Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen illóolajat érdemes használni mosásnál ecet mellé? fórum

Milyen illóolajat érdemes használni mosásnál ecet mellé? (tudásbázis kérdés)


9. Sylvia81 (válaszként erre: 5. - Lilibeth59)
2011. dec. 18. 17:45

A szintetikusra nem is írhatják rá, hogy illóolaj, hanem csak azt, hogy illatolaj, erről is fel lehet ismerni.

Ettől függetlenül persze illóolaj és illóolaj között is van különbség.

Ami még jó, az a Nat.rol, kék doboza van, a dm-ben lehet kapni.

Az Aro..x-nak meg van webshopja is, én is nemrég találtam meg. :)

2011. dec. 18. 17:29
Csak az Aromax vagy a Naturland a nyerő nálam, esetleg a patikai (bár ott elég gyér a választék), ezek amik valóban 100% illóolajok, nem tisztított kőolaj aromával dúsítva.
2011. dec. 18. 16:59
Nagyon köszönöm nektek.
2011. dec. 18. 16:55

10000ft-15000/liter euró árfolyamtól függően (narancs fenyő borsmenta eukaliptusz)Gyógyszerészeti minőség. :))

Egy időben én is boltban vettem.

De drágának tartottam és nem kis munkával összejött az olcsóbb helyről való vétel.

:)

Szerintem minden illatú illó olaj jó öblítésre kinek mi tetszik csak arra kell figyelni hogy foltot ne hagyjon :)

5. Lilibeth59 (válaszként erre: 3. - Veroniks22)
2011. dec. 18. 16:52

Nem szabad, csak 100 %-ost venni, mert ami csak párologtatásra ajánlott, vagy szintetikus (mert ilyen is van), az foltot hagy a ruhán. Csak megsúgom, hogy én nem is párologtatnék vele, az egészségem pár száz forintnál többet ér,)

Az Aro..x, ami árban is megfelelő és minőségben is. Hozzáteszem, itt kb. 800 Ft-nál kezdődnek az árak, de mivel nagyon jó minőség, nem százszorosan hígított már, így elég 3-4 csepp, így sokáig elég.

2011. dec. 18. 16:36
Én Her..riában veszem,olyan 350-600Ft között van tény hogy illattól és évszaktól függ az ár.:-)Legjobb (nekem legalábbis)a Natur..ndos.Ebben a ködös-nyálkás-vírusos időszakban a citromfüvet ajánlom.Ugyanezt nyáron párologtatva kiválóan használhatod szúnyogok ellen is.
2011. dec. 18. 16:30
Nagyon köszi. Árban, ha nem gagyit akarok, akkor kb. mennyibe kerülnek?
2011. dec. 18. 16:25
FERTŐTLENÍTŐ, VÍRUS-ÉS BAKTÉRIUMELLENES ILLÓOLAJ: a citrom-, a grépfrút-, a limett-, a különféle fenyőolajok, a kakukkfű-, a szegfűszeg-, a fahéj-, a teafa-, a citromosteafa-illóolajok.Ezek bármelyikét használhatod.
2011. dec. 18. 16:21
Milyen illóolajat érdemes használni mosásnál ecet mellé?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook