Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen vitaminokat szedsz naponta? fórum

Milyen vitaminokat szedsz naponta? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
88. szabbész (válaszként erre: 87. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 6. 16:21

Sportolok és elég sokat dolgozok!Kipróbáltam ha nem szedek táplálékkiegészítőket hogyan reagálnak az izmaim,idegrendszerem!Azokat az izomgörcsöket nem kívánom neked!A többiről nem is beszélve!(köröm,haj,bőr stb.)A teljesítőképességem lecsökkent,regenerációs idő megnövekedett!Soroljam?Ahhoz hogy a szervezet mindent megkapjon napi 200 kiló táplálékot kellene bevinni!Ezt annyira nem tudom megoldani!

Szívesen válaszolok kérdéseidre és segítek megtalálni a helyes kiegészítőt is!

87. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 85. - Szabbész)
2009. aug. 6. 14:33

"sajnos a bejuttatott táplálékkal nem lehet fedezni a napi vitamin és ásványianyag szükségletet"


Biztos vagy benne? Honnan tudod?

86. Ágota 77 (válaszként erre: 85. - Szabbész)
2009. aug. 6. 12:20
Ebben egyet értünk, szerintem is kell a táplálékkiegészítő. De attól, hogy valamelyik készítményt lehet reklámozni még nem biztos, hogy ér is valamit. Valamint attól, hogy betiltották nem biztos azért tiltották be, mert nem ér semmit, hanem esetenként azért, mert "túl sok" benne a vitamin.
2009. aug. 6. 11:11

Igen,én utána szoktam nézni mit szedek be!

Valószínüleg szerencsés vagyok hogy semmilyen gyógyszert nem kell bevennem,ha igen a legszükségesebb esetben!

De ha már az ember táplálékkiegészítőket vásárol(ezt én is teszem mert sajnos a bejuttatott táplálékkal nem lehet fedezni a napi vitamin és ásványianyag szükségletet)akkor ne olyat ami nem ér semmit!Csak erre akartam felhívni a figyelmeteket!

84. Ágota 77 (válaszként erre: 82. - Szabbész)
2009. aug. 6. 10:55
Te utánanéztél már, hogy a legegyszerűbb fájdalomcsillapítónak is mennyi mellékhatása van? Benne van a tájékoztatóban ami hivatalos, elfogadott, klinikai kisérletek bizonyítják.
83. c4f059c04b (válaszként erre: 80. - Szabbész)
2009. aug. 6. 10:04
Nem reklámból választok vitamint. Többfélét is kipróbáltam, és amelyik szedésekor a legjobban éreztem magam, azt szedem amikor szükségesnek érzem. A testünk megérzi, ha nincs szüksége valamire, én pl. egy idő után azt veszem észre hogy rá sem tudok nézni valamelyik vitaminkészítményre vagy táplálékkiegészítőre. Utána eltelik néhány hét és megint szívesen szedem, mert érzem hogy jó.
82. szabbész (válaszként erre: 81. - Syria)
2009. aug. 6. 09:58

Ahhoz hogy kipróbáld valahogy választani kellett...Visszaolvasva a fórumbejegyzéseid látom hogy a Lenkei féle vitaminokat szeded!

Gondolom valami nagyon közeli hozzátartozód lehet mert engem egy betiltott táplálékkiegészítő szedésére még fegyverrel sem lehetne kényszeríteni!

Utánanéztél milyen összetevői vannak?

Milyen kutatócsoport áll mögötte?

Mert én igen!

81. syria (válaszként erre: 80. - Szabbész)
2009. aug. 6. 09:24
Nem gondolom, hogy azért szedem az említett vitamint, mert hatott rám a reklám. Én megtapasztaltam, hogy nekem mennyire használ. Pl.: mióta szedem, nem voltam betegállományban; egyszer lettem beteg, amikor egy náthás kollégám jól rámprüszkölt, de sokkal hamarabb legyőztem a kórságot, mint máskor, vagy mint a kollégáim! Az összetételét is ismerem, mert rá van írva.
2009. aug. 6. 09:09
Nem tünt fel senkinek hogy arról vitatkoztok ki melyik vitaminban HISZ?Kit melyik reklám szólít meg és azt gondolja hogy az a legjobb?!Az összetételét nem ismerve kapkod be mindenféle bogyót!
2009. aug. 5. 14:47
Life Pak,G3
78. c4f059c04b (válaszként erre: 75. - Syria)
2009. aug. 5. 14:46
Szerintem Ágota77 oltásos hozzászólására. Gondolom.
77. syria (válaszként erre: 76. - 2d5a00656a)
2009. aug. 4. 07:53

Bizony nekünk szólt „ipari”-val együtt, mert már súlyos gazdasági, s ahhoz szorosan kapcsolódó politikai tartalmat kezdett ölteni a csevegésünk. Ráadásul a szó szerint vett kiíráshoz valóban nem tartozik hozzá a vitamin- kontra gyógyszerharc.


A kiírót pedig igenis érdekelheti, ha valaki nem szed semmilyen vitamint, azt hogyan és milyen eredménnyel kompenzálja.

2009. aug. 3. 19:18
Szerintem a dolog arról szól inkánn Hoxa részéről,hogy ha nem szedsz semmit ,minek kötözködsz,hiszen a fórum nem azt kérdezi miért nem szedsz valamit,hanem feltételzi hogy szedsz ,és ebben az esetben mit:)Így godolom nem nektek szólt!
75. syria (válaszként erre: 71. - Ágota 77)
2009. aug. 3. 10:48
Húha Ágota, azt hiszem ez nekünk is szól!
74. Hoxa
2009. aug. 2. 13:57
Az érintettek fejezzék be az offolását a topiknak, ha kérhetem!
2009. aug. 2. 13:29
Akkor szedem, amikor úgy érzem hogy kell, vagy régen szedtem . Általában pezsgőtablettát (amiben többféle vitamin van), magnéziumot, szója lecitint, sörélesztőt.
72. Ágota 77 (válaszként erre: 70. - E80d733f80)
2009. aug. 2. 13:01
Volt amikor én is ezeket a Aloe termékeket ittam, nem túl nagy mennyiségben, reggelente éhgyomorra egy evőkanállal. Nagyon jó tulajdonsággal van a szervezetre, mindenkinek ajánlom.
71. Ágota 77 (válaszként erre: 69. - Syria)
2009. aug. 2. 12:59

Szia syria!

Számból vetted ki a szót!!!

Te is olvastad Lenkei Gábor könyveit? Épp most olvasom az Egészségre Ártalmas most megjelent könyvét.

Számomra is a legmegdöbbentőbb a hiperaktivitás kezelése és annak módja. A gyógyszer mellékhetása súlyos fejlődési rendellenességet okoz. A másik nagy terület ami még a gyerekeket érintheti az a kötelező védőoltások csoportja. Kutatások szerint egyes betegségek már a civilizáció miatt kihaltak, nincs szükség védőoltásra.


Aki azt hiszi, hogy csak a Lenkei vitaminok vannak terápiás mennyiségben, az téved. Ezzel szemben szinte csak őt támadják. Tudok olyan céget mondani, akinek hajszálra megegyezik a legkissebb dózisú viaminja a lenkei alap vitaminnal. (A többit nem tudom, nem néztem utána.)


Én sem vagyok elragadtatva elkötelezettségétől a szcientológia iránt, de elég keveset tudok ez irányú tevékenységéről.

2009. aug. 2. 09:26
Aloe berry nectárt iszom minden reggel.
69. syria (válaszként erre: 61. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 2. 09:22

’"A gyógyszer- és vitamingyártók harca sajnos már kezd gyilkos méreteket ölteni. "

Miről beszélsz? Milyen harc? ’

Ha nem látod, ami az orrod előtt folyik, kár bármit is mondanom.


’"vitaminok vajon miből vannak. "

Na mit gondolsz miből?’

Kb. amiből a gyógyszerek, csak sokkal kevesebb mellékhatással.


"Gyógyszerre betegség esetén van szükség."

Esetemben pl. allergia. Nahát a tüneteimet épp' hogy enyhítették, viszont olyan álmos voltam folyamatosan, hogy majd lefordultam a székről. (Szedjek rá élénkítő tablettát?) Mióta az említett vitamint szedem - 4 éve – csak onnan tudom, hogy parlagfű allergiám van, hogy a teszt kimutatja!


„Összeesküvéselmélet az, hogy a gyógyszergyártók elnyomják, megfélemlítik, megvesztegetik, a vitaminok kutatásával foglalkozó tudósokat, de mindenhol a Világon. Mert az ő érdekük a több beteg, ezáltal nagyobb gyógyszerforgalom.” „Csak nem hiszed el a szcientológusok nevetséges összeesküvéselméleteit?”

De igen elhisszük, mert sajnos ez nem összeesküvéselmélet! EZ A VALÓSÁG. És ugyanez folyik az alternatív energiákkal kapcsolatosan is. Gondolj már bele!!!


Nem vagyok elragadtatva Lenkei elkötelezettségétől a szcientológia iránt, de ezen átlépek. A vitaminjai hatnak, én nemcsak nekem. Vagy annyi hülye lenne, aki vásárol náluk?


A gyógyszergyártók újabb és újabb betegségeket találnak ki, gyalázatos módon gyermekeknek is (pl. hiperaktivitás) hogy a mérgekből meggazdagodjanak. A mellékhatások kezelésére újabb és újabb „gyógyszert” kell vásárolni.

A vitamingyártók ezzel szemben felismerték, hogy ők akkor is jól járnak, ha az embereket egészséghez segítik. Mert a vitaminokat – hála az elb@...tt környezetünknek, amiben képtelenség káros anyagoktól mentes, vitamindús élelmiszereket előállítani – ugyanúgy folyamatosan szedni kell, mint a gyógyszereket.


Csak hát ez is üzletág lett, ember legyen a talpán, aki kiigazodik a mindenféle, a gyártója által üdvözítő szernek kikiáltott termék között. Gondolom a kiírónak is ez a gondja, ezért kérte a tapasztalatokat.

68. 2d5a00656a (válaszként erre: 66. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 1. 18:23
Hát az Mlm -es dolgokról én sem beszéltem:)
67. Ágota 77 (válaszként erre: 66. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 1. 18:08

Bármelyik táplálékkiegészítőt, vitamin készítményt kipróbáltad már?

Bár, ha makk egészséges vagy, akkor jelenleg nincs is rá szükséged. Valószínű én sem tettem volna, ha nem kerestem volna olyan megoldásokat amelyek hatnak is.

66. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 63. - 2d5a00656a)
2009. aug. 1. 17:49

"Miért gondolod , hogy minden amit mondanak, és kutatnak hamis?"


Gyakran nincsenek komoly kutatási eredményekkel alátámaszva. Ennek utána lehet járni. Ha minden MLM rendszerben forgalmazott táplálékkiegészítőt magamon akarnám kipróbálni, ahhoz egy élet igen kevés lenne.

2009. aug. 1. 17:45
hanyag vagyok e téren... de mostanság rengeteg a gyümölcs...ennél jobb vitaminforrás, nem is kell szerintem...körte és alma...ami a napokban jellemző volt!
2009. aug. 1. 17:44
C-vitamin komplex
2009. aug. 1. 17:42

Ja nem próbáltam ki és bevált,mert nem tudhatom hogy a jövőben ez mennyire fogja gátolni az én szervezetemben a hajlamot,csak próbálkozom:)

Én is egészségesen eszem,mozgok minden nap,és emellett próbálok napra készen táplálkozáskiegáészítőket enni.Lehet hogy nem kéne,én sem vagyok fan,lehet hogy neked van igazad ,és felesleges.De megtehetem,és meg is teszem amit gondolok hogy plusszban adagolnom kéne,ha nem jön be,hát szar befektetés volt ,ha bejön akkor jót csináltam.Miért gondolod ,hogy minden amit mondanak,és kutatnak hamis??

Én elég sokat tanultam ,és tanulok erről a témáról,de akár beszélhetnénk más témákból merítve is,azt gondolom az elzárkózás nem túl jó dolog.Te elzárkózol mindentől ami nem 100 százalékig tisztázott,de ettől még lehet hogy jó?!

62. 2d5a00656a (válaszként erre: 45. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 1. 17:35

Omega -3 zsírsavakat tartalmaz amik az érelmeszesedést gátolják ill. a tisztulását segítik az érfalaknak.

És miért épp ezt?

Mert a 4 nagyszülőmből 3 koszorúér szűkület ,szívroham folytán halt meg ,és apám anyám ebben szenved/pedig full egészséges életmódon ,normál súllyal ,napi mozgásrendszerességgel élnek.Hát ez pl. ezért.

2009. aug. 1. 17:29

"legalább 15 ember van a legszűkebb környezetemben akiknél tudom, hogy milyen panaszok múltak el."

Már ez elfogult túlzásnak tűnik. Sorold fel!


Ha tudsz ilyen tudományos publikációról oszd meg velünk!


Összeesküvéselmélet az, hogy a gyógyszergyártók elnyomják, megfélemlítik, megvesztegetik, a vitaminok kutatásával foglalkozó tudósokat, de mindenhol a Világon. Mert az ő érdekük a több beteg, ezáltal nagyobb gyógyszerforgalom.

60. Ágota 77 (válaszként erre: 58. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 1. 17:23

Nem kell össze keverni!

Vitaminok nélkül kell gyógyszert szedni és nem csak nekem, sokan másoknak is a környezetemben. Vitaminok mellett pedig nem kell gyógyszert szedni ismét nem csak magamról beszélek. Azért a legszűkebb környezetemben 15 ember különbzöző bajai az már nem CSAK saját tapasztalat... szerintem.

59. Ágota 77 (válaszként erre: 57. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 1. 17:18

A saját példámat írtam le tapasztalat gyanánt, de még legalább 15 ember van a legszűkebb környezetemben akiknél tudom, hogy milyen panaszok múltak el.

A nagyszámú egészségjavulásról is van iromány (tapasztalat), de Te szerinted az csak összeesküvés elmélet.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook