Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen hatásos gyógymód van a parlagfű allergiára, ha már a legerősebb gyógyszer se használ? fórum

Milyen hatásos gyógymód van a parlagfű allergiára, ha már a legerősebb gyógyszer se használ? (tudásbázis kérdés)


1 2
26. tücsimücsi (válaszként erre: 22. - Szanád)
2008. jún. 1. 10:38
Azért megpróbálom, azt a pár napot kibírom. Na és mit hallottatok egy bizonyos injekcióról..? Én érdeklődtem egy orvos ismerősömtől, de ő azt mondja az férfi hormont tartalmaz, szóval csak férfiaknak adják be, de a múltkor azt olvastam, hogy Balássy Bettynek ez bevált....
25. f290b382c2 (válaszként erre: 10. - Tücsimücsi)
2008. jún. 1. 10:36
Csak a pontosítás kedvéért:az orvosok nem állnak szerződésben a gyógyszergyártókkal,igen tekintélyes büntetést kellene fizetniük ez esetben...:))
24. szanád (válaszként erre: 17. - Silverblue)
2008. jún. 1. 10:36

erről írnál bővebben ?

nem ismerem

23. szanád (válaszként erre: 18. - Inesse)
2008. jún. 1. 10:35

ez nem igaz ..hogy hogy spéci fogkrém kell hozzá

egy nagyon fontos dolog viszont van a szedéslével kapcsolatban

evés előtt ill.utána valamint fogmosás után és előtte minimum negyed órát , de lehet többet is kell várni , a beszedéssel ez vonatkozok a mentolos cukorkákra is és mindenre rágó stb....

22. szanád (válaszként erre: 16. - Tücsimücsi)
2008. jún. 1. 10:32
igen , ez előfordulhat de ez csak pár napos lehet utána jobb lesz
21. tücsimücsi (válaszként erre: 20. - Inesse)
2008. jún. 1. 10:29
Mármint a homeopátiás szerek hatását? Akkor mindenki különleges fogkrémet használna? Ezt még eddig senki nem említette...
20. Inesse (válaszként erre: 19. - Tücsimücsi)
2008. jún. 1. 10:18
Mert a mentol közömbösíti a hatását. (Ez igaz a rágóra is.)
19. tücsimücsi (válaszként erre: 18. - Inesse)
2008. jún. 1. 10:14
Miért kell másmilyen fogkrémet használni?
18. Inesse
2008. jún. 1. 10:12
Csak az a hátulütője a homeopátiának, hogy speckó fogkrémet kell hozzá használni, ami nekem tönkreteszi a fogaimat. Úgyhogy inkább a gyógyszert választottam (de az se valami hatásos).
2008. jún. 1. 10:10
Nálunk az olajfából készült kapszula vált be nagyon.
16. tücsimücsi (válaszként erre: 13. - Szanád)
2008. jún. 1. 09:59
Még valami, lehet buta kérdés, csak még most ismerkedem a homeopátiával. Ha én ambrósiát szedek ami parlagfű , akkor már most nem jönnek ki rajtam tünetek? Hiszen a szervezetem valamennyire csak érzékeli a parlagfüvet....
15. 91d4989ab9 (válaszként erre: 12. - Szanád)
2008. jún. 1. 09:58
ha jol veszem ki akkor ez az ambrozia lehet a neve a homeopátiás szernek:) vagy nem?
2008. jún. 1. 09:55
El is kezdem, köszi az infót. A tavalyi nyarat már az új házunkba töltöttük, és kertségbe lakunk!!! Elképzelheted....azt hittem végem lesz. Most meg már gyakrabban kell vezetnem is, azt meg ugye így lehetetlen...Ha lesz még kérdésem, írok!!
13. szanád (válaszként erre: 2. - Tücsimücsi)
2008. jún. 1. 09:48

egyébként ajánlom neked még a LUffeelt ebből van orrspray és tabletta....ez is homeopátiás

az az igazság hogy tavaly augusztusra már nem lehetett kapni ambrósiát .../ ez egyébként parlagfű / és akkor kapta ezt a Luffeelt

egyébként zárójelben megjegyzem hogy most is csak nagy nehezen lehet venni ambrósiát.....hiánycikk magyarul

12. szanád (válaszként erre: 9. - 91d4989ab9)
2008. jún. 1. 09:45

mármint melyik ?

lentebb leírtam hogy én miket adtam a fiamnak....nála bevált

most is elkezdtük már szedni

11. szanád (válaszként erre: 10. - Tücsimücsi)
2008. jún. 1. 09:44

recept nélkül lehet szedni

jobb lenne ha te minél előbb elkezdenéd, ha nagyon erős az ellergiád akkor nyugodtan kezd kétnaponta , és az erősebbikkel...

nem allergológus mondta hogy próbáljuk ki , hanem én döntöttem így , mert sajnáltam a gyereket..és mivel a gyógyszerek nem használtak ,vettem egy homeopátiás könyvet azt kiolvastam én magamtólállítottam össze hogy mit adjak neki.

a gyerekorvosunknak mondtam , aki ért a homeopátiához , és azt mondta hogy szedjük...

2008. jún. 1. 09:40
És az allergológus a homeopátia mellett "szavaz"? De fura, mert az ember azt feltételezné, hogy szerződésben állnak a gyógyszergyártókkal. A gyógyszerekről egy-két dolog: a Claritin és Zirtec után az Aiurus (nem tudom hogy kell pontosan leírni)következett ettől iszonyú rémálmaim voltak, majd a Telfast 180 mg-os. És nem használt, ezért döntöttem úgy hogy nem szedek gyógyszert az idén. Ha elmegyek az allergológiára mondjam meg kereken, hogy nem vagyok hajlandó gyógyszert szedni, inkább a homeopátiát választom? Jessytaylor! Te is azt szedted amit Szanád fia? Ezeket recept nélül is lehet kapni, igaz? Hiszen nem olyan gyógyszerek.
2008. jún. 1. 09:39
sziasztok, mi volt ez a homeopátiás szer?
8. szanád (válaszként erre: 7. - Szanád)
2008. jún. 1. 09:36

az orvos mondta hogyha nincsenek tünetei akkor nem ír fel gyógyszert, én meg örültem neki mert egyik sem használt

véleményem szerint ezek az allergiagyógyszerek semmire sem jók

mindig röhögök amikor tv vagy rádióreklámokban hallaom, hogy ez vagy az az allergiagyógyszer milyen jó

7. szanád (válaszként erre: 4. - Tücsimücsi)
2008. jún. 1. 09:31
nem szedett semmit, egy fiola kb 530 ft...nem tudom mennyi van benne pontosan
2008. jún. 1. 09:30

bocsi ,az előbb véletlenül elküldtem

folytatom

ő kapott histamint C15 vagy C30-ast eleinte 3 naponta , de augusztustól napi 1x, de mondta az orvos ha nagyon erősek a tünetek akkor lehet napi 2x az erősebbikből

mellé kapta az ambrósiát elenite kb júniústól 3 naponta , júliusban 2 naponta és augusztustól naponta 1x , ha erősek a tünetek akkor 2x... eleinte C15-öst ,majd C30-ast kapta

2008. jún. 1. 09:28
Szia,én két éve mikor már semmi sem segített,rákaptam a homeopátiára,és azon a nyáron még voltak tüneteim,de következő évben,és az idén semmi,mintha elfújták volna..Pedig én eléggé szkeptikus voltam a homeopátiával kapcsolatban...
4. tücsimücsi (válaszként erre: 3. - Szanád)
2008. jún. 1. 09:26
Egyáltalán nem szedett mellette semmilyen gyógyszert? Mennyibe kerültek a golyócskák és hány szem van egy kiszerelésben?
2008. jún. 1. 09:24

a homeopátia

én a fiamnak tavaly ilyen golyócskákat adtam , és szinte észre sem vettük az allergiaszezont

2008. jún. 1. 09:19
Várom minden parlagfű allergiában szenvedő tapasztalatát, tanácsát. Homeopátiás szereket próbáltatok? Bevált? Vagy valami más....?
2008. jún. 1. 09:17
Milyen hatásos gyógymód van a parlagfű allergiára, ha már a legerősebb gyógyszer se használ?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook