Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen gyakran főzitek ki a cumit, kiskanalat? Babaszobát hogy takarítjátok? fórum

Milyen gyakran főzitek ki a cumit, kiskanalat? Babaszobát hogy takarítjátok? (beszélgetős fórum)


8. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 6. - Gavrilo1)
2009. aug. 14. 11:50
Utólag visszagondolva, nem is kellett volna...
2009. aug. 11. 23:08
Csk a forró vízzel, amit épp melegítettem a tápszernek, átmostam, öblítettem a cumit. Meg előtte kezet mostam.
2009. aug. 11. 22:12
Lehet hogy furcsa, de én még nem fertőtlenítettem soha a cumit és most lesz 1 éves a lányom. Max. leöblítem a csap alatt. Cumisüveget nem használunk. Takarítás semmi különös, pont úgy mint mindenhol a lakásban.
2009. aug. 11. 11:58

Nálunk már nem aktuális a fertőtlenítés, de amikor picik voltak a lányok, folyékony fertőtlenítőszerrel sterillizáltam a cumit, evőeszközt. A szilikonok uis nem bírják a főzést.:(

Sajnos túlzásba is vittem, a kisebbik lányomnál még fél évesen is fertőtlenítettem mindent, így gyomorfertőzést is kapott, mivel túl steril volt a gyomra.:((((

A takarításnál semmi extra nem volt, most sincs, ugyanúgy takarítok, mint a többi szobában. A gyerekszobát viszont naponta kell porszívóznom, mert előfordul, hogy bekerül egy-két falat.

2009. aug. 10. 22:26

A fiacskám 4hónapos, de már leszoktam a fertőtlenítésről.

De úgy hallom igazán mindenki csak az elején csinálja ilyen mereven....aztán kopik ez a dolog. Na meg ugye kell egy kis koszt is enni:)

3. ab296ad5d0 (válaszként erre: 2. - Dyewittness)
2009. aug. 10. 19:45

Szintén.

neki kell cumi mert hasfájós s a cseppek is azért.Nagyon nagyon sír a drágám olyankor :(

2009. aug. 10. 17:36
Mennyi idős a kicsi, hogy már cumi is kell neki? a miénk 1 hónapos, de még nem látott olyat és gyógyszert is csak heti 1x kell.
2009. aug. 10. 17:21

A cumit többször elhagyja az ágyában,vagy ha a kinti ágyon fexik, ilyenkor én forró vízzel átöntözöm, napi egyzser kifőzöm 5 percre.

Kiskanalával gyógyszert adok napi 5x, azt uúgy teszem mint a cumival.A babaszobát heti 1x leferőtlenítem mindenhol(ágy, pelenkázó, szekrény, padló)Ti?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook