Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


111. bbeus73 (válaszként erre: 109. - Szilvia02)
2008. jan. 1. 21:07
Elfelejtettem írni, hogy nekem is Fekete dr-t ajánlották, s aznap pont ő rendelt, nekem is nagyon szimpatikus volt, meg maga a hely is teljesen más, mint a Kenézy - mivel eddig oda jártam, de minek????????????
110. bbeus73 (válaszként erre: 109. - Szilvia02)
2008. jan. 1. 21:01
Nagyjából én is január közepén megyek. A menstruációm 3. napján kell mennem a vérvételre, de nem tudom, ha épp nem ő rendel aznap a meddőségin, akkor mi van (telefon? kell egyeztetni?). Nálunk is hasonló a helyzet, jók a hormoneredményeim, én is átjárható vagyok, párommal is minden rendben van. Most csinálta meg a PCT-t, ami szerint ellenanyagot termelek a párom spermiumai ellen. Ha a vérvételem eredménye jó, akkor indul az inszemináció.
109. Szilvia02 (válaszként erre: 108. - Bbeus73)
2008. jan. 1. 19:43

Szia bbeus73!

Nekem eddig csak jó tapasztalataim vannak.Dr Feketéhez járok,nagyon aranyos doki.Én kb január közepén megyek.Ismeretlen eredetű aproblémám, eddig minden vizsgálat jó,átjárható vagyok, és minden vérvételem is jó. A páromal is minden oké. Négy éve próbálkozunk,de csak április óta járok kelésekre.Ez már a hatodik lessz.

108. bbeus73 (válaszként erre: 107. - Szilvia02)
2008. jan. 1. 19:23

Szia Szilvia02!

Milyen tapasztalataid vannak a meddőségi szakrendeléssel kapcsolatban? Melyik dokihoz jársz? Nekem most kell mennem majd vérvételre, s az alapján dől el, hogy mehetek az inszeminációra. Neked milyen probléma miatt nem sikerül és mióta a teherbeesés?

2008. jan. 1. 18:40

Sziasztok! Még új vagyok a honlapon.

Én is Debrecenbe járok a meddőségi szakrendelőbe.Eddig öt sikertelen inszemináción, vagyok túl. Remélem a hatodik, sikeres lessz.

106. bbeus73 (válaszként erre: 103. - Szabodorika)
2007. dec. 30. 21:58
Szia!Megkérdezhetem, hogy hová és kihez jársz?Én is Debrecen környéki vagyok és januárban lesz az 1. inszeminációm.
105. Noki
2007. dec. 27. 17:19

Sziasztok

Ma voltam a dokinál és sajnos nem sikerült az első inszeminációm!

Nem vagyon nagyon elkeseredve, mert felkészítettek, hogy az első nem iagazán szokott összejönni..

Bár azért nagyon jó lett volna!

Szép kis Karácsonyunk lett volna!

1hét múlva ha megjön a menszim akkor mehetek a következő kezelést elkezdeni,de sajnos találtak egy cisztát amitől egy kicsit ki vagyok...

Nyáron műtöttek laparoszkóp és hiszteroszkóppal, és akkor eltüntették az összes cisztámat!

De ezek szerint eddig tartott:o(

Remélem nem okoz majd a későbbiekbe nagy problémát és nem akadályozza meg a sikeres végeredményt!


Babában Gazdag Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Üdv

104. Marci70 (válaszként erre: 103. - Szabodorika)
2007. dec. 22. 20:04
Hát nem akarlak elkeseríteni, de sajnson nem sok sikeresről hallottam. Én túl a 6 inszemen azt gondolom, hogy 4 bőven elég próbálkozás lenne, addig még az ember reményekedik. Nekem az eredményeim is azt mutatták, hogy addig egyre jobbak lettek, utána már egyre rosszabbak. Amúgy nekem cska annyi kellemetlenség volt, hogy az utrogestantól szurkált végig a hasam, de amúgy szerencsére egyéb negatívum nem volt. Doki szerint jól reagáltam a Clostira is. Te is ezeket kapted/kapod?
2007. dec. 20. 19:13
Sziasztok.Most vagyok túl az első inszeminácóm,még nem tudom hogy sikeres volt-e.Nagyon szeretnénk babát de minél jobban vágyok rá félek annál nagyobbat csalódok ha nem sikerül.Mik a tapasztalatok?Üdv:Dóri
102. 984654efda (válaszként erre: 101. - Marci70)
2007. dec. 11. 08:50
Hát akkor ahhoz sok sikert és kitartást.
101. Marci70 (válaszként erre: 90. - 984654efda)
2007. dec. 10. 17:37
De jó neked! Gratulálok:-)) Nekem sajnos a 6 után sem jött össze. Pénteken megyek először vissza, kezdjük a lombikot, amiben nagyon bízok.
100. 2f06d87e17 (válaszként erre: 99. - Noki)
2007. dec. 8. 16:51

Sok-sok sikert! Gondolok rád hétfőn.. Ovitrelltől kicsit feszülni fog a hasad hétfőn (legalábbis nekem feszült), de akkor repednek a tüszők, a dokim szerint. Nekem 3 érett volt.. úgyhogy nem kizárt az iker terhesség sem. Csak lenne már.. egyedül vagy többen, csak legyen. :))


Köszönöm a biztatást, mindenkinek kitartás, mert azt hallottam a klinikán ahová járok, hogy karácsonyra sok babát szokott hozni a gólya a fa alá. :)


Jó hétvégét a továbbiakban is:o)

99. Noki (válaszként erre: 91. - 2f06d87e17)
2007. dec. 7. 12:42

Szia

Én ma voltam a dokinál és azt mondta, hogy van egy szép érett petém, persze van több is, de azt mondta, hogy ez az egy ez szép nagy:o)

Holnap este kell beadnom magamnak az Ovitrelle nevű tűszőrepesztőt és hétfőn megyek inszemre!

Annyira izgulok Én is!

Már 1.5 hete injekciózom magam puregonnal...

Szedem az elevitet, plussz vettem gynexet és méhpempőz is!

10naponta pedig kapunk gynevac injekciót a párommal.

Tehát Én amiről azt olvastam, hogy ilyen jó meg olyan jó, azt alkalmazom is.!

És valóban nem bízom a véletlenre;o)


Nagyon drukkolok neked!!!

Remélem nemsokára neked is lehet gartulálni, és beköltözik hozzád is egy pocaklakó:o)

98. bbeus73 (válaszként erre: 91. - 2f06d87e17)
2007. dec. 6. 20:22

Szia Bongyorka!

Nagyon sok sikert kívánok nektek az inszeminációhoz. Én is előtte állok, ha egy-két hónapon belül nem sikerül teherbeesnem.

Kérlek, ha túl vagy rajta, írd meg, hogy milyen volt, s mi lett az eredménye!

Nagyon szorítok!!!!!!!!!!!

97. Macifül (válaszként erre: 90. - 984654efda)
2007. dec. 6. 18:53
Gratulálok! Vigyázz magatokra! Gondtalan terhességet és jó egészséget kívánok Neketek!
96. Macifül (válaszként erre: 89. - Rozália)
2007. dec. 6. 18:53
Köszi! :)
2007. dec. 6. 13:13
Bonygorka! Egyébként ha van kedved akkor gyere és csatlakozz a Ma vettem be az utolsó clostilbegyt tablettát, holnaptól lehet próbálkozni a babával? című forumhoz, ott sok hasonló problémával küzdő csajszi van és jó fejek. Van aki szinén inszemre készül. Nézz be.
94. 984654efda (válaszként erre: 93. - 2f06d87e17)
2007. dec. 6. 13:10

Hát akkor nektek még bonyolultabb volt a helyzet, de ügyes vagy és kitartó, így sikerülhet!!!

Nekem inszem utáni 2. héten kellett a dokihoz visszamennem, akkor volt vastag a méhnyálkahártyám és volt sárgatest is. Az ott csinált tesztem negatív lett. Rá 5 nappal még mindig nem jött meg és este csináltam egy tesztet és az pozitív lett! Szóval szerintem mensi elmaradást várd meg és 2-3 nap után egy reggeli teszttel megpróbálkozhatsz. Sok sikert. Mikor mégy inszemre?

93. 2f06d87e17 (válaszként erre: 92. - 984654efda)
2007. dec. 6. 12:34

Köszönöm a biztatást :). Gratulálok még egyszer! :) Ez legalább biztat kicsit, hogy sikerülhet elsőre is. Én Clostylbegytet (remélem jól írtam) szedtem, meg tegnap injekcióztam be magamnak este a tüszőrepesztőt és szedek elevitet 2 ónapja. Hát nálunk sajnos, nincs anyag, még élő sem, namhogy lassú, úgyhogy donorspermával próbálkozunk, ami állítólag igen mozgékony és rengeteg van belőle. Nehéz így nagyon.. lassan már két és fél éve, de nem adjuk fel! :)


Hány nap után érdemes tesztet csinálni?

92. 984654efda (válaszként erre: 91. - 2f06d87e17)
2007. dec. 6. 11:01

Szia Bongyorka!


Ne izgulj, semmi különös tényleg az inszem, még pihenni sem kell utána, de a siker érdekében javasolt. Nekem sem adtak sok hormont és gyogyit, csak clostit és 1 db decapeptylt. 14. napon inszem és most 6 hetes terhes vagyok az első inszem után. Holott a dokim szerint nagyon minimális volt a teherbeesésem esélye, mert szerinte a férjem anyaga nem valami tökéletes:-)

Úgyhogy fel a fejjel, ha nem is sikerül elsőre, tovább kell próbálkozni!!!

Szurkolok neked! Sok sikert!

2007. dec. 6. 10:54

Sziasztok!


Már egy ideje olvaslak benneteket, hogy ne legyek annyira elkeseredve. Először is, gartulálok annak akinek összejött, sok szeretettel.


Nekem holnap lesz az első inszeminációm.. és nagyon drassolok tőle. Annyian annyiféle gyógyszert és hormont kaptatok előtte, amikről én még nem is hallottam és megvagyok lepődve, hogy én milyen keveset kaptam. Hát.. remélem azért sikerül.. bár elsőre.. nem tudom. 3 érett petesejtem van, ebből egy az igazi, a másik kettő kisebb, de próbálom még érleli őket holnapig. :) Kell utána pihenni, feküdni? Jajj, annyira nem tudom, mit kezdjek ezzel, mert már vártam nagyon és most meg próbálom nem beleélni magam nagyon abba, hogy összejön.


Sok sikert minenkinek :)

90. 984654efda (válaszként erre: 87. - Macifül)
2007. dec. 6. 07:55
Köszi! Nekünk éppen így jött össze a baba. Nincs ebbe semmi szégyelnivaló. Már 6 hetesek vagyunk!!!!
2007. dec. 6. 06:08

Nem állt szándékomban megbántani benneteket, sőt! Tiszta szívből kívánom, hogy sikerüljön a baba...:)

És bocs...:)

88. Macifül (válaszként erre: 84. - Rozália)
2007. dec. 5. 13:28

Nem szégyen! Igen, szerencsés vagy!

Ez is egy olyan fórum, ahol tapasztalat és véleménycsere folyik és ezért nincs szükség az ilyenféle beírásoknak, de ha viszont rákérdeztél volna, hogy ez hogyan zajlik szerintem bárki készségesen elmesélte volna.

87. Macifül (válaszként erre: 86. - 984654efda)
2007. dec. 5. 13:24

Köszönöm! :)

én is szorítok minden babára vágyó párnak!!!

86. 984654efda (válaszként erre: 83. - Macifül)
2007. dec. 5. 08:18
Kedves Macifül! Köszi a hozzászólást és nagyon szurkolok neked, látom hogy lombikra készültök. Minden jót!!!!
85. 984654efda (válaszként erre: 84. - Rozália)
2007. dec. 5. 08:16

Igazad van, az nem szégyen hogy nem tudsz valamit, de akkor esetleg meg is kérdezhetted volna tapintatosan, hogy nem vagy jártas a dologban, mit jelent az inszemináció és hogyan csinálják. Nem pedig mindjárt kifejted a véleményed, hogy ezt állatoknál szokták. Tudod, akkor lehet nem esnek ennyien neked!!!!

Igen, szerencsés vagy, hogy nem tudod mit jelent. De én sem írogatok olyan fórumokba hülyeségeket amihez nincs közöm és nem is értek hozzá.

84. Rozália (válaszként erre: 81. - 8d784868d0)
2007. dec. 5. 06:40

Már megbocsáss, miért szégyen, ha valamit nem tudok. Ha ez az, amire gondolok, akkor szerencsés ember vagyok, hogy nem tudom. Nem?

Szerinted az jobb, ha valaki nem tud valamit, de úgy csinál, mint ha perfekt lenne benne?

83. Macifül (válaszként erre: 79. - Rozália)
2007. dec. 4. 18:58

Ne írj ide, én se írok a túl az 50-b!!!! (ha esetleg ezzel megsértettelek szerintem mindannyiunk nevében írhatom, hogy kölcsönös)

Nincs szükség az ilyen beírásokra!

82. Noki
2007. dec. 3. 16:14

Sziasztok

Ma megkaptuk a párommal a Gynevac injekciónkat!

Isszuk a zöldteát és várom, hogy a megérkezzen a gynex és a méhpempőm is:o)

Valóban nem bízom a véletlenre, hisz nagyon szeretnénk már babát!

Mindenki mondogatja, hogy ne akarjuk annyira, de ezt sajnos nem tud-om/juk szabályozni....

Ma telefonált a barátnőm, hogy 5hetes terhes!

Annyira örültem neki, hogy azt el sem tudom mondani!

2hete a párom batátja telefonált és mondta, hogy Ők éppen 7hetesek!

Ilyenkor egy kicsit "írigy" is vagyok, de tudom és bizom benne, hogy nemsokára mi is ilyen örömhíreket tudunk szolgálni :o)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook