Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen fajta kutyád van? fórum

Milyen fajta kutyád van? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2019. ápr. 24. 09:02
4 puli, egy komondor
2019. ápr. 4. 12:45
Egy 14éves yorki.
2019. ápr. 4. 12:36
Puli ... az a mondás járja: " a puli, az PULI... és nem kutya" :D
2019. ápr. 4. 12:31
Most édes kis keverék kutyusaim vannak. Ugyanúgy szeretem őket mint a rotimat, ő sajnos már meghalt.
2019. ápr. 4. 12:28
Svájci fehér juhászkutya
2016. nov. 14. 17:48
Havanese
820. K.andyka (válaszként erre: 819. - Perla del Mar)
2015. febr. 5. 10:47

koszonom szepen,ket kis kope,igy is kis huncutok kulon kulon,majd ha ossze baratkoznak mi lesz.

a pelus hat 1 szer tortent meg,s ma kicsi kaki de ennyi

819. Perla del Mar (válaszként erre: 816. - K.andyka)
2015. febr. 4. 21:36
Nagyon édi a kutyus! Meg a cicuska is! :)
818. Perla del Mar (válaszként erre: 817. - K.andyka)
2015. febr. 4. 21:02
Nah tök jó! Hátha nálatok bejön a pelenkás módszer!
2015. febr. 4. 19:33
na megtort a jeg,pisilt a pelusra,nagy az oromom
816. K.andyka (válaszként erre: 814. - Perla del Mar)
2015. febr. 4. 17:55
toltok fel kepet,ez enyhen elmosodott
815. K.andyka (válaszként erre: 814. - Perla del Mar)
2015. febr. 4. 17:55
koszike
814. Perla del Mar (válaszként erre: 811. - K.andyka)
2015. febr. 4. 14:35
Gyönyörű a spanid! Látom arany színű :)
813. kleeri (válaszként erre: 802. - Pipi57)
2015. febr. 4. 13:58
viszont szép az orchideád
812. Perla del Mar (válaszként erre: 811. - K.andyka)
2015. febr. 4. 13:53
Van rászoktató spray is, de nekünk így sem jött be..,. persze egy nap az még semmi !
811. K.andyka (válaszként erre: 808. - Perla del Mar)
2015. febr. 4. 10:26

tegnap vettem 1 pelust,a pasi,az allatos boltba mondta,h elore ne varjam s 1-2szer ittasam azzal fel a pisit,hat az este nem eigazan jott ossze reggel mellete pisilt s gyorsan atraktam a pelusra s igy sikerult,de nalunk se valik be,de hat meg csak 1 napja sincsen,h pelusozuk.

a kaki ragas,hat gondoltam arra,h a kemenyeket ragja lehet azert is,mert mindent ragna s igy edzi a fogait,vagy nem tudom en is ra kerdezek majd meg.

810. Perla del Mar (válaszként erre: 809. - 0745f922e6)
2015. febr. 3. 22:22
Gondolom :) Attól, hogy nem Husky lehetett volna Maja a neve. Anyám unokatestérének a tacsija is Maja :)
809. 0745f922e6 (válaszként erre: 805. - Perla del Mar)
2015. febr. 3. 20:47

Szia! Igen, majd próbálok :) A neve egyenlőre úgy döntöttünk marad ami a kiskönyvében hívónévként szerepel : KRISZTIN

A fiúk a MAJA nevet akarták a kutyahideg című filmben volt Maja a kutyus, de mivel nem Husky :)

Már a párom bevitte ma az oviba a gyerekek közé mikor ment a fiamért, volt nagy öröm :)

808. Perla del Mar (válaszként erre: 807. - K.andyka)
2015. febr. 3. 15:27

A pelus úgy működik, hogy mindig közelebb teszed az ajtóhoz és végül már kinn kell elvégezni a dolgát. Mondom nálam nem jött be egyik sem akart igazán a pelusra pisilni.

Ja a kaki evés. Az nem attól van ,mert éhes. Elvileg vadászkutyákra szokott jellemző lenni. A kicsi kutyám (már úgy kicsi, hogy 9 hónapos) is eszi :S. Majd le fogom cserélni fedelesre a macska wc-t, hogy ne férjen hozzá.

A legközelebb megyünk az állatorvoshoz azért ráfogok kérdezni erre a kaki evésre. Nálunk nem olyan rég óta csinálja

807. K.andyka (válaszként erre: 806. - Perla del Mar)
2015. febr. 3. 14:57

Koszi szepen,akkor jo,h vettem Vanish szonyegmosot,hat a pelus,az az igazsag en nem is probaltam tevebe lattam,de az is olyan,h oda kell pisikalni,kakalni,ha olyan akkor en 1 hasznalatos torolkozovel probalkoztam, es nem valt be sajnos.

de koszoom es akkor majd turelmes leszek.

806. Perla del Mar (válaszként erre: 803. - K.andyka)
2015. febr. 3. 14:49

A szobatisztaság még odébb van sajnos. Ebben a korban még nem tudják tartani , tudod,mint a kisgyerek is! Mivel fiú a kutyus így hamarabb kb. 4-5 hónaposan várható a szobatisztaság. Nálunk a pelenka sosem jött be , de egy próbát megérhet nálatok azért! Egyenlőre annyit tudsz tenni, hogy megdícséred, ha kinn végzi el a dolgát. Bár sok helyen azt írják, hogy nem jó, de én így szoktam, szidd le, ha benn végzi a dolgát. FONTOS csak akkor, ha már kimehet és kinn tudja végezni a dolgát!

A cica megfogja szokni , ne aggódj! Pár hét kell, de utána szeretni fogják egymást!

805. Perla del Mar (válaszként erre: 804. - Perla del Mar)
2015. febr. 3. 14:42
Majd teszel fel róla képeket? Mi lett a neve ?
804. Perla del Mar (válaszként erre: 801. - 0745f922e6)
2015. febr. 3. 14:41
Gatula:) A malamut hasonló, mint a husky :) :)
2015. febr. 3. 14:36

sziasztok!

lenne par problemam,remelem segitetek.

Van 1 Cockel spaniel kis kutyusom,holnap lesz 2honapos.Az apukaja is az en kutyusom,csak eppen nem velnk el.Parommal lakunk es egy 4,5 eves nosteny cicaval,Cicuri meg baratkozik a gondolatal,h rajta kivul van 1 kutyus is,meg kopi,meg morog ra,tudni kell,h eddig o volt a kis kedvenc :)

Marley,a kutyuska mult heten csutortok estetol van nalunk,2 szobas lakasba lakunk,tegnap hoztam ki setalni,mert nem volt beoltva,penteken beoltottak az a paraovirus ellen s 13 an megyunk kobinalt oltasra.mivel lakasba van hat nagyon nehez a szoba tisztasagra valo neveles,anno Kokival mas volt ot amikor kaptam 4honapos volt,s ot aprilisbe kaptam es vele is volt baj,de futtem le vele s hamar megszokta,h reggel delbe s este vegzi a dolgat,de marley-nak rettenetes a kaja igenye,ha nem adok kajat kepes a macskaalombol a macska kakit kiszedni,orrara vertem,mondtam,h pfujj,de ejjel,mkor alszunk vagy nem vagyok otthon,na igen a nem vagyunk otthon,hat nincs olyan sok idore egyedul max 1,5-2 orara,de az is ugy,h parom ra szol es akkor kicsi puffogas,nzuszites s aztan a heyere fekszik,ejjel,este eleg kifarsztom,h vegig aludja az ejjelt,de igy is tobbszor ra kell szolni,menjen vissza aludni.A kakilast ugy oldottam meg,h amikor latto szgalaszik meg keresi a helyet egy talal rakok a popsijahoz,a psiles,azmindenhol,ahol csak rajon.

na szoval,annyi nyafogasom ellenere,imadom ,ert nagyon nagyon aranyos kis kutyus es ertelmes,csak szornyen huncut es kihasznalja azt,h en tudok engedni,tudom nem kene,de nem tudok,olyan szigoru lenni.

Azt szeretnem megkerdezni vagy barmilyen tanacsot elfogadnek,h hagyan tudjam megtanitani,h szobatiszta legyen,h maradjon otthon,mikor azt mondom marad nekelljen 1 orat vitazak,j tudom kicsi es turelem kell hozza,de egy utat,egy bevalt modszert szerenek

Az az igazsag,h pl.ma reggel is 6kor nyuszitett,mondja a parom,biztos kell kakaljon,hat mondom,h jo,de mikor kiert a konyhaba mar is kakiklt es utkozbe a szonegere pisikalt.Mivel tudnam minimum 5 percig fentartani,mig en is 1 nadragot,felsot s 1 cipot a labamra huzzok,mert akkor kapnam fel s futtnank le s a kakilast igy megtanulna,tegnap is kijottunk picit setalni kakilt az uton meg dicsertem.

nagyon halas vagyok minden tanacsert,eszrevetelert,akar itt akar privatba.

802. Pipi57
2015. febr. 3. 14:15
nincs kutyám
2015. febr. 3. 14:04

Megérkezett a kiskutya : Alaszkai malamut :)

Kicsit félre voltam tájékoztatva.Párom nem merte elmondani, nehogy a gyerekek miatt ne egyezzek bele. Nagyon cuki szőrgombóc :)

800. 0745f922e6 (válaszként erre: 798. - Perla del Mar)
2015. jan. 31. 22:51
Mindenkép megírom.Azt hittem kapok pár tanácsot esetleg még, de neked nagyon köszönöm, hogy írtál.Ha a Huskyt választjuk, őt 2 hét múlva már el is hozhatjuk .Az a baj, hogy nekem nincs időm most egy kiskutyára, próbálom párom meggyőzni, hogy még várjunk legalább tavaszig.Akkor sem lesz sokkal több időm, de a gyerekeket jobban ki tudom küldeni a kutyushoz.Miért nincs időm? A kislányom most múlt 1 éves, kezd járni tanulni stb stb. Tavasszal ha kimegyünk szintén a kicsivel kell majd lennem, felfedezés lesz biztos :) Így a kutyus nekem korai.
2015. jan. 31. 19:20
vizispániel
798. Perla del Mar (válaszként erre: 797. - 0745f922e6)
2015. jan. 31. 17:50

Értem. :) :)

Majd írd meg mit választottatok.

797. 0745f922e6 (válaszként erre: 796. - Perla del Mar)
2015. jan. 30. 21:57
Még eléggé gyerek voltam, bátyámé volt a kutya, de sokat vittem sétálni én is.Sőt, volt egy idő mikor vett még 2 szukát és egy kant, és tenyészteni akarta.Aztán valamiért hamar el is adta őket, nem lett belőle semmi, de az az egy kutya, az első megmaradt.Volt egyszer hogy fialt is, anno a kiskutyákat törzskönyvvel adtuk el, még valami 5 ezer körüli áron. Még nem döntöttünk mit vegyünk.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook