Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen tornát ajánlanátok derékfájásra? fórum

Milyen tornát ajánlanátok derékfájásra? (beszélgetős fórum)


2020. ápr. 8. 21:47
2020. ápr. 8. 21:24
A derékfájás nagyon sokmindentől lehet! Orvos-és gyógytornász nélkül, "saját szakálladra" NE csinálj semmit, mert többet ártasz vele, minthogy használnál! Kivizsgálást igényel.
2020. ápr. 3. 14:06
meridián 3-1-2
5. Guruljka (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2020. márc. 25. 15:03

Ezzel egyetértek: csinálni mindenképp kell azt a tornát!

A Richtofit Sport krém is jó, és csak növényi kivonatokat tartalmaz, gyógyszert nem.

Én óvatosan nyújtani próbálnám a fájó hátizmokat is, mert esetleg hiába várná az ember, hogy elmúljon a fájdalom, ha a kiváltó oka folyamatosan fennáll.

4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2020. márc. 25. 12:46
A kimenni meg a heverni között rengeteg fokozat van.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2020. márc. 24. 11:25

Rengeteg video van a neten derék, hátfájdalomra. Csak csinálni kell!


Ha jelenleg fáj, akkor meg kell várnod, míg ez a fájdalom elmúlik és csak aztán elkezdeni a tornázást.

Használj valamilyen izomlazító krémet! Nekem a voltaren vált be.

2020. márc. 24. 10:42
Hasonlóképp vagyok, és én gerinctornát ajánlom ami megmozgatja a teljes gerincedet, nekem jobb tőle, nap 10-15 perc is elég és jobb :)
2020. márc. 24. 10:07
Az utóbbi időben napi 8 órát ülök munka miatt, majd hazajövök, sehova nem tudok kimenni, itthon is vagy ülök vagy fekszek, s mostanában hihetetlen derékfájásom van. Kinek mi vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook