Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen fajta kutyád van? fórum

Milyen fajta kutyád van? (beszélgetős fórum)


2006. júl. 17. 18:40

Sziasztok,

chau-chau és tacskó keverék kutyám van"kislány és Szofi a neve"nagyon okos és minden szót megért..ha kiváncsi vagy rá,megnézzheted fent van a fényképe.

UI:van-e valakinek ilyen fajta keverék kutyája?

2006. júl. 17. 17:45
Egy boxerünk van. Vagyis az a tesómé. Nagyon játékos és dilis is egy kicsit.
2006. júl. 14. 22:32
Szálkásszőrű tacskó (1 fiú+1 lány + jelenleg 6 kölyök)
51. zse pi (válaszként erre: 35. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 13. 10:22

Szia. Én úgy tudom, hogy a kutyatáp miatt lepik a legyek a kutyát, mert valamit éreznek a bőrén a táp miatt. Úgyhogy elkerülhetetlen a légymentesség. :(

Az állatgyógyászatokon lehet kapni egy kis ampullát (290ft),direkt legyek ellen van, amit egy liter vízben kell feloldani, és a kutyát, meg a fekhelyét besprickolni, másnap megismételni. Nálunk bevállt.

Zs

50. Venes
2006. júl. 13. 07:28
Puli a szentem és szép fekete. De múltkor elvitték kutyakozmetikába és most híre-hamva sincs a szép hosszú szőrének. meg sem ismertem, amikor először láttam.
49. gota (válaszként erre: 35. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 12. 16:36

Shilaila,


Nálunk is van 1 angol bulldog. Ha a legyek csípik, a lehető leggyakrabban meg kell fürdetni élősködők elleni samponnal, akár 2 naponta is! Nálunk azóta megszűnt ez a probléma.

A könnycsatorna gyulladásra pedig én mindig kamillás borogatást teszek, elég hamar (pár nap) elmulasztja.

Edward, aki most 1-2 hónapig nálunk vendégeskedik, azzal "örvendeztet" meg bennünket, h most kamaszodik, és még a kanapét is meg akarja... Hm. Érted. Még a legyet is röptében! Tök ciki, ha valaki jön hozzánk. :))))

48. gota
2006. júl. 12. 16:32
Nálam a berni pásztor a favorit! :) Akinek volt, tudja, miről beszélek. Amikor meghalt a kutyusom, nagyon ki voltam borulva. Aztán végül meg kellett menteni egy másik bernit, akit elaltattak volna... Mit csináltam volna? Természetesen befogadtam. (Amúgy ha valaki kutyust szeretne, mindenkinek azt tanácsolom, hogy az Illatos útról hozzon kutyust, mert ott 14 nap után elaltatják őket... :()
47. kisgé
2006. júl. 12. 16:25
Egy uszkárom volt, 4 éve 15,5 évesen meghalt, de még most is olyan, mintha lenne, nem tudom elfelejteni!
46. bea533 (válaszként erre: 40. - Debóra)
2006. júl. 12. 15:53
Nekem is volt kettő testvér pár labradorom győnyőrü szépek voltak nagyon ügyesek és okosak voltak,csak sajnos tavaj márciusba eltünt mind a kettő soha nem mentek ki az udvarból bár meddig nyitva volt is a kapu.Még is a keritést valaki szét szedte mert meg volt a lába nyoma és eltüntek nagyon sokat kerestük ma is haza várjuk őket peddig van már kettő kutyánk.Az otta is fáj a szivem mert én neveltem fel őket olyan 5 dkg voltak.mikor meg születtek.tudom hogy nincs remény de én várom őket mai napig is.
45. zazuka
2006. júl. 12. 14:56

Apuéknál van az első szerzeményem: egy kaukázusi-kuvasz keverék.

Mackós, nagyszőrű fehér alapon barna-szürke foltos iszonyat bamba kutya. Tavasszal, nyár elején csomóban hullik a szőre, a madarak nem kis örömére (a környéken minden fészek az ő szőréből készül). Lobónak hívják, imádom.

Költözés után jött az újabb szerzemény: németjuhász-husky keverék. Az anyja volt a husky, Boszorkánynak hívták, az apja a németjuhász, őt Sátánnak. Ezek után nem nevezhettük a kölyküket valami édi-bédi szőrcsomónak, ezért neve Balhé lett.

Mit mondjak, nap, mint nap rászolgál a nevére.

Őt is imádom.

44. Kathy
2006. júl. 12. 03:03
Egy gyonyoru 3 eves yorkim van, ugy szeretem, mintha a fiam lenne. Kedves, jatekos es ragaszkodo, mindig ilyenre vagytam.
2006. júl. 12. 01:07
fekete puli - Joker
42. reni
2006. júl. 11. 22:43
egy németjuhász és egy uszkár
2006. júl. 9. 18:03

egy Pumi (nem puli)

és egy németjuhász

2006. júl. 9. 18:00
labrador
2006. júl. 9. 07:33
2 németjuhász és egy mopsz (2 kan+1 szuka).
2006. júl. 9. 06:20
Westi.Most volt 8 èves:)
2006. júl. 8. 21:50
Keverék..nagy, bozontos fekete szőrzettel, laska fülekkel..hebehurgya természettel. Nem is lenne baj vele, ha nem lenne a családban egy kisgyerek..ha ő kint játszik az udvaron, nagyon oda kell figyelni, fel ne lökje, stb..A problémát tetézi, hogy az anyósomék kutyája, rám nem igazán hallgat.
36. 0f7f8f506d (válaszként erre: 33. - Solyo)
2006. júl. 8. 17:23
Mamáméknak is rottweilerjük van, és volt is. a mostani kan, az előző pedig szuka volt, bár sztem jobb volt az előző, mert a mostani nagyon harapós, ugatós, bizalmatlan kutya, még apámat is megkergette, pedig őt minden nap látja, tehát nem idegen neki.
2006. júl. 8. 15:34
Nálunk egy fehér angol buldog van, amit a férjem kapott a gyerekektől.Rengeteg probléma van vele! Nem tudja valaki mit lehetne az ellen tenni, hogy a legyen ne szívják a vérét? Nem győzőm helyre hozni, kenegetni.Na és még a szeme is begyullad ilyenkor /könnycsatorna gyulladás/.Minden áldot nap reggel és este hypozóm a helyét mégis rászlopálnak a legyek és annyira , hogy le sem tudja őket kergetni a kutya!
34. rozsa3
2006. júl. 8. 09:15

Mopsz :)

Rafinált, édes, hízelgő, okos, huncut, imádni való, szótfogadó,de mindent megtesz, ami nem tilos.

Lehet, hogy egy ember lakik benne?

ÁÁÁ nem, attól ragaszkodóbb!

A középső lányomé.

33. Solyo
2006. júl. 8. 03:05
Nekünk rottweilerünk van. Lakásban tartjuk, 5 éves ivartalanitott szuka. Nagyon gyáva, és mindig kajás.
2006. júl. 8. 00:20
Nekem most egy ónémetjuhász vén kutyulim van!Roxynak hívják. De ha ősszel költözöm Pestre, akkor szeretnék egy pici kutyát.Valami öleb-félét. Szóval, ha valaki tud ajánlani mondjuk csivavát, vagy bolognese-t, vagy shi-tzu-t, vagy yorkshire-t, akkor azt megköszönném nektek!!!
31. Zsibi
2006. júl. 5. 12:42
Nekem meg egy németjuhász. Pontosabban a mama normál németjuhász, a papi meg ónémet. Belőle meg lett egy félhosszú szőrű rosszaság.
30. Droma
2006. júl. 5. 12:30
Nekem egy (még) ici-pici spanielem van.Nagyon édes.Imádom:)
29. zse pi (válaszként erre: 27. - Bea533)
2006. júl. 5. 10:58
Jaj, én mindig is Bernáthegyit szerettem volna. Már kiskoromban azért akartam vendéglős lenni, hogy sok kajamaradék legyen, mert tudtam, hogy a Bernáthegyi sokat eszik, és hogy legyen neki mindig kaja. :))) (aztán nem lettem vendéglős, és "csak" egy dogom lett :D )
2006. júl. 4. 22:54
Nekem egy Rottweiler-em van. Kan és már 3 éves múlt. Rendkívül makacs és önérzetes.
27. bea533
2006. júl. 4. 21:51
Bernáthegyi ,fiu drótszóru foxi.fiu
26. bige
2006. júl. 4. 21:50

nekem egy örökölt 7 éves westi. szegényt nem igazán tartjuk kutyának, :-)))mert a nagyméretekhez vagyunk szokva. snauzer, nápolyi masztiff. de jó fej, aranyos, csak hiányzik az az élmény,amit az első 6 év okozhatott volna. ..hogy mi nevelhetjük.

elnézést a kistestű kutyapáriktól:-) persze nagyon őrzi a házat, de nekem fura, hogy a lában között szaladgál. :-)

25. Timus
2006. júl. 4. 21:43
puli, foltos tacsik, kaukázusi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook