Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen idős korban alakult ki a siketség? fórum

Milyen idős korban alakult ki a siketség? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 24. 09:02
Volt tavaly egy kampány, ami a sérülteket, így a siketeket is próbálta jobban megismertetni az emberekkel. A facebook oldaluk még mindig él és aktív. Szerintem ott érdemes lehet kérdezned, ha gondolod. [link]
2012. ápr. 23. 14:31

Én nem vagyok siket/néma, de a jelbeszédet ismerem és tudom. Én 16 évesen sajátítottam el egy néma de nem siket barátnőmtől.

Ismerősöm kisfiánál 3 hónaposan figyeltek fel arra hogy valami baj lehet. Ugy tudom hogy ő kifejezetten speciális iskolába jár.

2012. ápr. 23. 13:51
nekem a barátnőm lánya siket,neki 1 évesen vették észre,és teljesen normál oviba járt,viszont az általános iskolát már siketek között kezdte és most nyolcadikos,kitünő tanuló,ha érdekel még valami szívesen válaszolok.
2. DijjjCa (válaszként erre: 1. - DijjjCa)
2012. ápr. 23. 13:47
Még az is érdekelne esetleg, hogy kifejezetten siket óvodában/ iskolában tanul/tanult, vagy megpróbálták beilleszteni a társai közé.
2012. ápr. 23. 13:46

Sziasztok!

Jelenleg 2 dolgot tudok megnevezni az életemben, ami nagyon érdekel. A gyerekek és a jelnyelv.

Érdekelne, hogy ha a környezetetekben van siket, ő mióta az. És mikor kezdett jelbeszédet tanulni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook