Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen hatásos gyógymód van a parlagfű allergiára, ha már a legerősebb gyógyszer se használ? fórum

Milyen hatásos gyógymód van a parlagfű allergiára, ha már a legerősebb gyógyszer se használ? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. aug. 30. 19:32

Sziasztok,

én is több éve szenvedek a parlagfű allergiától.

Éppen ma ajánlotta egy ismerősöm, hogy fogyasszam a parlagfüvet, magyarán egyem-igyam és az segít. Utána néztem a neten találtam róla publikációt, sajna a linkeket nem helyezhetem be ide, mert tiltja a szabályzat. Akit érdekel nézzen utána. Üdv!

2011. aug. 27. 11:53
Sziasztok! Én lassan két hete szenvedek szinte se éjjelem se nappalom.Én is a homeóssal kezdtem,de nekem csak rosszabb lett tőle viszont előtte meg bevált mert rhinospray függőségben szenvedtem és nagyon szépen leszoktattak róla a golyócskák.Most én is az Aeriust szedem a tünetek enyhültek,de az orrdugulást semmi sem veszi már ki.
2011. aug. 27. 10:37

felhoztam a fórumot.


írjatok!

2009. szept. 15. 16:28

Sziasztok!

Én egyszer láttam a TV-ben,hogy a kecsketejet ajánlják a parlagfű allergiára.A kecske kedvenc eledele a parlagfű,de a szervezete immunis rá,ellenanyagot termel.Biztos,hogy nem mellékes a táplálkozás sem.Tudja valaki,hogy Budapesten hol lehet kecsketejet kapni?Én tegnap 1000 Ft/l-ért láttam az Auchanban.Kicsit durva!

52. 8ee31e318f (válaszként erre: 51. - Tan-ar)
2008. nov. 22. 16:40
de nem kellemetlen az orrban ez a zsir, es foleg hogy egesz nap ugy erzed mintha egy hentesuzletben lennel. itt a szagra gondolok. mert azert gondolom azt erezni egesz nap. bocs a kerdesert, csak nem tudom elkepzelni a dolgot
51. tan-ar
2008. nov. 22. 12:52
A levegővel belélegzett allergén anyagok okozta léguti allergia (pollen-allergia) ellen a leghatásosabb és egyben a legolcsóbb megoldás a következő:babszem nagyságú disznózsírt dugunk az orrunkba,az orrlyukat befogjuk néhány másodpercig, amíg a zsír kissé megolvad a testmelegtől, majd felszippantjuk nagy erővel.Ugyanezt a másik orrlyukkal is elvégezzük. Fél napig lefedve védi az orr nyálkahártyáját,Ismételve fél nap után teljeskörű védelmet nyújt.Amióta ezt a módszert alkalmazom, azóta semmiféle gyógyszert nem kell szednem a parlagfű allergiámra.Ezt a fajta "szipózást" ajánlom minden allergiával szenvedőnek.Mindenki visszaigazolta a létjogosultságát.Sokan csak az utolsó mentőövként próbálták ki, pedig az elsők között kéne tanítani.(Persze a gyógyszerlobbinak ez nem érdeke!)
2008. nov. 22. 03:35
klimavaltozas! Angliaban nincs ilyen gondja az embereknek. allandoan nyirva vannak a fuves teruletek, es a paras eghajlat megkoti a polleneket is. aki allergias ezekre, szerintem az itteni levego jot tenne neki. bar nincs olyan meleg nyar mint otthon.
2008. júl. 22. 14:06
Ne használjátok!!
48. gyöngyi (válaszként erre: 47. - Biztitinike)
2008. júl. 21. 09:38
Tudtok róla, hogy ebben az injekcióban "lórúgásnyi" adag szteroid van!!??
2008. júl. 21. 09:33

Sziasztok!

Érdeklődnék, nincs esetleg valakinek egy felesleges DIPROPHOST injekciója! Amennyiben igen kérlek jelezz a krisztike1984@citromail.hu emailcímre, vagy 06/20 420-7541-en!

Előre is köszönöm!

2008. jún. 3. 18:49
Diprophos. Tökéletes, 2 az 1-ben, a vállam sem fáj és az orromat is tisztíccsa:)
45. Silverblue (válaszként erre: 24. - Szanád)
2008. jún. 3. 18:20
Ez egy természetgyógyász által javasolt kapszula,amiben porított formában van az olajfa és olyan hatóanyag ami segítí a felszívódását.Reklám lenne,ha leírnám ki forgalmazza.Ha érdekel privátban megírom neked.
44. starflo (válaszként erre: 41. - Tücsimücsi)
2008. jún. 3. 10:57

Igen kell valami más is mellé, mert írtam, hogy ha elmegy otthonról párom, akkor neki még mindig rossz, egyenlőre még mi is kisérletezünk, és gyűjtjük innen a jó ötleteket :)

De legalább itthon jól érzi magát!

Én vivamax márkájú légtisztítókat vettem. Az ár attól függ, hogy milyen méretű teret akarsz megtisztítani vele, mivel különböző méretűek és hatásfokúak vannak. Ez alapján 10000-50000 Ft között mozog az ára.

43. tücsimücsi (válaszként erre: 42. - Szanád)
2008. jún. 2. 19:06
Ez jó hír.
2008. jún. 2. 17:26

sikerült vennem ambrósiát....azt mondták hogy nem lesz hiánycikk az idén....

na majd meglátjuk..

41. tücsimücsi (válaszként erre: 40. - Tücsimücsi)
2008. jún. 2. 13:14
Biztos nem hülyeség, de nekem más valami is kell mellé, mert attól,hogy van otthon nekem egy ilyen berendezésem még nem fogok tudni autót vezetni. Lehet a homeopátia mellett teszem le a voksom. Egy próbát megér , biztos többre megyek vele, mint a semmire nem való allergiagyógyszerekkel.
40. tücsimücsi (válaszként erre: 39. - Starflo)
2008. jún. 2. 13:10
Melyik fajta és mennyibe került?
2008. jún. 2. 11:20
Párom szintén ettől szenved, mi vettünk otthonra egy légtisztító készüléket. Ha elmegyünk otthonról, akkor rossz neki, de legalább otthon nincs semmi tünete, szóval megérte.
38. tücsimücsi (válaszként erre: 37. - Szanád)
2008. jún. 1. 21:19
A mellékhatásaikról ne is beszéljünk...
37. szanád (válaszként erre: 33. - A4cf17146e)
2008. jún. 1. 21:12

szerintem is így van

reklámozzák a sok allaergia gyógyszert , hogy ez elmúlasztja meg nem jön ki ... de csak mellébeszélés...

a sok szerencsétlen meg megveszi ,mert hátha pont az fog használni..

36. szanád (válaszként erre: 34. - 778a651802)
2008. jún. 1. 21:11

nem , már előtte el kell kezdeni szedni, azért hogy mire tényleg jön az allergiaszezon addigra a szervezeted fel legyen készülve rá

lentebb írtam hogy én hogy adagoltam a fiamnak...

35. tücsimücsi (válaszként erre: 34. - 778a651802)
2008. jún. 1. 21:09
Szerintem nem elég. Nekem itt a fórumon azt tanácsolták, hogy már most elkezdhetem. A gyógyszereket is már másfél hónappal előtte el kell kezdeni szedni, az már más tészta, hogy semmit nem használ, és tényleg csak kidobott pénz (ja és jó drága!).
2008. jún. 1. 20:39

Sziasztok!

Én tavaly augusztusban szenvedtem allergiától,az hittem végem van:(NAgyon kegyetlen!

Szerintetek a homeopátiás gyógyszert mikortól szedjem,hogy átvészeljem augusztust?Elég ha akkor elkezdem amikor jönnek a tünetek?

2008. jún. 1. 20:31

A férjem nagyon súlyos allergiás, semmilyen gyógyszer sem segít, csak az a megoldás, ha kerüli az allergéneket, ami ugye eléggé utópikus gondolat. Az allergia gyógyszerben akkor fogunk hinni, majd ha először feltalálják az aids gyógyszert, ami szintén eléggé utópikus gondolat.

Allergia gyógyszer=pénzkidobás.

32. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 17. - Silverblue)
2008. jún. 1. 20:00
Az mi? Erről még nem hallottam. Én is allergiás vagyok a parlagfűre + a fekete ürömre is.
31. f290b382c2 (válaszként erre: 28. - Tücsimücsi)
2008. jún. 1. 10:47
Van néhány cég,aki belemegy ilyen korrupt dolgokba,de hál' Istennek egyre kevesebben,és nem is éri meg,mert keményen nézik az orvosok gyógyszerfelírási szokásait,és büntetnek kegyetlenül.Mindemellett a cégeknek sem éri meg,mert milliárdos nagyságrendű büntetéseket szabnak ki rájuk,és nem cicózik az állam.(Se a korrekt versenytárs,ha ilyet tapasztal)
30. szanád (válaszként erre: 26. - Tücsimücsi)
2008. jún. 1. 10:41
hallottam már róla , de biztos hogy nem adatnám be a fiamnak
29. tücsimücsi (válaszként erre: 27. - F290b382c2)
2008. jún. 1. 10:41
Na ezt jó tudni...
28. tücsimücsi (válaszként erre: 25. - F290b382c2)
2008. jún. 1. 10:40
Tényleg? Pedig én ezt hallottam, sőt a nőgyógyászattal kapcsolatban is...De aztán lehet valóban nem igaz.
27. f290b382c2 (válaszként erre: 10. - Tücsimücsi)
2008. jún. 1. 10:39

Én nem azt szedtem,hanem a Luffeel szublingvális tablettát,és az elején mellette ugyanezt a spray-t..

A fogmosással kapcsolatban annyit,hogy én a megszokott mentolos fogkrémemet használtam,csak a tabl. bevétele és a fogmosás között tartottam néhány órás szünetet.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook