Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen párnát érdemes választani? fórum

Milyen párnát érdemes választani? (tudásbázis kérdés)

jún. 8. 15:10
Régen mindig nagypárna+kispárna kombóval aludtam. Aztán mivel több olyan garnitúrám volt, amihez csak kisebb párnahuzatot adtak, ezért vettem a jyskben egy Wellpur márkájú párnát. Istenem, hát ez valami fantasztikus. Kb 2 éve van meg, minden éjszakai problémám megoldódott, nem kell igazgatni, felrázogatni, semmi. Oldalt is, háton is kényelmes. Pont tökéletes. Férjemnek is vettem, neki is bevált.
19. simple
jún. 8. 14:36
Nekem például a sima ikeás vattapárna felel meg kizárólag, ugyanis azt szeretem, ha jó lapos, az ilyen keményebb párnákon úgy érzem kitörik a nyakam. Régebben volt az ikeának "párna hason alvóknak" párnája, na az volt a legjobb, csak elhasználódott, újat kellett vennem és az már nem volt. Viszont találtam nagyon hasonlót, csak ez az elején kicsit ducibb, amíg nincs bejáratva. :D
18. libikóka (válaszként erre: 17. - Globus)
jún. 8. 14:14
Köszönöm:))
17. globus (válaszként erre: 10. - Libikóka)
jún. 8. 14:12
Zónás hideghab, sima textillel bevonva. De ma már rugósat választanék.
16. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 8. 14:06
Nem ismerjük az alvási szokásaidat.
jún. 8. 13:47
Volt szerencsem memortiahabos parnashoz. Prmono cucc volt a matrachoz. Egy kalap szar, kidobtuk. Sokat forgok, kitorte a nyakam. A volt ferjemet is. Inkabb beigazitom.
14. libikóka (válaszként erre: 13. - Libikóka)
jún. 8. 11:49
Dormeó:)
13. libikóka (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 8. 11:48
Azért ez nem egyszerű ,hisz ami nekem jó még nem biztos hogy neked is az.Nézz fel pl a Dormeő oldalára szépen le van írva melyik párna miért jó, kinek jó,és ez alapján próbálj választani ne bemondásra.Igaz a tapasztalat sokszor aranyat ér ,de ebben az estben jobb ha még szánsz rá kis nézegetést.
jún. 8. 11:39
Köszi a válaszokat. Tudnátok konkrét párnát javasolni?Elvész az ember a kínálatban...
11. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 8. 10:34
Télen is, nyáron is, más párnám van.Télen toll,nyáron egy dormeó párna abba nem süpped bele a fejem,igaz szokni kell az átállást.
10. libikóka (válaszként erre: 8. - Globus)
jún. 8. 10:30
Most milyen van?Mert én is matracvétel előtt és nagyon jó lenne valami nem meleg:)
jún. 8. 10:26
Én a memóriahabos matracot imádom, ugyanakkor a párnánál olyan nyakfájásom lett tőle, hogy azt senkinek sem kívánom. Én párnában a vattára esküszöm, vagy a szivacsosra.
8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 8. 10:16

Ha rosszul tűröd a meleget, memóriahabosat se válassz.

3 matracot kidobtam, mire rájöttem, hogy mitől meleg.

jún. 8. 10:14

Nekem mindenféle van, összesen 8 db.

Legkényelmesebb a valódi toll, bár izzadok rajta, mint a tücsök. többnyire este ráfekszem, aztán éjjel kipenderítem.

Nincs olyan, ami tökéletes...

jún. 8. 10:00
5. NomNom (válaszként erre: 4. - Eperke1.)
jún. 8. 09:55
Ugye?! Megőrülök télen mikor a férjem a tollpaplan alatt forgolódik.
jún. 8. 09:52

Sima vatta, én a tollat nem szeretem, mert hangos :)

A vattát lehet mosni is otthon. A tollat már nehezebb jól kimosni és kiszárítani, ha nem sikerül büdös lesz.

jún. 8. 09:33
Nekem csak a toll.
2. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 8. 09:15
Nekem a tollpárnák jöttek be.
jún. 8. 08:59
Sziasztok!Tudtok ajánlani jó alvópárnåt?Memória habos, sima, anatómiai...melyiket érdemes?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook