Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen feladatai vannak a családsegítő szolgálatoknak? fórum

Milyen feladatai vannak a családsegítő szolgálatoknak? (tudásbázis kérdés)

2013. máj. 20. 17:01
az 1993.évi III. tv 64.§-a rendelkezik a feladatairól, ill. még helyi önkormányzati rendeletben lehet még kiegészítő feladata.
2013. máj. 20. 13:42
ez jó kérdés mert én is már elgondolkodtam rajta,sok-sok ember ül sok-sok irodába és hát nem sok mindent csinálnak.legalábbis nekem ez a tapasztalatom,nevelőszülőként volt már 1-2 családsegitővel dolgom.
2013. máj. 20. 13:39
Ez engem is érdekelne,mert nem mindig próbáltak segíteni,de egy dologban igen:be akartam adni a válási papírokat,de férjem Kanadában volt,sok mindent nem vagy nehezen tudtam beszerezni.Volt pszihológus is,de az semmit nem ért,egy gondolom gyorstalpalón elvégzett képesítése lehetett-semmi doktor-és én több empátiával voltam megâldva,mint ő,ráadásul még rosszabb volt az egész,mintha egy barátnőnek panaszkodom ki magam,nemhogy segített,csak rosszabb lett az egész.
2013. máj. 20. 13:29
Milyen feladatai vannak a családsegítő szolgálatoknak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook