Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen betegségek okozhatnak szorongást? fórum

Milyen betegségek okozhatnak szorongást? (tudásbázis kérdés)


2022. júl. 29. 03:06
Nemcsak betegsegek hanem bizonyos gyogyszerek mellekhatasa is lehet.
11. New(l)
2022. jún. 19. 20:22
Hát jó, leírom, de kb fölösleges, mert az utóbbi időben a szorongás lett az új divatszó. Szóval: szorongás az, aminek nincs! alapja. Nem vizsga, nem betegség, nem definiálható dologtól való félelem. És elnézést FI-tól meg midenkitől, de épp segíthet is, mert nem rosszindulatból írom. Én amióta eszement tudom szorongok, hol kisebb, hol nagyobb mértékben. Tök függetlenül attól, éppen milyen élethelyzetben vagyok. Na ez gáz, mert mélyen, tudatalatt gyökerezik az oka, és majd 40 év alatt nem lehetett kiírtani. Tehát: Bárki, aki tud halvány okot is mondani a rosszérzésre, pánikra stb. onnantól megfogható, tehát kezelhető. Ugyanis lehet min dolgozni. Nehéz, de van kiút. Ha megtalálod az okot, szembe tudsz vele nézni.
10. Fisica
2022. jún. 19. 19:46

Nekem kb 1 hónapja jött egy ilyen szorongásos dolog. Két alkalommal volt pánikrohamom is.


MagneB6-ot kezdtem el szedni az orvosom javaslatára 3*1 szemét. Egyelőre úgy tűnik,hogy jó. Azóta sokkal jobb. Véleménye szerint a stressz és a pihenés hiánya miatt alakulhatott ki.

9. s.Laca (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 19. 17:54

Szelén! 2 és C-peptidet vedd meg neki.

S.o.S!

Nekem nagyon jó, még pajzsiM. értékem is jó most már hála jó égnek.

Varga Gábor oldalról, megrendeled 0,5

3 fújni orrba!

Én használom és jó,anyum mamám használja.

Most már sokadik éve!

8. s.Laca (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 19. 17:49

Biztos hogy minden rendben???

Vagy csak titkol valamit és nem tudja megoldani.

Én tudom magamról, és a sok tanulás a leterheltségem megbetegített!!!

Nálam vérvétel semmit nem mutatott, Neurologusnál kéne konzultálni..

De a jót találsz. Nálam vitamin szintem is elszállt!

Alvás tesztet csinálták meg.Na az rossz lett!


Lehet iszik -eszik olyat ami nem jó, energiaital, cola stb...

MAGNÉZIUM valeriána maxot szedje és aludjon.

Citromfű tea bármivel keverve.

De vérvétel magánba lenen jól megcsináltatni teljeskörűen ,nem nagy vérvételest.

Van erre kimondottan vérvételes labor.

Hát pajzsmirigy lehet rendben lehet, de mellék pajzsmirigy lehet nem, nálam is jó volt.

Addig míg rosszul nem lettem és vissza nem hozott édesanya életbe, egy ér kitágult.

És semmi véreredmény nem mutatott rosszat!


Ha sokat aggódsz még rosszabb.

Ami jogos.

sok vizet igyon fontos!!!!!!!

Legyél mellette és légy támasza ,nekem sokat segített.


Lehet valaki húzza az agyát ,suli leterhelte, csináljatok együtt valamit amit szívesen csinál!

7. 621bb5db60 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 19. 15:32
Az jó, ha sokat beszélgettek. Az sokat segít, ha érzi, hogy komolyan veszed.
6. 621bb5db60 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 19. 15:30

Most érettségizett? Ha igen, az sok mindent megmagyarázna. Sokszor a hosszantartó stressz vált ki szorongást. Mellesleg ennyi idősen lehetnek olyan problémái, amit már nem biztos, hogy veled meg akar beszélni,akkor sem, ha amúgy nagyon jó a kapcsolatotok. Ráadásul lehet, hogy ő magának sem tűnik fel, h mi miatt szorong, mert az ember valamiről sokszor esze szerint tudja, hogy ááá ez semmiség és szépen el is fojtja a dolgot. Aztán jön a pánikroham.

Nekem egyetemen jött ki egy nagyon hajtós időszak után. Alaposan kivizsgáltak, de semmit sem találtak. Viszont rájöttem, hogy ezt csak én tudom uralni és legyőzni. Relaxációs gyakorlatok, mozgás, vitaminok segítettek és persze a türelem. A szorongás és pánik is lassan alakul ki, elmúlni is lassan fog, de le lehet győzni. Nálam kb. 3 éve nem jelentkezett a dolog, de ha észrevenném, h megint kezdődik, már tudnám, mit kell tennem, hogy ne hatalmasodjon el.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. jún. 19. 13:00

Az orvos csak pajzsmirigyet mondott.

18 éves .

Lehet,nem tudom.

Nagyon sokat beszélgetünk,kérdezem,mert nem hagyom,szeretnék bele látni a lelkébe az agyába.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Liliom10)
2022. jún. 19. 12:59
18
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 19. 12:46

Én inkább orvost kérdeznék meg, hogy mit nézessek meg.

Nem tudom hány éves a fiad, mert az azért nagyon nem mindegy.

A legtöbb pszichés problémánál egy külső ember nem érti, mert ésszel gondolkozva nincs rá ok. De... ezek belülről jönnek, sokszor egy egész kis problémát belülről felnagyolva. Szóval simán lehet, hogy az ő fejében egy "láthatatlan" probléma akkora, hogy ez okozza a szorongását....

2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 19. 12:43
Hány éves a fiad ? Serdülő ?
2022. jún. 19. 11:09

A fiam hetek óta szorong, halálfèlelme van,olyan kedvetlen is és azt mondja néha minden ok nélkül rátör az idegessèg.

Egyszer volt egy pánikroham neki.

Azonnal kértem időpontot orvoshoz,de csak 30-án van.

Sokat olvasok a témában.

Szeretném kérdezni,hogy szerintetek addig mit érdemes nézetni magán laborban.

Pajzsmirigy rendben,az néztük már neki.

Miket érdemes nézetni?

Vas,B12, D vitamin, kortizol,cukor,ilyesmi?

Nem tudom és nem akarom elhinni, hogy ez nála pszichés lenne,hiszen jól élünk,iskolában is minden rendben,nincs semmi változás az életünkben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook