Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden, ami "SKORPIONISZTIKUS" fórum

Minden, ami "SKORPIONISZTIKUS" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2011. nov. 20. 16:19

szerintem ez egy bődületes butaság, hogy 12 jegybe beosztják az emberiséget...és sokan komolyan is veszik, sajnos. Én is skorpió vagyok, és ráadásul, ahogy itt olvasom a rosszabbik fajtából, hiszem a hónap második felében születtem. De elmondanám, hogy az erőszaknak, becsvágynak, és más ember elteposásának még a gondolata sincs meg bennem.Sőt több ismerősöm született e hónap második felében, és nagyon békés, kedves, aranyos emberek.

Ilyen rossz tulajdonságú embert bármelyik hónap, bármelyik felében meglehet találni..

187. Szilvita (válaszként erre: 177. - 02dd40895d)
2011. nov. 20. 16:08

Engem nagyon szeretnek:D

Egyébként lehet abban valami, hogy nem bírják elviselni az erősebb egyéniséget. Egyszer volt egy játék, amit a barátnőimmel (akikkel gyerekkorunk óta ismerjük egymást) csináltunk, mindenféle alap jellemzést kellett adni egymásról, meg mit tartasz legjobbnak, legrosszabbnak, ilyesmi. A végére kiderült, hogy engem mindenki egy törtető, erős, egyenes, kitartó, okos, egyéniségnek lát és mind irigyelt valamiért. Teljesen megdöbbentem, mert én nem is éreztem magam ilyennek.

186. Szilvita (válaszként erre: 185. - Szilvita)
2011. nov. 20. 16:03
107. hsz-ban.
185. Szilvita (válaszként erre: 175. - 02dd40895d)
2011. nov. 20. 16:02
Abban teljesen egyetértek veled, hogy nem lépett túl szegény a skorpióján, mert nekem is volt tapasztalatom egy igazi skorpióval, értem én, amit írt róla, mert akár én is írhattam volna, amikor szakítottam azzal a sráccal, de mivel már túlléptem rajta, egész máshogy írtam le az előző vmelyik hsz-ban.
184. janko67 (válaszként erre: 122. - Emi1206)
2011. nov. 20. 10:57
Valami elértettél én magamról írtam hogyha engem bántanak akkor én sem hagyom magam.És aki nálam higgadtabb az már egy hüllő.SZÉP NAPOT NEKED.
183. janko67 (válaszként erre: 122. - Emi1206)
2011. nov. 20. 10:53
Valamit elértettél én nem rád írtam,csak magamból indultam ki hogyha engem bántanak én sem hagyom magam.És aki nálam higgadtabb az már egy hüllő.SZIA SZÉP NAPOT NEKED.
182. 56abea278d (válaszként erre: 181. - B4ca0947f4)
2011. nov. 19. 12:40
Nálam is ritka ha valakivel nem jövök ki. Talán a bakokra írt törtetés áll tőlem a legtávolabb. Némelyek érthetetlenül zárkózottak közülük, míg mások végletesen pörgősek és csacsogásak. Nem értem.
181. b4ca0947f4 (válaszként erre: 179. - 56abea278d)
2011. nov. 19. 11:43
Nem érzékeltem, hogy valakivel ne jönnék ki... talán az ikrek között van, aki nekem túl sunyi és igyekszik mindíg valakit maga előtt tolni, vigye el más a balhét, ő meg háttérben marad. Ez sem mindegyikre vonatkozik, biztos.
180. 56abea278d (válaszként erre: 179. - 56abea278d)
2011. nov. 19. 09:46
Halak jegyű vagyok.
179. 56abea278d (válaszként erre: 177. - 02dd40895d)
2011. nov. 19. 09:44
Én nagyon jól kijövök a skorpió jegyűekkel , több gyerekkori barátnőm is olyan jegyű. Akiket most ismerek , velük is nagyon jó a kapcsolatom. Velem jóindulatúak, segítőkészek és lelkiismeretesek. Szerintem olyanoknak lehet velük gondja, akik nem díjazzák az erős egyéniséget, mert nekik általában az van.
2011. nov. 18. 16:40
Szó sincs róla, hogy csupa rossz tulajdonságai lennének egy skorpiónak. Az, hogy sokan gyengének érzik magukat mellette, az az ő bajuk, szedjék össze magukat és legyenek egyenrangú felek.
2011. nov. 18. 10:14

Azért az érdekes, hogy itt a más csillagjegyben születettek többsége úgy formál véleményt a skorpió jegyűekről, hogy egyetlen ilyen emberrel volt kapcsolatban (talán egy hozzászólásban olvastam 2 skorpió főnökről)

Vajon mennyire "reprezentatív" ez a "minta" vagy statisztika?

Nem tekinthető kissé felületes általánosításnak az, ha mindössze egyetlen ember tulajdonságai alapján mondunk határozott véleményt?

Az is furcsa (és ezek alapján mondhatják is az egyetértők, hogy igazuk van) hogy itt kizárólag "rossz skorpiókról" van szó.

Ha valóban ilyen csapnivaló gazemberek lennénk, akkor vajon nem fogott volna össze a többi csillagjegyben született azért, hogy bennünket eltapossanak?!? :((

Szerintem, ha csupán 10%-a igaz azoknak az állításoknak, vagy azoknak a tulajdonságoknak, jellemzéseknek, amit állítanak rólunk, akkor bennünket soha nem szabadott volna világra hozni, vagy születésünk után haladéktalanul falhoz kellett volna vágni mindannyiunkat!!!

2011. nov. 18. 10:01

175-höz.

Két darab t-betű kimaradt a végén.

Helyesen:

...egy embert (név nélkül)

Mert valljuk be...

175. 02dd40895d (válaszként erre: 173. - <Mona>)
2011. nov. 18. 09:56

Tudod mit?

Talán ismered a 3 majom szobrocskát. (nem látok, nem hallok, nem beszélek)

Szívem szerint, idetenném a negyediket is: NINCSEN HUMORÉRZÉKEM!!!


Hozzászólásod alapján - függetlenül attól - hogy "volt erőd kilépni..." te egy megbántott, megsértett, megsebzett ember lettél és maradtál is!

Ez akkor is így van ha észreveszed magadon, ha nem!

Ha nem így volna, akkor nem emlegetnéd a történteket, nem feszegetnéd a múltat, hanem egyszerűen túllépnél azon.

Állításom igazát megtalálod a saját hozzászólásodban. (Ellentmondások hemzsegnek, szinte minden állításodban)

Olyan nagy indulatok/tüskék maradtak benned, amiket képtelen vagy eltitkolni. Arra se vagy képes, hogy hogy magadban tartsd, kiírod nyíltan.

Írod, hogy "mindenféle bosszú és egyebek nélkül" kiléptél a számodra elviselhetetlen kapcsolatból. Majd folytatod, hogy "ehhez sokkal nagyobb lelkierő kellett.."

Szerintem, egy tarthatatlan kapcsolatból való kilépéshez - ha az valóban elviselhetetlen - nem nagy lelkierő kell!

Mi lehet az, ami visszatarthat bárkit is ettől a lépéstől?!?

Milyen érdeke fűződhet valakinek ahhoz, hogy együtt éljen valakivel, akitől legjobb minél előbb megszabadulni?!? Hiszen az a SKORPIÓ kizárólag csak rossz és elviselhetetlen tulajdonságokkal rendelkezik!

Szerinted legalábbis!

Ezt én nem is vitathatom, hiszen nem ismerem őt. Itt legfeljebb a te véleményed olvashattam, és ez alapján vagyok kénytelen képet alkotni róla. :(

Tisztában vagyok azzal, hogy az emberek nem mindig viselkednek racionálisan, néha az érzelmek/indulatok is vezérlik mindannyiunk cselekedeteit.

De!

Csupán azért együtt maradni valakivel (akihez nem fűz semmi érzelem, mert azt már réges-rég kiölte belőlem) hogy MÉG JOBBAN KIISMERHESSEM, ezt te is beláthatod, hogy nem túl ésszerű dolog.


A következő ellentmondás:

Írod, hogy milyen frappánsan sikerült felülemelkedned valakin, akit valaha (gondolom) őszinte szerelemmel szerettél, majd azonnal jön az "ellentét"! Idézem: "Es igen,most en iszom a levet..." Aztán a mondat második része: "de tudod nem is banom annyira."

Szerinted mi ez, ha nem az ellentmondások sorozata?!?

Bánod is, meg nem is, jó is, meg rá is b.sztál.


Akkor most örülsz, vagy bánkódsz?!?


Aztán folytatod, hogy ebben a szerinted megalázó/elviselhetetlen talán minősíthetetlen kapcsolatban élni, mégis milyen f.sza dolog volt:

"Sokat tanultam belole,es ugy erzem csak tobb lettem,kevesebb semmi kepp sem."


Mondd!

Szerinted mi lehet olyan felemelő érzés abban, hogy ez ember úgy szerzi meg a tapasztalatait, úgy válik kevesebből többé, hogy naponta és lépten-nyomon valaki beletöröli a lábát?!?

Meg tudod ezt nekem magyarázni?


Aztán a továbbiak.

Írod, hogy: "Nekem nem kell a mas penze.."

Ezt egyszerűen fel se tudom fogni ép ésszel!!

MONDD, MI VOLTÁL TE ABBAN A KAPCSOLATBAN?!? (Ha érted mire gondolok)

Egy kapcsolatban FEL SE MERÜLHET, "AZ ÉN PÉNZEM, A TE PÉNZED"!!!!

Milyen szerelem/kapcsolat/házasság az ilyen?!?

Ha ez valahol így van, akkor ott a nő nem társ, partner, barát, hanem egyszerű ku.va!!!


Aztán írod, hogy: "soha nem is ugy fogok ervenyesulni,hogy masokat eltapossak."

Ez egy nagyon nemes gesztus és őszintén értékelhető is lenne... Ha nem "vágnád azonnal agyon" rögtön a következő mondatoddal: "Meg ha modomban allna,akkor sem."

Szerinted, létesik olyan ember, aki ezt neked elhiszi?!?

Az állításod szerint nincsen rá módod. És ezt honnan tudod megítélni, ha ESZEDBE SE JUTOTT A "BOSSZÚÁLLÁS" GONDOLATA?!?

Szerintem, valamit csak úgy lehet MÉRLEGELNI, ha SZÁMBA VESSZÜK A LEHETŐSÉGEKET.

Vagy nem?

Végül írod, hogy: "Es eleg eros vagyok ahhoz,hogy

felul tudjak kerekedni a dolgon."


Szerinted, vagy a te olvasatodban ezt jelenti a "FELÜLKEREKEDÉS"?!?

Miután jelenidőben írtad, gyaníthatóan még nagyon messze állsz a "felülkerekedésen"!!!


Ezt az egész témához fűzött megjegyzéseid is igazolták.

1.) Ha ez múlt idő lenne, akkor soha meg se említenéd már!

2.) Ha akarom, akár (kicsinyes)"bosszúnak" is értékelhetném a tényt, hogy egy ember (igaz név nélkül) egy ilyen helyen simán bemártasz/kivesézel/kielemezel/kipletykálsz. Mer valljuk be, ez nem más, mint amit leírtam.


Miről is beszélünk akkor?!?

174. b4ca0947f4 (válaszként erre: 170. - A14deb9047)
2011. nov. 17. 18:31
:) sokszor nem kifizetődő mindennek az okát és magyarázatát keresni, mert ha kinyomozzuk, lehet, hogy még rosszul is esik:)
173. <Mona> (válaszként erre: 166. - 02dd40895d)
2011. nov. 17. 13:51

Ha mar nem jutnak eszdbe eszervek,akkor bedobsz egy ocska viccet?!


Bar milyen luzernek is gondolsz,megis volt erom kilepni abbol a kapcsolatbol.Radasul mindefele bosszu vagy egyebek nelkul.Ehhez sokkal nagyobb lelkiero kell,mint bantani a masikat.Es igen,most en iszom a levet,de tudod nem is banom annyira.Sokat tanultam belole,es ugy erzem csak tobb lettem,kevesebb semmi kepp sem.Mert en meg tudtam maradni embernek.Nem sullyedtem le az o szintjere.Nekem nem kell a mas penze,es soha nem is ugy fogok ervenyesulni,hogy masokat eltapossak.Meg ha modomban allna,akkor sem.Mert ez a legaljasabb dolog,amit az egyik ember elkovethet a masik ellen.

Es eleg eros vagyok ahhoz,hogy

felul tudjak kerekedni a dolgon.A te hozzaszolasaiddal is ezt teszem.


Gonoszkodjal csak ha akarsz,rugjal meg egyet a fodon fekvobe!Ez az egyik legjellegzetesebb tulajdonsaga a skorpionak:).


Koszonom a hozzam intezett par megjegyzesedet!Nagyon jol lemodellezted milyen is egy igazi skorpio.Csak megerositettel abban,amit eddig is gondoltam errol a jegyrol.

172. ea010c7029 (válaszként erre: 171. - 02dd40895d)
2011. nov. 17. 12:37
Ebben egyetértünk! Ahogy telnek az évek,én is úgy 'gyengülök'!:)
171. 02dd40895d (válaszként erre: 169. - 59491e8f67)
2011. nov. 17. 11:04

Nem jelent és soha nem is jelentett gondot számomra az, hogy az érzelmeimet kimutassam. :))

Sajnos (vagy talán nem is) de az idő múlásával egyre szentimentálisabb, érzelgősebb vagyok. :((

Képes vagyok egy elolvasott történeten, egy filmen is elbőgni magam. (Erre nem vagyok büszke, de a családom látja, tudja, mert ők is ilyenek. (Szerintem ez se csillagjegy-függő)

2011. nov. 17. 09:49
Az elmúlt napok ráfáztam a "született nyomozó" tehetségre. Beleléptem véletlenül a misz-maszba.
169. 59491e8f67 (válaszként erre: 155. - 02dd40895d)
2011. nov. 17. 09:05

azt azért had kérdezzem már meg ,mert tudjuk,hogy egy skorpió jegyű ember érzelmes ,mélyérzésű,de valahogy azt nagyon titkolja..Te mennyire tudod kimutatni a szeretetedet?mert az a tény,hogy mink azt tudjuk de mondani..mutatni?

én tudom ,hogy édesapám meghalna értünk,engem meg különösen szeret,de még az életben nem hallottam és nem is igazán mutatja ezt ki.

azt szereti ha kényeztetik,de a viszonzás?csak ami csak úgy van..a kedves szavak?

168. 02dd40895d (válaszként erre: 162. - 2f7db3f503)
2011. nov. 17. 08:32

Az "édesszájúság" nem csillagjegyfüggő!!

Kisebbik lányom Vízöntő, de lehetne akár csokiöntő, vagy csokifaló is, mert nincsen az a mennyiség - természetesen kizárólag minőségi csokoládékból - amit egy-két napon belül le ne tudna darálni.

Velem előfordul, hogy hónapokig nem eszem egyetlen falat csokit se. És nem hiányzik!!!

Aztán, máskor meg egy ültömben egy egész táblányit befalok. Ez aztán elég nekem pár hétig.

A fagyit, jégkrémet, sütiket, tortákat, csokit, és egyéb édességet - szinte - teljesen nélkülözni vagyok képes.

Egy szép gyümölcsért az egész évi csokiadagom képes lennék "beáldozni"

(Szerencsére, mindig van a kezem ügyében, ha más nem 4-5 alma)

167. 02dd40895d (válaszként erre: 160. - 2f7db3f503)
2011. nov. 17. 08:16
Köszi.
166. 02dd40895d (válaszként erre: 159. - <Mona>)
2011. nov. 17. 08:15

Tudod mit? Egy vicc jutott eszembe.

(Ha érted, vagy egyáltalán elolvasod)

"A kis nyuszi zokog az erdőben. Arra megy a medve és megkérdezi:

- Miért sírsz, kisnyúl?

- Mert megerőszakoltak.

- Hol?

- A folyóparton.

- Mikor?

- Tegnapelőtt... meg tegnap. - pityereg a nyúl. - És most megint odamegyek...

- De miért? Hisz megint megerőszakolnak!

- Hát pont azért!

- Akkor meg miért sírsz?

- Mert naponta csak egyszer mehetek..."

165. b4ca0947f4 (válaszként erre: 149. - 02dd40895d)
2011. nov. 17. 06:37
Azért én felismertem, hogy skorpió vagy, kiválóak a társas kapcsolat elemzéseid és az életről /élethez való hozzászólásaid. Két lábon állsz a földön, reálisan ítéled meg a dolgokat, nem vagy elfogult sem a férfi, sem pedig a női nem irányában.
2011. nov. 17. 05:52
ööö, a :) lemaradt.
163. 2f7db3f503 (válaszként erre: 162. - 2f7db3f503)
2011. nov. 17. 05:51

Megvan a bizonyítééék!:


Alkotmányellenes vagy.

162. 2f7db3f503 (válaszként erre: 158. - 02dd40895d)
2011. nov. 17. 05:49

hehehehihihi, ezt nem hiszem el Neked:P:P:P:P:P:P:P


nna. ellenpéldák:

-láttam már karmestert Máté-passió vezénylése közben zsebbe nyúlni és beleharapni egy nagy tábla lilatehéncsokiba!

-szerény személyem

-a másik énem

-a harmadik énem

-

-

-


biztosan be tudom bizonyítani, csak most este van...

dolgozom rajta...!:)

2011. nov. 17. 05:39
szülihó
160. 2f7db3f503 (válaszként erre: 149. - 02dd40895d)
2011. nov. 17. 05:39

Boldog szülinapot!:)))


ÈS MINDENKINEK BOLDOG SZÜLETÈSNAPOT!!!!

159. <Mona> (válaszként erre: 153. - 02dd40895d)
2011. nov. 17. 01:20

Ezzel nem ertek egyet.

Csak azert mert a masik szerencsetlen luzer,meg nem jogosit fel senkit se a lopasra,vagy arra,hogy kihasznalja a masik gyengeseget!Foleg nem a "szeretet" jegyeben.

Neked az kicsit sem fura mikor egy ferfi ilyet tesz a sajat baratnojevel?Csak annyi a lenyeg,hogy a masik luzer.Es akkor o mi?


En pl csak azert mert nekem fegyverem van,nem fogok leolni egy artatlan embert csak azert,mert megtehetem,vagy akar nem torok be egy idos nenihez es veszem el a vagyonat,csak azert mert nem zarta be az ajtot,stb stb ezer peldat tudnek irni.


Szoval az,hogy en esetleg kihasznalhato vagyok,az egy dolog,de az,hogy a masik ezt ki is hasznalja ,az mar nem mindegy.Az mar az o szemelyiseg jegyet tukrozi.


Ez amit irtal kb olyan volt mint amikor megeroszakolnak egy not az utcan,es utana meg ot hibaztatjak.

Senkinek nincs joga egy masik embert megalazni,bantalmazni,vagy meglopni.Ha meg megteszi,az az o szemelyiseget mutatja.


Es inkabb legyek szerencsetlen luzer,mintsem artsak masoknak!Akkor mar inkabb igy,mint ugy.


En sohan nem lennek kepes ilyet tenni,foleg nem a parommal.Meg akkor sem,ha emiatt engem neveznek luzernek.Biztam benne,mert szerettem,ennyi.Na,igen ez az igazi luzer tulajdonsag a mai vilagban.


Az meg,hogy te egy ilyen helyzetet igy elemeztel,es vezettel le,az mar csak a te butasagodat,elfogultsagodast,korlatoltsagodat mutatja.Ez a tipikus jobb lett volna,ha hallgattal vonla esete!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook