Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen ember az aki a barátaidnak elmondja, amit egy rossz pillanatodban róluk gondoltál? fórum

Milyen ember az aki a barátaidnak elmondja, amit egy rossz pillanatodban róluk gondoltál? (beszélgetős fórum)


1 2
17. gribedli*** (válaszként erre: 10. - Angelina1978)
2015. márc. 13. 19:05

Ha amúgy is kialvatlan voltál, miért baj, hogy elmentek nélküled szórakozni? Meg egyébként is, ez ilyen szabály, vagy mi, hogy ha te nem mehetsz, kuksoljanak otthon ők is?


Másik: hogy rosszul esett, hogy azt mondták, nem baj, ha nem mentél mert úgyis csak a balesetről lehet veled beszélni...Ez olyan, hogy kell egy kis önkritika, mert hátha igaz. De ha normális is beszélni róla valamennyit, ha ez nekik nem tetszik, mert jajdeuncsi, akkor nem hiszem, hogy bánnod kell, hogy megtudták, mit gondolsz róluk. Mert nem annyira a barátaid, szóval nem is sajnálnám a helyedben, hogy nélküled buliztak, tegyék csak, kit érdekel, nem?

2015. márc. 13. 19:04
te is kibeszeled oket most - akkor meg??
15. Misaki Itó (válaszként erre: 9. - Angelina1978)
2015. márc. 13. 19:01

Elég szomorú,hogy nem segítettek egy nehéz időszakban.



De,azt hiszem,nyugodtan elmehetnek bulizni,miért ne?


Csak kicsit furcsa,hogy te azon pörögsz,hogy elmentek.....78-as születésű vagy?

2015. márc. 13. 18:54

Már bocs, de ha a fiadat baleset érte, hogy jut eszedbe, hogy szórakozni menj?!

Kialvatlan, fáradt, ideges voltál?

Annál inkább pihenned kellett volna és akkor ezek szerint pihentél is, mert nem hívtak.

2015. márc. 13. 18:52
Ha az igazat mondtad, vállald a véleményed. Nem neked kell szégyenkezned ebben a helyzetben.
12. michelle.r (válaszként erre: 10. - Angelina1978)
2015. márc. 13. 18:52

Félre ne értsd, nem török pálcát feletted és amit mondok, nem beszólásnak szánom. De attól, hogy neked rossz periódusod van, miért kell, hogy nekik is az legyen? Te nem tudsz elmenni szórakozni, ők se menjenek?


Nem ismerem őket, de ha kivoltál a nemalvástól, szerintem teljesen természetes, hogy nem akarták, hogy velük menj. Ha hívtak volna, akkor meg az lenne a bajod, hogy nem figyelnek rád, nem látják, hogy hulla fáradt vagy, szórakozni hívnak, amikor alig látsz a fáradtságtól.


Elbaxtad, de most már ne rágódj rajta, elmúlt, nem tudsz rajta változtatni. Egyébként lehetséges, hogy tényleg csak a balestről beszélgetsz velük?


Szerintem egyébként semmivel nem rosszabb a barátod, aki elmondta neki, mint te, aki a hátuk mögött beszéled ki őket. De most már tényleg ne rugózz ezen, megtörtént. Fáradtan és idegesen mindenki ingerült. Előbb-utóbb túl lesznek rajta.

11. Angelina1978 (válaszként erre: 5. - 9c57fd10dc)
2015. márc. 13. 18:52
Azèrt azbjó lett volna, ha ott vagyok a szembesítèsnèl, mertvakkor nem hangozhatnak el valótlanságok. Amikor kimondtam a szavakat akkor úgy is èreztem, de pár napra rá már elszállt volna a haragom. Pont ezèrt nem mondtam volna a szemükbe, azzal osztottam meg akivel szorosabb volt a kapcsolatom, bíztam benne ès pont ezèrt vele mindenkèppen meg akartam beszèlni.
2015. márc. 13. 18:45
A harmadik hèten már totál kivoltam a nemalvástól az idegessègtől ès akkor elmentek szórakozni nèlkülem ès amikor elmondtam a barátomnak, hogy ez nekem szarul esett azt hallottam vissza, hogy direkt jó hogy nem mentem velük, mert velem csak a balesetről lehet beszèlgetni.
2015. márc. 13. 18:36
Törtènt egy baleset a családom kèt tagjával az egyik a kisfiam, az első hèten mèg jelentkeztek, segítettek aztán megfeledtkeztek rólam, rólunk.
2015. márc. 13. 18:34
Volt akivel sikerült megbeszèlnem, de van akivel nem, mert ahhoz el kellene mondanom, hogy a drága barátom miket mondott amin így bepöccentem.
7. BESTia ☺ (válaszként erre: 4. - Angelina1978)
2015. márc. 13. 18:33
Ha bajban voltál és nem segítettek, akkor nem is barátok, vagyis kevésbé gond, hogy ez kiderült.
6. michelle.r (válaszként erre: 1. - Angelina1978)
2015. márc. 13. 18:31

Gondolatolvasó zseni ;)


Netán nem csak gondoltál, hanem fröcsögtél is? Semmi gond, van úgy, hogy az embernek elszakad a cérnája. Vállald amit mondtál, kérje elnézést, ha tényleg a barátaid, megoldjátok.

5. 9c57fd10dc (válaszként erre: 4. - Angelina1978)
2015. márc. 13. 18:26

Meg kell tanulni, hogy a szavaknak súlya van. Vállalni kell értük a felelősséget.

Amúgy meg ha nem ezt gondolod róluk, akkor miért mondtad ezt róluk?? A rossz idoszak ellenére hogy lehet kamu dolgot nyilatkozni?

Ha meg tényleg bajban voltál, es ok elkerultek szandekosan, akkor jol tette a baratod hogy szembesitett mindenkit azzal h milyenek voltak.

2015. márc. 13. 18:22
Meglehetősen nagy gondjaim voltak ès úgy èreztem azvegèsz világ elfordult tőlem. Összevesztem a barátommal ès megmondtam neki, hogy úgy èrzem sem ő sem a közösbaráti társaságunk nem èr egy petákot sem, mert tudták, hogy bajban vagyok, hetek óta elkerültek ès nèlkülem szerveztèk a közös programot. A barátom ezt mèg aznap elmondta a teljes baráti körünknek, amit a facebook-ra kiposztolt üzenetből tudtam meg.
3. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Angelina1978)
2015. márc. 13. 18:20
Hát szarkavaró... mennyi ilyen van!
2015. márc. 13. 18:14
Őszinte szarkavaró?!
2015. márc. 13. 18:13
Milyen ember az aki a barátaidnak elmondja, amit egy rossz pillanatodban róluk gondoltál?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook