szó... :))
195. 02dd40895d (válaszként erre: 194. - 2f7db3f503)
2011. nov. 20. 21:05
Ezen az alapon én is vidámkodhatok, mert a Feleségemnél meg most múlt el. :))
2011. nov. 20. 20:53
bocsi, csak azért vidámkodok, mert még nem jött meg.
193. 2f7db3f503 (válaszként erre: 192. - 02dd40895d)
2011. nov. 20. 20:52
ez eddig rendben is van, de a nöök bizonyíthatják, hgy a bolygóknak hatásuk van ránk, lásd menstruáció:)
2011. nov. 20. 19:30

Az egész "csillagjegy-téma" nem komolyabb, mint valaminek gyenge magyarázata, amit nem vagyunk képesek ésszerű indokokkal magyarázni.

Vajon mitől kellene valakinek szebbnek-csúnyábbnak, okosabbnak-butábbnak, becsületesebbnek - gazemberibbnek lennie, mert ekkor, vagy akkor született?!?

2011. nov. 20. 17:09

Engem kenyérre lehet kenni.

Néha nagyon unom, hogy visszaélnek a jószívűségemmel. Sokszor lázadok ellene, de igyekszem mosolyt hagyni magam után.

2011. nov. 20. 17:00
Elhiszem, ezt írtam a végén:"Ez sem mindegyikre vonatkozik, biztos. "
189. 02dd40895d (válaszként erre: 181. - B4ca0947f4)
2011. nov. 20. 16:26

Feleségem Ikrek jegyben született.

(Nem áll mögöttem, mikor ezeket a sorokat írom)

De!

Soha nem találkoztam még olyan emberrel, aki őszintébb, nyíltabb, melegszívűbb, becsületesebb, tisztességesebb ember volna! (Pedig volt szerencsém egy-két embert megismerni az 51 évem alatt)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook