Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tortát süthetek(vegyek)kislányunk első szülinapjára, amiből Ő is ehet? fórum

Milyen tortát süthetek(vegyek)kislányunk első szülinapjára, amiből Ő is ehet? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 10. 13:50
Lezajlott a szülinap,alig maradt kaja:)De ez így van rendjén.A sült disznóhúson kívül mindenből evett a leányzó(mindent úgy készítettem,hogy Ő is ehesse),de a sütik különösen ízlettek Neki.Bár nem csináltam külön tapperolós tortát,mégis úgy esett,hogy a csokitortába beletenyerelt:)))Lett is sírás.De amint megtörölgettük,ismét belemászott:))
13. 2f8d4f38f0 (válaszként erre: 11. - Indián lány)
2011. jan. 9. 00:05
Gratulalok,nagyon ugyes vagy!Puszi
12. gne2 (válaszként erre: 11. - Indián lány)
2011. jan. 8. 21:49
Biztosan sikere lesz! :)
2011. jan. 7. 23:08

Köszönöm mindenkinek a segítségeteket!

Végül is én csináltam 2 törtát és 1 sütit.Lett egy piskóta alapú meggyes csokitorta(étcsokis pudingot főztem és margarinnal krémesítettem),lett egy babapiskóta alapú joghurtos-gyümölcsös túrótorta és egy piskóta alapú gesztenyés-meggyes-vaníliakrémes süti.Az eredmény-hogy ízlett-e a leányzónak-csak a hétvégén fog kiderülni:)!

2011. jan. 4. 08:05

Szia! Én ilyet sütöttem, nagyon finom volt:


[link]


Bár rendes piskótával csináltam, szerintem a tojástól már semmi baja nem lesz.

2011. jan. 3. 16:14
én is túrótortát csináltam anno, tetejére meg tettem mindenféle nem bogyós gyümölcsöt.
2011. jan. 3. 11:52

[link]


Itt találsz pár túró torta recit.:)

7. Indián lány (válaszként erre: 4. - Márti86)
2011. jan. 3. 11:32
Ha hagynám enne,mert a finomságok nagyon mennek Neki:)De kezdetnek valóban pár falat is megteszi majd azt hiszem:)
6. Indián lány (válaszként erre: 3. - Gne2)
2011. jan. 3. 11:29
Nagyon megköszönném ha kikeresnéd és ide bemásolnád vagy privibe elküldenéd!Nem kell hypoallergénnek lennie a sütinek,bármi jöhet:)
5. Indián lány (válaszként erre: 2. - C42aaaac41)
2011. jan. 3. 11:28

Rákerestem,de nem adott ki találatot,ezért írtam ki.Annyi időm viszont nincs,hogy minden fórum és napló receptjét átböngésszem.

A túrótorta jó ötlet,köszi!Zselatinos is lehet?

2011. jan. 3. 11:25
Ha már elmúlt egy éves és nem allergiás semmire akkor bármilyet. :)) Úgy sem eszik olyan sokat belőle.
3. gne2
2011. jan. 3. 11:25
Én összeszedtem elég sok első szülinapra való tortát, süteményt. Ha gondolod visszakeresem és szívesen küldök át belőle, vagy nézd meg a receptes naplómban, oda be szoktam másolni, ha jót találok. :) Van tej-, tojásmentes is, lisztérzékenyeknek való is.
2011. jan. 3. 11:21
túró torta.rengeteg remek receptet fogsz itt találni,mert ez volt már kérdés.
2011. jan. 3. 11:19
Milyen tortát süthetek(vegyek)kislányunk első szülinapjára, amiből Ő is ehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook