Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fiatal srác belém hajtott kerékpárral, mert nem tartotta be a közlekedési szabályokat. Feljelentettétek volna? fórum

Fiatal srác belém hajtott kerékpárral, mert nem tartotta be a közlekedési szabályokat. Feljelentettétek volna? (beszélgetős fórum)


1 2
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Bichi)
2021. szept. 21. 10:21
Jól van, értem.
58. Bichi (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 21. 10:05

Biztos helyrejössz, persze hogy mennyi idő, az már más kérdés...

Még mindig mondom, hogy csak a pénzbeli kártérítésre való reakciódra reagáltam, és nem arra, hogy szar a helyzeted...

57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Bichi)
2021. szept. 21. 09:59
Igen, ez így igaz,hülye voltam, mert azt hittem, várok egy kicsit, és megyek tovább,nem gondoltam hogy törést szenvedtem.Igaz pénzzel nem lehet egészséget venni, de ha nem tudom magam ellátni, pénzen kell vkit fogadnom, hogy segítsen.De remélem, egyszer helyrejövök.
56. Bichi (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 21. 09:52

Ezt arra írtam, hogy azt írtad, az egészséget pénzzel nem lehet megvenni.

Ne személyeskedjünk szerintem, de velünk volt már hasonló, bár nem mi voltunk a hibásak, és hiába akart elmenni, hívtunk mentőt, direkt azért, hogy utólag ne mondhassa, mint te, hogy cserben hagytuk... De ugye te nem hívtál, se mentőt, se rendőrt, így már maximum sajnálni tudod a dolgot, hogy hülye voltál, de tenni igazából semmit nincs már...

55. Auróra2010 (válaszként erre: 54. - Auróra2010)
2021. szept. 21. 09:52
FI - nek szántam, nem Neked Bichi.
54. Auróra2010 (válaszként erre: 52. - Bichi)
2021. szept. 21. 09:51

A pénzbeni kártéritésnek kell hogy tartalmazza a táppénz és a munkbér közötti különbözetet, azaz a kiesett m. bért, ha a betegség és a baleset káreseménY között az okozati összefüggés megállapithatő.


Mit tudsz az elkövetőről ? irtad hogy ő társasággal volt, feltételezem hogy a társaság tagjai nem fogják megerősiteni hogy ő okozta a balesetet. Én ügyvédhez fordulnék aki felszólitja, hogy a reális összeget fizesse meg, vagy feljelented, tkp,. ha elestél , ő egy bocsánatkéréssel elintézte,nem segitett fel, nem győződött meg az állapotodról, még cserben is hagyott ami nem írható a javára.

53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Bichi)
2021. szept. 21. 09:44
Igen, mi mást ha nem pénzbeli kártérítést. Te mit csinálnál, ha te rossz helyen közlekednél, és a telefonodat nézve, másnak kárt okoznál? Egy bocsival elintéznéd?
52. Bichi (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 21. 09:37

Akkor meg mi a kérdés? Ha rendőrt nem hívtál ott rögtön, akkor maximum pénzbeli kártérítést kapnál, azt is hacsak nincs valami kamerafelvétel nehezen bizonyítanád.

Így utólag meg már úgyis mindegy, hogy mi lett volna, ha...

Én mondjuk alapban hívtam volna rendőrt, ha a forgalmi szituációban ő lett volna a hibás, és megsérültem volna...

51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Tumbo2)
2021. szept. 21. 08:43
Hát ez szomorú.Nem lehet tudni, milyen lesz a gyógyulás.Az biztos, nem leszek ugyanolyan már.
50. tumbo2 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 21. 08:40
részvétem,nekem térdtörésem volt,de sosem jön rendbe,szerintem rosszul operálták meg.mondták,hogy járjak gyógytornára.ja a jeges úton,busszal.még jó,hogy volt szobabiciklim,azért vettem,ha nyugdíjba megyek,és hiányzik a sok gyaloglás,majd használom.most jól jött,először egy centit tudtam tekerni,sírtam a fájdalomtól,de egyre jobban ment.menni tudok,azt nem mondom,hogy nem fáj,de ez van.
49. tumbo2 (válaszként erre: 42. - Channa*)
2021. szept. 21. 08:33
én is úgy csináltam.egy hétig jártam,ami tartott 20 percig,aztán rohantam a buszra,aztán otthon naponta háromszor csináltam minden kéznél levővel.mert bordásfal az ugye nincs otthon.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Kannanana)
2021. szept. 21. 08:15
Az egészséget nem lehet megtéríteni pénzzel.
2021. szept. 21. 07:57
Elrendeztem volna feljelentés nélkül, de a kárt térítse meg!
46. rabankari (válaszként erre: 6. - Cc7a88f96d)
2021. szept. 20. 20:47
Mégis mi ebben a túlzás? Nem kell "120-al" menni,hogy komoly sérülés történjen.Örülj,hogy nem volt még benne soha részed...
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Channa*)
2021. szept. 20. 18:43
Köszönöm, aranyos vagy!Úgy legyen, ahogy mondod! Egy hétig vot gipsz, aztán csatos rögzítés combtőig.
44. Channa* (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 20. 18:29

Combtőig vagy gipszelve? Gondolom igen, mert elég magason van a törés.

A lábadat jobb, hogy gipszelték, azért azt még kell használnod jó sokáig!

A gipsz alatt vékonyodni fog:( De ez majd rendeződik.


Kitartást!

43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Channa*)
2021. szept. 20. 18:23
Jaa , az úgy rendben. Most az jutott eszembe, lehet az enyémet se kellett volna begipszelni..hisz nem nagy volt az elmozdulás, de eltört.
42. Channa* (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 20. 18:12

Egyszer eltört a könyököm úgy, hogy nem csúszott szét.

A doki nem gipszelte be, hanem azt mondta, hogy 2 hét után menjek gyógytornára. Ha gipszeli, akkor nem lenne elég kb. 10 torna, hanem annyi hónap kellene, ahány hétig gipszben volt.



Tehát, ha gipszelve lett, akkor kell.


Én úgy szoktam, hogy elmegyek néhányszor és utána otthon csinálom a gyakorlatokat;)

41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Channa*)
2021. szept. 20. 18:00
Köszönöm! Gyógytorna? Biztos? Muszáj?
40. Channa* (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 20. 17:59

jaj, szegény:(

Gyors felépülést!

Majd kell gyógytorna is...

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Channa*)
2021. szept. 20. 17:52
Térdem alatt tört el a lábam.Most segítségre szorulok, ugyanis nem tudok kimenni a házból.
38. Channa* (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 20. 17:50
Egyébként mi bajod lett?
37. Channa* (válaszként erre: 20. - Andi6020)
2021. szept. 20. 17:49

Pár hónapja a férjem is összeütközött egy bicajossal, én mögötte mentem, meg tudtam állni. Mi sem hívtunk sem rendőrt, sem mentőt, bár a férjem szája és keze vérzett, de örültünk, hogy nem tört ki a foga és nem tört el a keze...

Beláthatatlan volt a kanyar a kerékpárúton (bokrok) és a nő átjött a mi sávunkba, mert kikerült egy ott sétáló gyalogost...

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Birebora)
2021. szept. 20. 17:44
Igenigen...az is pénz, és minden pénzre szükség van.
35. Channa* (válaszként erre: 6. - Cc7a88f96d)
2021. szept. 20. 17:42

Nem is olyan régen ment neki bicajjal egy nőnek valaki. A nő elesett, megütötte magát, majd kb. 2 hét múlva meghalt. Rosszul esett.

Ilyen is van.


FI-nek szerencséje volt. Remélem!

34. birebora (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 20. 17:39
Na, látod?:)
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Birebora)
2021. szept. 20. 17:38
Baleseti csonttörésre fizet,és 28 napon túli táppénzre is.
32. birebora (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 20. 17:24
Nézd meg a lakás biztositásodat hátha van benne balesetre vagy betegségre utaló pont. Könnyen lehet, hogy akkor beikszeltétek, rábeszéltek, csak már elfelejtetted.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - L.luiselotte)
2021. szept. 20. 17:22
A dzseki és a farmer pótolható, az egészség nem.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Birebora)
2021. szept. 20. 17:20
Nincs biztosításom, csak lakás, de addig nem adom be a kérelmet, míg nem kapok táppénzt, mert arra is fizetnek valamennyit, még nem tudom, meddig leszek itthon.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook