Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen jelekből jöttetek rá, hogy csúnyák vagytok? fórum

Milyen jelekből jöttetek rá, hogy csúnyák vagytok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2022. márc. 18. 07:10
A legegyértelműbb jel, ha dugás előtt vödröt húznak a fejedre
100. King86
2022. márc. 18. 00:42
Elég jel volt, hogy 19 éves koromig bottal se piszkált meg senki... Utána is évekig max ideig-óráig volt érdeklődő. De szerencsére idővel megtalált a nagy ő, az egyetlen aki szeret úgy ahogy vagyok:)
99. 37e1ff8723 (válaszként erre: 86. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 10:19
Én nem tartom idétlennek, sőt... 🙃
98. 37e1ff8723 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 10:09
Ez nem igaz. Vannak jóképű, de annyira perverz tekintetű férfiak, hogy a frászt hozzák rám. 😱😄
97. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 96. - Zszszszs)
2021. ápr. 17. 18:24
Utoljára amikor a félelmeimmel akartam szembenézni majdnem megvertek. Talán nem is olyan egyszerű? Sok a veszedelem odakint!
2021. ápr. 14. 22:30
A szépség belülről fakad! Dolgozz önmagadon, söpörd ki a lelkedből a félelmeidet és az összes ebből fakadó negatív érzésedet, tudjad, hogy egyszeri és megismételhetetlen csoda vagy! Minden kishitűség - a tied is - a félelmekből táplálkozik. Lazulj el, nézz szembe a félelmeiddel, gondold végig, mi lehet a legrosszabb, ami történhet veled, éld át a helyzetet gondolatban, és látni fogod, hogy már nem is olyan félelmetes! Tehát ne elnyomd a félelmeidet, hanem dolgozd fel! És ahogyan ezt fokról-fokra megteszed, egyre inkább magadra találsz, napról-napra ragyogóbb leszel, amivel vonzod az érdeklődést! Nincs akkora jelentősége a külsőnek, hidd el!
95. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 2. 14:13

szia.


belenézel a tükörbe,ha nagyon rusnya vagy ,úgyis látod a saját szemeddel:))))))))))))



ez csak egy vicc volt ;)



először is gyanús,hogy sok hasonló forumot nyitottál már,nem értelek de ez most mellékes.

probálok válaszolni a kérdéseidre...


ha társasagban levegőnek néznek,az nem azért van,mert te csúnya vagy,nyilván ott az egyéniséged számit,mennyire vagy beszédes szorakoztató,stb stb stb ...külsőnek ehhez semmi köze.

ha egy eladó nem néz rád és bunkó veled,akkor ő alapjáraton az,nem csak veled ,mindenkivel.


egyébként meg az emberek ridegek egymással alapbol,pláne idegen az idegennel,ott fordulhatnál fel az utca közepén,senki nem menne oda segiteni rajtad,ezt nem vetted még észre? de ha ezen túllépünk se várnám el egy idegentől,hogy csak mert megtartom neki az ajtot,nekem térdre esve hálálkodjon.


írod ,nem tudsz a tarsasag középpontja lenni,vagy legalábbis én igy értelmeztem,akkor törekedj arra ,hogy nagy társasagokba ne járj,próbálj néhány barátot szerezni,mindjárt jobban fogod érezni magad,nem kell ahhoz rengeteg barát,hogy boldog legyél,csak néhány,akik igaz barátok.Neked is sikerülhet,akár csúnya vagy akár nem!

94. monty (válaszként erre: 52. - Amaunet)
2021. ápr. 2. 10:44
Mit jelent az, hogy valaki érdektelen? Ez mondjuk első találkozásnál hogy jön le?
93. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 92. - Unom)
2021. ápr. 1. 11:29

De még az is változó korszaktól és kultúrától függően.


Valamikor a férfias férfiakat preferálták most meg inkább a szépfiúkat belőtt hajjal.

92. unom (válaszként erre: 91. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 1. 10:52

Ösztönről beszéltem.

Amikor ez kialakult, elsősorban a testi jellemzők számítottak.

91. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 88. - Unom)
2021. ápr. 1. 10:49

De a jó genetika mire vonatkozik?


Megjelenésre? Fizikai állóképességre? Intelligenciára? Egészségre? Vagy mire?


Rengeteg szempont van amint látod és nagyon sok tudós kifejezetten csúnya volt mégis rendkívüli intelligenciával voltak megáldva és éltek majd 100 évet jó egészségben.

Ez nem fekete vagy fehér.

90. tumbo2 (válaszként erre: 80. - 32304c7a9f)
2021. ápr. 1. 10:37
az biztos,nálunk is elvett valaki egy nagyon szép nőt,de kicsit csalfa volt.a második felesége talán tíz évvel volt fiatalabb nála,ő szépnek látta.
89. tumbo2 (válaszként erre: 86. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 1. 10:34
65 kilóst?nekem egy picit ványadtnak tűnik,meg aztán én nem is akarnák irányítani senkit.
88. unom (válaszként erre: 87. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 1. 10:33
Genetika. Kicsit bele kell magad ásni, hogy megértsd.
87. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 85. - Unom)
2021. ápr. 1. 10:30

Ezt a szimmetrikus arcot sosem értettem mi köze van az egészséghez, fizikai kondícióhoz.


Kimutatták, hogy aszimmetrikusabb arcúak hamarabb halnak vagy kevésbé terhelhetők?

86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Tumbo2)
2021. ápr. 1. 10:28

Igen, a férfiaknál akkoriban a fizikai erő volt a legfontosabb szempont.



Ez a modern világunkban megváltozott és sok nő egyenesen idétlennek találja a nagy és izmos testet.


Inkább választanak egy 65 kilós szépfiút mint egy férfias megjelenésűt. Jobban is lehet irányítani ezeket.

85. unom (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 1. 10:28

Azt írtam, ösztön, tehát nem tudatos.

A szimmetrikus arc, amit általában szépnek tartanak, jó gépállományra utal.

A külső hátrányait lehet kompenzálni, ha van mivel.

Szerintem járj utána, mitől vagy büdös, sokat segítene.

84. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 79. - Guruljka)
2021. ápr. 1. 10:26
Mittudom franciák, angolok, északi-népek stb.
83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - Unom)
2021. ápr. 1. 10:25

Nyilván senki sem ismerné be, hogy így működik. És ez nem is tudatos ezért azt gondolják ők mentesek ettől.


Közben meg nyalnak felfele a szép pasiknak/nőknek rendesen :)

82. tumbo2 (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 1. 08:55
ezt azért nem nevezném természetes szelekciónak.mert nem az.már,ha visszamegyünk , a múltba,akkor a csúnya,de erős vadászért több nő volt oda,mint az ügyetlenért.
81. tumbo2 (válaszként erre: 72. - 184481d874)
2021. ápr. 1. 08:52
sajnos volt rá példa.nem csak vallásosság alapján,aki csúnya ugyanúgy boszorkány lehetett,mint a szép,aki kísértésbe vitte szegény férfiakat.egyébként a fiatalkori barátnőm csúnya volt,de szerették a fiúk.mellette egy percig nem lehetett unatkozni.
80. 32304c7a9f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 1. 00:28
Nincs csúnya, csak furcsán szép, és még ez is lehet (valakinek) GYÖNYÖRŰ!
79. Guruljka (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 22:30
Melyek a Magyarországnál ateistább országok, főleg Nyugatabbra?
78. unom (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 22:01

Ezt úgy hívják, ösztön.

Ha igaz, amit írtál, az csak azt igazolja, hogy itt több a képmutató.

77. globus (válaszként erre: 73. - Libikóka)
2021. márc. 31. 22:01
Ilyen velem is előfordult. Első látásra abszolút nem tetszett. Másodikra érdekesnek tűnt, harmadikra "elmegy", végül egész jó lett :)
76. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - 184481d874)
2021. márc. 31. 21:57

Én nem így különböztetem meg az embereket nyilván, de ha kimész kicsit nyugatabbra az ateistább országokba mint Magyarország ez például sokkal jobban tetten érhető. És nem is palástolják, lookizmusnak hívják a jelenséget. Tehát pozitív tulajdonságokat kötnek a szép emberekhez mint kedvesség, megbizthatóság, becsületesség míg a csúnyákhoz rosszakat mint álnokság, aljasság, irigység, rosszindulat stb.


Tehát az esetek többségében, ha nincs esélyed az ellenkezőjét bizonyítani, akkor utálni fognak mert azt gondolják szar ember vagy a fizimiskád alapján.


Magyarország még kicsit keresztényebb de ha megfigyeled a Tinderen, Instagrammon felnövekvő frissebb generációkat pont ebbe az irányba tendálnak ők is mint Nyugaton.

75. Guruljka (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 20:57
A vizuális látvány szóismétlés.
74. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 20:55
Az is elég sokatmondó,ha nem kapsz az esküvői képekből...Nekem mai napig lóg a közeli rokon a képekkel...
73. libikóka (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 20:08

Nem egészen.

Nekem volt egy barátom ,nagyon jóképű ,jófej fiú.Legjobb barátja mondhatni csúnya volt,aztán őt is megismertem ,,,és majdnem baj lett,,,mitagadás megtetszett, de nagyon,,,


Ezzel csak azt akartam mondani hogy ha egyébként ápolt valaki és jó a jelleme akkor mindegy hogy pofát vág a pénztáros,vagy állásinterjún először egyet hárébb lépnek ,meg a többi amit írtál nem számit.

72. 184481d874 (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 19:54

Nincs jobb dolgod ,mint ezeket elemezgetni.Nem vetted észre ,hogy a nagy életben nem igy történik?Emberek vannak és ha te igy különbözteted meg őket,akkor te egy alantas ember vagy.Az értékes, jó ember a mérték számomra.



Szelekció? Szörnyeteg gondolat! "Isten mentsen" bennünket ettől !

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook