Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen laptopot válasszak? Nem értek hozzá egyáltalán. A gép tanuláshoz, internetezéshez kellene leginkább. Max 150-ig fórum

Milyen laptopot válasszak? Nem értek hozzá egyáltalán. A gép tanuláshoz, internetezéshez kellene leginkább. Max 150-ig (tudásbázis kérdés)


5. Regin_a (válaszként erre: 4. - Regin_a)
2013. jan. 4. 14:50

És teszem hozzá, az operációs rendszer sem mindegy

Az XP lassan kimegy a "divatbol", vannak laptopok amire nem is lehet etlepiteni, a WIN8 még nagyon új és teljesen átveszi a hatalmat a gép felett

Talán a WIN7 kellene

Viszont feltétlen telepitő/javító lemezzel és kettőbe particionált wincseszterrel

Ezt már értik a szakértő eladók

2013. jan. 4. 14:46

Nem egy mai írás, de érvényes

[link]

2013. jan. 4. 07:40
Nem tudom h hol lax, de ha pesten, akkor, a legnagyobb választék a K.kiterminálba van az Euro.icsban. Ott tudod keresni Pozsonyi Petit, illetve a kollégáját, Ők ketten a császárok, minden a kisujjukban van! Több ismerősömnek is ők segítettek. (mielőtt félreértés esik, én is csak a névtáblájárol tudom a nevét, nem ismerem őket személy szerint)
2013. jan. 3. 17:57
Interneten szorfozgetni barmelyik ma kaphato laptop megteszi. Inkabb keress egy szimpatikus eladot valamelyik muszaki uzletben, aki valoban tud segiteni. Mert itt par ellentmondo velemenyt kaphatsz es nehany random markanevet.
2013. jan. 3. 17:02
Milyen laptopot válasszak? Nem értek hozzá egyáltalán. A gép tanuláshoz, internetezéshez kellene leginkább. Max 150-ig

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook