Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen márkájú felültöltős mosógépet ajánlanátok? fórum

Milyen márkájú felültöltős mosógépet ajánlanátok? (beszélgetős fórum)


18. Walnut
2011. jún. 9. 20:47

Whirlpool-párti vagyok én is (mosógépben is, de a mosogatógép is nagyon bevált). 13 éve használom, semmi problémám vele. Pedig, hasonlóan az előttem szólóhoz, én se használok hozzá Calgon-t, pedig mifelénk nagyon kemény a víz.


Candy-ről, Fagor-ról eddig csak rosszat hallottam.

17. trapiti (válaszként erre: 12. - E417245f24)
2011. jún. 7. 12:48
Nekünk Whirlpool AWT 2287/3-800 van, 2004-ben vettem, soha semmi baja nem volt, a mai napig hibátlanul működik :) Pedig még Calgont sem használok hozzá, csak néha ecettel átmosom, kb. fél évben egyszer. Hárman vagyunk a családban, kicsi gyerekkel, tehát nincs is nagyon kímélve... :) csak ajánlani tudom. Raádásul ez akkor, amikor vettük a Whirpool legolcsóbb változata volt, ennél már csak egy Candy volt olcsóbb, de az nagyon gagyinak nézett ki...
2011. jún. 7. 12:14

na igen nekem candyben csak mikrom volt,de hamar megadta magát s nem lehetett megcsináltatni.

egyébként műszaki cuccokban mint tv,mikro samsung párti vagyok.

a hűtöm pedig AEG.

15. Mari20
2011. jún. 7. 11:57
5-6 mosogépem volt idáig, de a következő ismét Candy lesz, azzal voltam legjobban megelégedve
2011. jún. 7. 11:12
AZ Indesites dolgot én is így gondolom. Két mosógépünk volt ilyen mind a kettő meghalt 3 éven belül (a kettő összesen bír 3 évet). Az egyiknek az ajtaja (felültöltős) kinyílt menet közben és szétszakadt a dob. Kivizsgáltattuk és kiderült gyári hibás volt.
2011. jún. 7. 11:06
nekem is sokáig bírta ez tény és való és szépen is mosott.nem volt vele gond eddig.
2011. jún. 7. 11:02
Whirpool-bátyám otthon háztartási kisgépek javításával is foglalkozik,ezzel a márkával volt eddig a legkevesebb baj,a legtöbb meg az Indesittel.
11. bnedora (válaszként erre: 10. - Szilvamama)
2011. jún. 7. 10:59
Nekünk azért lehetett, mert egy elfekvőben lévőt kifoghattunk a Tescóban. Azt a típust már nem is gyártották. Azóta nekem is vele semmi bajom. Gyönyörűen mossa a ruhákat.
10. Szilvamama (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2011. jún. 7. 10:52
Szintén AEG, 1 éves, és még nem volt vele problémám!
2011. jún. 7. 10:51

Indezitet ne vegyél, Nekem az első pár hónap után rohadni kezdett a teteje, azt mondták rá, hogy gyártási hiba.

Egyenlőre még azt használjuk, de már várom, hogy mikor töril ki az ajtaja:S

Az aeg egy nagyon jó márka, anyukámék vettek is egy nagyon jó fajtát, több mint 150 ezer volt, 1 évet sem tudták használni mert menet közbe(centrifugálás)valamilyen csapágy vagy mi eltört és a forgódob kirobbant szó szerint a gépből, szana szét törve a külső burkolatot.(

Már ilyen elektromos dolgunk amink van az mind Bosch, a mosogatógép...minden. szerintem ez a legjobb.

Ha megengedhetitek magatoknak ilyet vegyetek.

2011. jún. 7. 10:31
bosch, 13 (!!!) évet bírt ki nekünk, minden gond nélkül
2011. jún. 7. 10:30
Nemrég vettünk egy Fagort, nagyon szeretem!(Korábban volt egy Hajdú Energomatunk - nagykorúként "nyugdíjaztuk".)Azért döntöttem e mellett, mert nekem fontos volt, hogy az ajtózár "nyitós" legyen - ne húzásra nyíljon -, és fehérítőtartálya is van. Amúgy szaküzletben is ilyet javasoltak.
6. Szonja27 (válaszként erre: 4. - Danina)
2011. jún. 7. 10:27

nekem is nagyon jó volt amíg volt csak most a motorja ment tönkre.

És azt mondák h jobban járok h ha veszek egy újat mint h ha ezt csináltatnám meg,

2011. jún. 7. 10:26
Nekünk mosógép szerelő ajánlotta, hogy aeg, elektrolux és zanussi közül válasszunk.
2011. jún. 7. 10:24

Szia,

nekem Whirpool van, 2 éve kifogástalanul működik.

2011. jún. 7. 10:23
nekem eddig whirpol volt,de 7év után megadta magát:(
2011. jún. 7. 10:22
Nekem AEG gyártmányú van. Az első évben sok problémám volt vele, de azóta jól működik. Igaz, az egyik legdrágább fajta.
2011. jún. 7. 10:14

Milyet érdemes venni?

Mert sajnos az elöltöltős nem fér be a fürdőszobámba.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook